DAJ CYNK

Rok ważności konta za rejestrację numeru w tuBiedronka

19.10.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8661

Ważne 3

9

Od 25 października klienci rejestrujący numer w sieci tuBiedronka otrzymają przedłużenie ważności konta o rok.

Od 25 października klienci rejestrujący numer w sieci tuBiedronka otrzymają przedłużenie ważności konta o rok.

Warunkiem skorzystania z promocji jest:

  • staż numeru w sieci musi wynosić minimum 14 dni,
  • zarejestrowanie swojego numeru za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie operatora lub infolinii,
  • wyrażenie zgód marketingowych,
  • zamówienie bezpłatnej usługi kurierskiej, z adresem dostarczenia na terenie Polski, celem potwierdzenia lub weryfikacji danych osobowych.

Wydłużenie ważności konta nastąpi w ciągu 14 dni od momentu rejestracji numeru i zostanie potwierdzone SMS-em.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile; wł

Tagi: tubiedronka
Komentarze
Zaloguj się
26. ~wosq
0

2016-10-20 22:50:28

:)) Niech spadają.W Play mam rok ważności konta bez żadnych warunków !!!

Odpowiedz

25. ~fancy
1

2016-10-20 15:34:48

sama rejestracja przez kuriera jest ulatwieniem wiec jesli ktos z tego operatora korzysta (a na pewno sa i tacy) to jest jakas korzysc

Odpowiedz

24. ~Tomek
-2

2016-10-20 12:47:21

Ile warunkow hoho powodzenia biedronko marnie to widze.

Odpowiedz

23. ~nie tak
-2

2016-10-20 09:48:24

Ja swój nr Biedronki zarejestrowałem lecz pokazuje mi że ważność jest na 14dni. Więc ćhyba go przyniosę do Play

Odpowiedz

21. ~Arti
0

2016-10-20 09:36:48

Oferta tylko do 25.10.16!!!!!!!!!

Odpowiedz

20. biala1991
0

2016-10-20 07:48:18

@4 Startery nie załapią się na RWK od TMobile ale leżaki owszem. Regulamin nie wymaga żeby konto było aktywne, z tego wynika że nawet po utracie ważności taka martwa karta kwalifikuje się do RWK :DTo oczywiście tylko teoretyczne rozważania, bo w praktyce rejestracja przez kuriera nie działa więc nikt wspomnianego RWK nie uświadczy :D

Odpowiedz

19. ~vbsdfb
-2

2016-10-19 21:39:54

Biedronka to siec dla ukrajńćow-jesteś nim?Lub patologii tak samo jak lidle.Nieliczni tam Polacy kupuja bo zapomnieli czegoś ale tam towar jest najgorszy jakościowo za największa kasę ,chyba że lubisz jeść kiełbas z cementu itd twój wybór lub lubis smrodek ukrajńca niemytego od 3 tygodni! brawo Ty

Odpowiedz

18. ~Kejt
-1

2016-10-19 21:08:16

Przecież to normalne, chcecie dobra promocje trzeba wyrazic zgode.

Odpowiedz

17. ~utyk
-2

2016-10-19 21:07:15

Panika z rejestracja bo malo kto rejestruje stare karty i tak obiecuja.W T-mobile obiecali i oszukali zamiast dostac bonus zostalem zmigrowany do taryfy Frii.Tydzien nie mogli dojsc jak to sie stalo i dlaczego bonusu nie dostalem.Nie czekalem przenioslem do sieci A2 mobile i konto wazne 2lata i 8zl za pakiet mi to wystarcza.A w T-mobile za 300minut placilem 20zl plus 15zl za1GB plus 10zl za smsy czyli 55zl i to na karte.T-mobile zadzwonilo 2 tyg. po przeniesieniu z oferta przeniesienia na abo za 49.99zl.Ja ich oznajmilem ze jestem juz w innej sieci i za te same uslugi place 25zl.Rozmowa sie skonczyla.Rejestracja wyszla mi na dobre.Zyskalem a T-mobile stracilo dlugoletniego uzytkownika bo az 19lat.

Odpowiedz

16. ~biala
-1

2016-10-19 19:22:20

@15 Wirtualne RWK? Jeśli jeszcze nie jest we wszystkich to pewnie niedługo będzie :D bo różowy to takie dobre panisko. Daje kuriera bez przesyłki zwrotnej a potem z przykrością musi odmówić RWK ze względu na niedopełnienie warunku zarejestrowania nr :D

Odpowiedz

15. ~pabloki
-1

2016-10-19 18:34:33

a to nie jest we wszystkich markach prepaida w różowej sieci?

Odpowiedz

14. ~biala
-2

2016-10-19 18:16:23

Rejestracja nr przez kuriera wg TMobile-zostawić dokumenty u klienta i zweryfikuj się sam :D Pomimo zgłaszanych reklamacji TM do końca swojej promocji beztrosko wysyłał kuriera, który zostawiał komplet dokumentów u klienta zamiast zabrać jeden egzemplarz. Oczywiście naprawić błędów w źle przygotowanej promocji różowi nie zamierzają. Każdemu pewnie tłumaczą że zdarzył się incydentalny wypadek :D

Odpowiedz

13. ~
-3

2016-10-19 18:09:40

Nie wiem, po co ten punkt o zgodach, skoro T-Mobile wysyła reklamy nawet tym, którzy nie wyrazili na nie zgody?

Odpowiedz

12. mpiter
-1

2016-10-19 17:37:22

@Calm7 skończ gimnazjum. Dorosli ludzie kupują takie pakiety lub abonamenty, że ich *** obchodzi, kto gdzie ma numer.

Odpowiedz