DAJ CYNK

Robert Lewandowski promuje akcję 7 GB od T-Mobile

Dodane przez: HTur

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7795

Najnowsza promocja "Happy Fridays" to 7 GB za darmo od operatora. Reklamuje ją nasza piłkarska gwiazda - Robert Lewandowski.

Akcja "Happy Fridays" rozpoczęła się w październiku 2019 i co tydzień przynosi abonentom sieci T-Mobile liczne korzyści. Najnowszy "Szczęśliwy Piątek" reklamuje sam Robert Lewandowski, a można dostać w jego trakcie darmową paczkę 7 GB. Jest ona do aktywacji w aplikacji przez cztery dni - od 4 do 7 września. Akurat 4 i 7 września Polska reprezentacja piłkarska rozegra dwa mecze w Lidze Narodów. Już dzisiaj zmierzymy się z Holandią, a w poniedziałek z Bośnią i Hercegowiną. Dzięki darmowym pakietom każdy użytkownik T-Mobile będzie mógł komfortowo obejrzeć oba spotkania na własnym smartfonie.

Poniżej prezentujemy przygotowany z tej okazji spot reklamowy - oczywiście z Robertem Lewandowskim w roli głównej

 

Zobacz: T-Mobile Usługi Bankowe kończy działalność, klientów zachowa Alior Bank

Darmowa paczka 8 gigabajtów jest skierowana do klientów indywidualnych, korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T i T DATA) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) i na kartę (taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Aby ją uzyskać, należy skorzystać z aplikacji "Mój T Mobile" lub wysyłać wiadomość SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800.

Z promocji można korzystać już od dzisiaj. Kończy się o północy z 7 na 8 września.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu