DAJ CYNK

"Rok Internetu za darmo do smartfona" w Heyah

27.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6678

Ważne 5

10

Rok Internetu za darmo i SMS-y za 0,28 zł w Heyah na kartę.

Rok Internetu za darmo i SMS-y za 0,28 zł w Heyah na kartę.

Od 26 listopada Heyah rozpoczyna sprzedaż limitowanej edycji starterów Rok Internetu za darmo do smartfona, dzięki któremu można przez cały rok korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu. Oferta uruchamia się automatycznie po doładowaniu konta za minimum 20 zł.

Dodatkowo wszyscy po pierwszym doładowaniu kwotą minimum 20 zł będą mieli automatycznie aktywowaną ofertę Dniówka SMS-ów, dzięki której cały dzień wysyłania SMS-ów do dowolnej krajowej sieci komórkowej kosztuje 0,28 zł.

W ramach oferty Rok Internetu za darmo do smartfona użytkownicy otrzymają codziennie, przez 365 dni 50 MB Internetu do wykorzystania na krajowa transmisję danych. Po wykorzystaniu dziennego limitu nastąpi spowolnienie transmisji danych (do 16 kb/s), ale nie zostanie pobrana żadna dodatkowa opłata. Aby korzystać z bezpłatnego Internetu w telefonie wystarczy utrzymać konto ważne na połączenia wychodzące.

Ofertę Rok Internetu za darmo do smartfona mogą również włączyć obecni użytkownicy Heyah z aktywną taryfą Dniówka wysyłając kod *100*74# w ciągu 3 dni od doładowania konta kwotą minimum 20 zł. Pierwsza aktywacja promocji jest bezpłatna.

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: Heyah
Komentarze
Zaloguj się
40. ~dzemel
0

2015-05-26 00:45:08

Fajans do kwadratu. Oferta godna tmobile. szukają frajerów,po to żeby może tę sieć lepiej opylić ale nie żeby proponować internet. Kto ma olej w głowie to tego nie łyknie. WIELKI SZIT A NIE PROMO. TYLE

Odpowiedz

39. ~
0

2014-11-28 13:47:11

~35 10 razy dziennie sprawdzasz stan konta? Wszystko rozumiem, ale nie popadajmy w paranoje, tym bardziej, że większość i tak zainstaluje apkę.

Odpowiedz

38. ~xy
0

2014-11-28 00:59:33

Czy jeśli obecni użytkownicy włączą kodem promocję "Rok internetu..." włączy im się także dniówka sms?

Odpowiedz

37. ~xy
0

2014-11-28 00:58:32

@36: Przecież obie wymienione przez Ciebie partie są takie same.

Odpowiedz

35. ~sebo
2

2014-11-27 17:06:28

odkąd wprowadzili 4 grosze za darmowe (w całej Europie) kody ussd to mam w du.ie tą heyah i T-Mobile, bo matematyka jest prosta: 10* 4 grosze= 40 groszy*30 dni= 12 złotych ! dalej sobie przepłacajcie w heyah i T-Mobile, Rakovski będzie miał premię za waszą kasę z 4gr/ussd, ha ha ha

Odpowiedz

34. ~Calm7
0

2014-11-27 16:52:04

31). Właśnie dlatego wprowadzili opłatę, aby zmniejszyć takowe automatyczne aplikacje sprawdzające stan konta. A co do oferty - to dla tych, co i tak w heyah se siedzą, mają konto non stop doładowywane, taki prezent, dodatek. Przecież to nie ma konkurować z plejem czy nju :-)

Odpowiedz

33. ~Ramol
-1

2014-11-27 16:47:09

no ja tej opłaty w wysokości 5 zł za sprawdzenie stanu konta w bankomacie nie rozumiem, nikt normalny tego nie używa, tutaj baksterzy wykorzystują niewiedzę ludzi, zwłaszcza starszych

Odpowiedz

32. ~4 grosze
1

2014-11-27 16:46:17

@30, 50 zł/3 mce i jaki spokój?! Wydaję średnio 25 zł/mc pakietu złotówek, ale gadam bez limitu i mam pakiet internetowy, więc o co Ci chodzi z tym 50 zł/3 mce? Przy Twoim przeliczaniu miałbym niecałe 17 zł/mc na połączenia, z tego traciłbym ponad 2 zł na SPRAWDZENIE STANU KONTA, więc co to za interes?

Odpowiedz

31. ~
1

2014-11-27 16:41:30

@30, to się chlastaj. Opłata za sprawdzenie stanu konta to totalny idiotyzm. Ja rozumiem, że np.: bank wprowadza opłatę za wypłatę czy sprawdzenie stanu konta w innym bankomacie, ale sieć zdzierająca jakąkolwiek kwotę za uświadomienie klientowi ile jeszcze ulokował pieniędzy w prepaidzie?Dla TWOJEJ świadomości: są tacy, co intensywniej korzystają z telefonu i bardziej kontrolują wydatki. Rok temu u mnie widżet wyświetlający stan konta i pakietów wymagał trzech kodów USSD dziennie (12 groszy w Huyah), dziś są to dwa kody (8 groszy w Huyah). Jeśli lubisz być robiony w huyah i płacić 2,40-3,60 miesięcznie tylko za świadomość swoich wydatków to gratuluję. Ja nie pójdę się z tego względu pochlastać, po prostu nigdy za coś takiego nie przejdę do debilnej sieci, która jako jedyna w kraju każe sobie płacić za sprawdzenie konta i aneksy umowy.

Odpowiedz

30. ~nikita
-1

2014-11-27 15:38:03

@28 załadujesz 50 zł na 3 msc i jest spokój... oj tak, stracisz 90 % wartości środków na koncie, bo ci się zachce co chwilę stan konta sprawdzać... Przez pół roku trzymania Heyah, stan konta sprawdzałem 2 razy... Straciłem 8 groszy, normalnie pójdę się pochlastać.

Odpowiedz

29. ~Aero2
0

2014-11-27 15:20:21

Btw. co powiecie na 2 lata Internetu za 27 zł (bez przekłamywania rzeczywistości?). Fakt, prędkość do 512 kbit/s, ale jeśli ktoś nie ogląda youtuba cały dzień tylko korzysta UŻYTKOWO z Internetu to wystarczy...

Odpowiedz

28. ~4 grosze
3

2014-11-27 15:15:54

Oczywiście pewnie trzeba utrzymać ważność konta, czyli ładować to badziewie regularnie, więc co to za darmowość Internetu? Kosztuje to tyle ile doładowywanie. I nie jest to ROK ZA DARMO tylko 50 MB NA DZIEŃ za utrzymanie konta. Za takie przekłamywanie rzeczywistości w reklamach powinni karać...A do tego 4 grosze za każde zdarzenie USSD...Różowych idiotów nieźle potrzepało...

Odpowiedz

27. ~Majchello
-3

2014-11-27 14:53:52

Według mnie całkiem fajne promo. Wychodzi 18GB / rok. Do tego 0,28zł za smsy do wszystkich (nie wiem czy obowiązkowe) czyli 8,4zł/mies. czyli mniej niż w innych sieciach (10zł).

Odpowiedz

26. ~Głupszej oferty dawno nie widzi
2

2014-11-27 14:05:19

Głupszej oferty dawno nie widziałem :)

Odpowiedz

25. ~qwerty
1

2014-11-27 13:02:12

Dobrze liczę? 20zł doładowania - (0,28x30) = 11,60 do wydzwonienia po 29gr = 40 minut. Jeśli tak to BARDZO SŁABO i zero startu do Virgina i Vikinga.

Odpowiedz