DAJ CYNK

"Ruchy, ruchy" - Plush Mix na święta

01.12.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4714

Ważne 1

7

Ruchy, ruchy to startująca dziś świąteczna kampania w Plush Mix promująca zestaw - Samsung Galaxy Ace 4 z opaską Activity Tracker.

Ruchy, ruchy to startująca dziś świąteczna kampania w Plush Mix promująca zestaw - Samsung Galaxy Ace 4 z opaską Activity Tracker.

Świąteczna kampania Plusha promuje zdrowy tryb życia i ma być idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy lubią bogato zastawione świąteczne stoły. Sportowe opaski mają ułatwić im zrzucenie kilogramów przybranych podczas bożonarodzeniowego świętowania.

Samsung Galaxy Ace 4 z opaską Activity Tracker nie jest jedynym zestawem dostępnym w świątecznej ofercie Plush Mix. Dostępny jest także zestaw Sony Xperia E3 wraz z opaską Sony Smartband, smartfon LG F60 w zestawie z głośnikiem Bluetooth My Music Angel oraz smartfony LG L65, Nokia Lumia 635 oraz Huawei Ascend Y550.

Źródło tekstu: Plush

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Rothar
-2

2014-12-28 18:30:13

Plush dzięki świetnym reklamom i samej ofercie mix to dobry wybór.

Odpowiedz

13. ~Mietras
-2

2014-12-28 16:40:08

Akurat nie reklamy mnie przekonały do plusha, ale trzeba przyznać, że są świetne :D Mam ofertę na kartę od początku jego powstania i już kilku znajomych jak tylko usłyszało ile płacę i co w tym mam to za chwile zmienili operatora :) Nie ma póki co chyba nic lepszego.

Odpowiedz

12. ~Lucek
-2

2014-12-20 16:59:10

sadAle Ty chłopie głupoty gadasz... Weź sobie dokładnie porównaj ofertę pluscha z innymi sieciami... Jak dla mnie jest to jedna z lepszych ofert a juz na pewno bardzo konkurencyjna...

Odpowiedz

11. ~Max
-1

2014-12-18 13:11:19

Nie bardzo wiem, w czym ta oferta jest gorsza od wspomnianych rbm, nju czy play... Jak dla mnie - jedna z kilku interesujących na rynku. Zresztą z jej powodu zrezygnowałem z abonamentu.

Odpowiedz

10. ~sad
0

2014-12-02 15:51:59

Plus w ostatnim czasie ma bardzo słaba oferte... Drogo mają. Coraz bardziej zalatuje mi drozyzną rodem z Polsatu. Szkoda bo to jakby nie patrzeć chociaz troche polska sieć

Odpowiedz

2

2014-12-02 05:37:59

Czego narzekacie, laska po prostu "przeszła z T-mobile" :P

Odpowiedz

8. ~
0

2014-12-02 03:16:17

Ja voll, naturlich, vir gehen nach Zypern.

Odpowiedz

7. ~draw
1

2014-12-01 23:10:39

tak, ta psita liczy po niemiecku....Co na to Jarosław???!!!

Odpowiedz

6. ~
2

2014-12-01 20:31:51

@ ja - deutsch

Odpowiedz

5. ~
1

2014-12-01 20:01:57

laska i tak nie w moim typie

Odpowiedz

4. ~Miro N
4

2014-12-01 20:00:20

Na szczęście w Polsce mamy coraz mniej naiwnych ludzi i malo kto da sie nabrac na tak slaba oferte Plusha majac do wyboru swietne oferty w rbm, nju czy play. Plus traci ostatnich wiernych abonentow ktorzy byli z ta siecia od nastu lat

Odpowiedz

3. ~
3

2014-12-01 19:51:27

Ta psita liczy tam po niemiecku czy mi się przesłyszało, bo nie chce mi się tego g*wna włączać od nowa?

Odpowiedz