DAJ CYNK

Router Huawei E5220 w Play Online na Kartę

16.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16439

Ważne 10

2

Rusza limitowana sprzedaż zestawu Play Online na Kartę z routerem HSPA+ Huawei E5220.

Rusza limitowana sprzedaż zestawu Play Online na Kartę z routerem HSPA+ Huawei E5220.

Huawei E5220 to mobilny router Wi-Fi o kompaktowych wymiarach, do którego podłączyć można do 10 urządzeń jednocześnie. Urządzenie zapewnia dostęp do transmisji danych z szybkością pobierania do 21,6 Mbps oraz wysyłania do 5,76 Mb/s. Funkcja szybkiego startu sprawia, że router jest w pełni gotowy do pracy już po 5 sekundach.

Zestaw jest sprzedawany wraz z ofertą Nowy Play Online na Kartę 9 zł z 300 MB na start. Cena zestawu to 189 zł, liczba zestawów jest ograniczona.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
24. ~Mrówa
0

2013-12-27 13:31:02

Router WLAN b/g/n z wbudowanym modemem pracującym w technologii HSPA+, z prędkością pobierania do 21 Mbps. Router umożliwia stworzenie HotSpot?u dla10 użytkowników, a bateria pozwala pracować do 4h . Wymiary: 71x67.5x25.5 mm Waga:30 Specyfikacja techniczna: ?Wi-Fi: standard 802.11b/g/n ?HSPA+/HSPA/UMTS (900/2100 MHz) ?EDGE/GPRS/GSM (850/900/1800/1900 MHz) ?Prędkość pobierania danych 21 Mbps ?Prędkość wysyłu danych 5.76 Mbps ?Brak wejścia na antenę zewnętrzną ?Brak wejścia na kartę microSD

Odpowiedz

23. ~Mrówa
0

2013-12-27 13:23:22

Huawei E5220 z dystrybucji PLAY nie ma wejścia na antenę zewnętrzną GSM/UMTS

Odpowiedz

22. ~ja
0

2013-12-16 23:23:03

Ma fastboota co przyda się nie tylko w aero2. Ja go zapuszczam i w samochodzie na trasach i nawet w domu tyle, że wtedy to z ładowarką bo dociąga tak do 4 godzin na baterii przy ciągłej pracy. Ma usypianie ustawiane w minutach w przypadku bezczynności wifi - ja jestem zadowolony. Ma to co trzeba w urządzeniu przenośnym. Ktoś tam poruszał sprawę gniazda antenowego - po otwarciu ma na płycie gniazdo ale to gniazdo serwisowe, wątpię aby ktoś podpiął tam skutecznie antenę. Chociaż pomysłowość ludzka nie zna granic, można wyciąć otwór w obudowie wlutować w to miejsce kabelek i wypuscić normalne gniazdo ale to chyba lepiej zdecydować się na inny model.

Odpowiedz

21. ~User
0

2013-12-16 23:06:32

No to sorry, wyczytałem na tym: http://www.skapiec.pl/site/cat/45/comp/6986042_techniczne i myślałem, że dlatego taka dobra cena

Odpowiedz

20. ~ja
0

2013-12-16 22:55:09

@19 Słabo przeglądasz. Nie wprowadzaj ludzi w błąd jak nie wiesz. Mam go od dwóch miesięcy, normalnie po kabelku zgłasza sie w systemie jak kazdy modem w gnieździe USB.

Odpowiedz

19. ~User
0

2013-12-16 22:45:40

Teraz tak przeglądam i widzę, że ten router nie możliwości podpięcia i łączenia pod USB

Odpowiedz

18. ~
0

2013-12-16 21:29:26

ten router to na kabel jest czy na baterie ?

Odpowiedz

17. ~User
0

2013-12-16 21:05:07

Jak dla mnie oferta super. Działa Aero2 to już w ogóle ekstra. Zmieniając trochę temat to jaki polecacie modem/router wspierający LTE?

Odpowiedz

16. ~robertnik
0

2013-12-16 20:17:48

Ktoś widział tą ofertę? Tzn tak by wyjąć gotówkę, kartę i kupić? Czy oferta była na tyle ograniczone przez jej atrakcyjność, że już się skończyła?

Odpowiedz

15. Vincenzo
0

2013-12-16 16:55:11

Posiadam zdecydowanie lepszy, ale i droższy niestety TP Link M3 5350 - swietne roziwazanie nawet jak biega się po miescie a nie ma się na wszystkich urządzeniach pakietu (lub się skonczyl). Aero na M5350 działa swietnie

Odpowiedz

14. ~
0

2013-12-16 16:15:44

"no tak mieszkasz na zadupiu do nadajnika masz spory kawalek" - tak mieszkam na zadupiu i całkiem fajnie mi z tym. Do pracy jadę 3 minuty a do miasta na zakupy 25 minut. W3 ma zasięg przynajmniej zadowalający, a play niestety ma tylko dobre reklamy i nic poza tym. Oferta też średnia na dzień dzisiejszy. Oferta całkiem ciekawa tylko dla nielicznych.

Odpowiedz

13. ~
0

2013-12-16 15:13:34

Wszystkie tego typu routery mają zasadniczą wadę a mianowicie brak obsługi kodów USSD.

Odpowiedz

12. uzer
0

2013-12-16 13:04:33

Nie jest to router z LTE ale za to tani.

Odpowiedz

11. bolek2004
0

2013-12-16 12:50:29

Widać czyszczą magazyny, pewnie będą niedługo wprowadzać coś z obsługą lte.

Odpowiedz