DAJ CYNK

Rok Internetu za darmo w Heyah

28.02.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 56600

Ważne 23

4

W ramach oferty Rok Internetu za darmo klienci sieci z czerwoną łapą otrzymają 50 MB transferu dziennie, przez 365 dni od momentu aktywacji usługi.

W ramach oferty Rok Internetu za darmo klienci sieci z czerwoną łapą otrzymają 50 MB transferu dziennie, przez 365 dni od momentu aktywacji usługi.

Promocja jest dostępna w taryfie Dniówka. Oferta jest aktywowana automatycznie na promocyjnych starterach Rok Internetu za darmo. Wszyscy aktualni użytkownicy taryfy Dniówka mogą aktywować usługę wybierając kod *100*74#. Codziennie przez rok klient otrzymuje do wykorzystania pakiet 50 MB.

Zobacz: Dniówki - nowa taryfa w Heyah

Pierwsza aktywacja jest bezpłatna (kolejne kosztują 3 zł). Użytkownicy pozostałych taryf Heyah (Taryfa Pakietowa i Nowa Heyah) mogą również skorzystać z promocji. Wystarczy, że zmienią aktualną taryfę na Dniówkę poprzez wysłanie bezpłatnego kodu *100*812#, a następnie aktywują promocję Rok Internetu za darmo kodem *100*74#.

Po wykorzystaniu dziennego limitu nastąpi spowolnienie transmisji danych (do 16 kb/s), ale nie zostanie pobrana żadna dodatkowa opłata. Dane rozliczane są w zaokrągleniu do 100 kB - łącznie dla danych wysyłanych i pobieranych. Warunkiem skorzystania z oferty jest aktywne konto na połączenia wychodzące.

Zobacz: regulamin promocji


Źródło tekstu: Heyah

Komentarze
Zaloguj się
108. ~klokser
0

2015-04-09 18:01:56

Problem techniczny z serwisem. Przepraszamy. ?? O co chodzi?

Odpowiedz

107. ~PalaczHeyah
0

2015-02-05 13:43:07

*** to wszystko

Odpowiedz

106. ~zielu
0

2014-12-04 22:48:36

ej czubki ! .po co ten opis na tej stronie daja jak jest bezwartościowy .obudźcie.adminy kjm.a gdzie podstawowa informacja o warzności konta !.mam was uczyć niedołęgi .to jest jedna z podstawowych informacji.a tu zonk. i tej akurat nima .wracajcie do przedszkola po rozum do głowy .a dopijero po tem sie bierzcie za opisy .

Odpowiedz

105. ~morganwolow
0

2014-10-06 13:16:35

A Ja piernicze te pakiety zlidziejskie i wolę caly dzień pod Mcdonaldem siedzieć na wi fi he he

Odpowiedz

104. ~....
0

2014-09-22 16:30:01

kupuje xawsze starter z t mibile z 1gb internetu i za te 5zl co jest na koncie kupuje drugi 1gb ,dxisiaj kupilem ten murxyski starter zeby zobaczyc co to jest i jest to kpina ,50mb to zurxyje na 4min youtube albo pobiore 10 piosenek ,w dodatku internet strasznie wolny,ostatni raz kupilem takr cos ,juz wole wyrzucic 5zl niz dorabiac ludzi ktorzy perfidnie leca w kulki ,tak jak wyz ,niema zadnej wxmianki o tym ze nq karvie jest 50mb... zaluje ze to kupilem ,pzdr

Odpowiedz

103. ~irens
0

2014-07-31 00:28:25

Do dupy z taką ofertą kupiłem to i jakież było moje zdziwienie, gdy konsultantka na infolinii powiedziała mi, ze zużyłem 50 MB i do końca dnia transfer będzie obniżony do 16 kb/s - KPINA. Na starterze oczywiście nie ma o tym wzmianki. Złodzieje.Ktoś powinien się tym zainteresować !

Odpowiedz

102. ~nik
0

2014-07-18 00:48:49

Rok Internetu za darmo w Heyah - a za kazda aktywację tej darmowej usługi trzeba zaplacić, to tak jakby dam ci za darmo jak mi zapłacisz,Myśle że ludzie z korporacji maja nas za idiotów.pozdrawim

Odpowiedz

101. ~nik
0

2014-07-18 00:45:50

oferta dla naiwnych

Odpowiedz

100. ~nienawidzę złodziei
0

2014-07-08 15:53:29

Ostrzegam !!!A czy Wiecie że w złodziejskim HEYAH - Jeżeli skończył się czas na połączenia WYCHODZĄCE i nie doładujecie konta, to po 14 dniach "wyłączają" a ja nazwę to po imieniu - KRADNĄ wszystkie środki które mieliście na koncie.Ostrzegam przed złodziejami !!!

Odpowiedz

99. ~weronika
0

2014-06-17 10:29:21

Tak

Odpowiedz

98. ~I kamil
0

2014-04-15 10:35:05

Za 5 złotych kupujesz 12*50 MB transferu, czyli łącznie 600MB. To jest jeden z najdroższych transferów na rynku. Dzisiaj cena to około 1zł za 1GB transferu. Heyah... Spadajcie hej!!! :)

Odpowiedz

97. ~ddddd
0

2014-04-10 20:31:41

nie dziala...

Odpowiedz

96. ~Code-Lyoko
0

2014-04-08 11:13:50

to drogo wychodzi, bo w dniówkach zmienili system ważności konta i każde jeden złoty to 1 dzień ważności, czyli rocznie wychodzi 365 zł to dużo

Odpowiedz

95. ~andzia
0

2014-03-20 21:01:39

Te 3 zł za kolejną aktywację, rozumiem tak, że oferta jest ważna tak długo jak ważne jest konto na rozmowy wychodzące. Jeśli skończy się konto - oferta się wyłączy. Po doładowaniu telefonu, można ponownie włączyć ofertę ale za każdą następną aktywację pobiorą z konta 3 zł. Trzeba na bieżąco doładowywać, aby nie stracić oferty. Tak mi się przynajmniej wydaje

Odpowiedz

94. ~oska
0

2014-03-16 00:41:12

Za darmo ??? pierwsza aktywacja za darmo, kolejna 3 pln A gdzie to za darmo ???Banda oszustów i nic więcej !!!

Odpowiedz