DAJ CYNK

Rok darmowego Internetu w Aero2

14.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3987

Ważne 7

7

W ramach świętowania 5 urodzin BDI, Aero2 organizuje konkurs, w którym do wygrania są darmowe pakiety internetowe.

W ramach świętowania 5 urodzin BDI, Aero2 organizuje konkurs, w którym do wygrania są darmowe pakiety internetowe.

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę internetową www.konkurs.aero2.pl, wypełnić formularz i złożyć życzenia z okazji 5. urodzin BDI. Jury, spośród nadesłanych odpowiedzi, nominuje 10 zwycięzców każdej z codziennych lub weekendowych edycji, którzy otrzymują bezpłatne pakiety internetowe First Class (30 GB na 30 dni).

W finale, spośród laureatów wszystkich edycji, wyłoniona zostanie jedna osoba, który otrzyma nagrodę główną - komercyjny pakiet rocznego dostępu do Internetu (pakiet 360 GB).

Zobacz: Regulamin konkursu

Źródło tekstu: Aero2

Tagi: aero2 bdi
Komentarze
Zaloguj się
13. ~olek22
0

2016-06-21 10:25:54

Ludzie marudzicie na niską prędkość w darmowym necie, serio? Ja tam jak byłem biednym studentem, to się cieszyłem z tego darmowego neta jak głupi i przepisywanie kilku znaków co godzinę, to nie był problem, skoro kasy nie miałem na płacenie. A jak komuś się to nie podoba, to niech sobie u nich wykupi pakiet np 3GB za 5zł na miesiąc i po problemie-macie wtedy prędkość LTE i zero captcha (ja mam takiego neta, tylko większy pakiet i polecam).

Odpowiedz

0

2016-06-14 17:16:39

Niektorym by się słownik przydał a nie czytanie Telepolis...

Odpowiedz

11. ~@9
1

2016-06-14 14:49:17

"trzcionką" Aż oczy bolą....

Odpowiedz

10. ~Spokój7
0

2016-06-14 14:03:22

Niech was szlag trafi kapciem z zawrotną prędkością 512 kbpsZ okazji urodzin życzę całemu zespołowi Aero kodów captcha pisanych trzcionką w rozmiarze 2 pixeli.Żebyści emusieli je wpisywać przy każdym otwarciu przeglądarki, przy każdym otwarciu maila drzwi do domu, pracy, samochodu i kosza na śmieci. No i koniecznie przy każdej płatności kartą oraz przed wejściem do WC.Sto lat captcha !!! Sto lat przerywanej co godzinę super prędkości 512 kbps !!!

Odpowiedz

9. ~Radar
0

2016-06-14 13:16:50

Z okazji urodzin życzę całemu zespołowi Aero kodów captcha pisanych trzcionką w rozmiarze 3 pixeli.Żebyści emusieli je wpisywać przy każdym otwarciu przeglądarki, przy każdym otwarciu maila. No i koniecznie przy każdej płatności kartą.Sto lat captcha !!!

Odpowiedz

8. ~a
0

2016-06-14 11:28:27

Czyli kto im najbardziej zasłodzi ten dostanie.

Odpowiedz

7. ~
-1

2016-06-14 10:46:09

"nominuje 10 zwycięzców każdej z codziennych lub weekendowych edycji" a można prosić o wytłumaczenie kto w końcu dostanie?

Odpowiedz

6. ~Teściowa
-1

2016-06-14 10:22:47

5 zł kosztuje 3 GB to juz i tak znośnie, ale 30 GB to tak raczej pod internet domowy

Odpowiedz

0

2016-06-14 10:18:31

Tytuł rodem z onet.pl.

Odpowiedz