DAJ CYNK

Rozmowy i Internet za 19 zł w nju mobile

20.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8456

Ważne 9

3

Wprowadzenie oferty Internetu mobilnego przyćmiło wprowadzoną, również dzisiaj, nową ofertę nju mobile.

Wprowadzenie oferty Internetu mobilnego przyćmiło wprowadzoną, również dzisiaj, nową ofertę nju mobile.

Rozmowy i Internet, to oferta abonamentowa, w której za maksymalnie 19 zł miesięcznie dostępne są nielimitowane połączenia z krajowymi numerami komórkowymi oraz pakiet danych 1 GB. Podobnie jak w innych ofertach nju mobile, jeśli nie zostanie osiągnięta graniczna kwota 19 zł w danym miesiącu, to faktura zostaje wystawiona w wysokości ceny wykonanych połączeń.

Po wykorzystaniu pakietu 1 GB prędkość Internetu zwalnia do 64 kb/s.

Istnieje możliwość dokupienia nielimitowanych rozmów z numerami stacjonarnymi za maksymalnie 10 zł miesięcznie, z kolei nielimitowane SMS-y i MMS-y, to maksymalnie 9 zł.

Z oferty można skorzystać w momencie zawierania nowej umowy lub w trakcie jej trwania. Zlecenie uruchomienia można wprowadzić z poziomu konta na stronie internetowej nju mobile lub SMS-em o treści START na nr 80344.

Zobacz: Regulamin usługi Rozmowi i Internet w nju z rachunkiem

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
28. bre
0

2016-06-21 17:00:45

mozna kupic do tego dodatkowy za 9 + internet za 19?

Odpowiedz

27. ~@n@l
0

2016-06-21 14:55:29

co z tego, jak nadal bonus w nju nie działa za rej. nr

Odpowiedz

26. ~
1

2016-06-21 13:53:07

1 Gb to tyle co nic nie oszukujmy sie, a tych rozmówi to 90 % osób i tak wygada za kilka zł realnie. Wiec słabiutko według mnie.

Odpowiedz

25. ~ola
1

2016-06-21 13:01:09

fajna oferta jak ktoś tylko dzwoni- nawet mało korzysta z sieci, udostępni po wi-f i do laptopa i sprawy pozałatwia... praktyczne bardzo. czy np. tylko rozmowy i aplikacje

Odpowiedz

24. ~Raf
0

2016-06-21 12:12:49

Tak, możesz mieć do numeru głównego numer dodatkowy głosowy i internetowy.

Odpowiedz

23. ~gosc
0

2016-06-21 10:55:48

A moge do tego dokupić nju internet dodatkowy?

Odpowiedz

22. wlo
0

2016-06-21 10:48:57

13 - a nie lepiej zmienić operatora niż robić z siebie Toudi/''ego?

Odpowiedz

21. bolek2004
0

2016-06-21 09:41:45

Oferta dla wąskiej grupy osób, choć dobrze że jest wybór. Doliczyć do tego stacjonarki i smsy i wyjdzie prawie drugie tyle.

Odpowiedz

20. ~DSV
0

2016-06-21 09:20:10

Tak trochę to średnio to wychodzi. Źle nie jest, ale super tez nie. Dla nielicznych.Do jakiegoś czasu miałem NJU za 39 zł, i było wszystko, rozmowy, także stacjonarne (wbrew pozorom-przydaje się! np jakies infolinie, urzędy, itp. Smsy, net jakieś 15GB (ostatnio zwiększyli do 35GB) gdzie wykorzystuję chyba zaledwie 2GB). Ostatnio dołączyłem nr mojej kobiety płacąc dodatkowo 9 zł, więc każdy numer kosztuje nas po 24 zł/mies.

Odpowiedz

19. ~bolo
0

2016-06-21 09:16:22

17@ tak, zwłaszcza, że za 25 zł wiadomo co mamy w Play (full no limit + 6 GB), ale ja mam np. FM Mobile (tak, jest coś takiego) za 19,90 zł no limit voice (a nie tylko komórki) + 2 GB też abonament na 1 rok (na Plusie).

Odpowiedz

18. ~Radar
1

2016-06-21 08:35:40

@12 Jak ? Szukam kom+sms+mms najtaniej i nie wiem gdzie...

Odpowiedz

17. ~.
0

2016-06-21 07:08:30

Nieudolna próba dogonienia Playa

Odpowiedz

-1

2016-06-21 00:10:58

@13 Jak straci 2 mln sim. Inaczej Excel nie pozwoli.

Odpowiedz

13. ~baboso
-2

2016-06-20 22:07:21

Kiedy wreszcie PLAY odpowie na nowe oferty nju? Gruszka i spółka ruszcie doopy.

Odpowiedz

12. ~
-1

2016-06-20 21:16:01

@11Za 24zł w nju mam ALL:-kom. sacj., SMS-y, MMS-y i obecnie 32,5GB internetu.I nie muszę się bawić w pamiętanie o aktywacji i klepanie ussd/wchodzenie na play24 co miesiąc.

Odpowiedz