DAJ CYNK

Roamingowe pakiety transmisji danych w nju mobile

30.06.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5286

Ważne 2

4

Do oferty nju mobile weszły trzy pakiety transmisji danych w roamingu, możliwe do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej.

Do oferty nju mobile weszły trzy pakiety transmisji danych w roamingu, możliwe do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej.

W zależności o wielkości pakietu zmienia się też jego czas ważności. Pakiety rozliczane są z dokładnością do 1 KB i są dostępne zarówno w ofercie abonamentowej, jak i na kartę. Aktywacja usługi w Polsce jest bezpłatna, a z zagranicy zgodna z cennikiem roamingowym (można ją aktywować też online):

Pakiet Cena Ważność SMS na 8020
(prepaid)
SMS na 8020
(abonament)
50 MB 15 zł 3 dni START 50 AKT 50
200 MB 40 zł 7 dni START 200 AKT 200
500 MB 80 zł 14 dni START 500 AKT 500

Pakiety obowiązują w Strefie 1:
kraje Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Bułgaria, Republika Cypryjska, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Chorwacja, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy; kraje Europejskiego Obszaru Gospodarczego: Islandia, Liechtenstein, Norwegia; terytoria zależne: Gibraltar, Gujana Francuska, Gwadelupa, Martynika, Reunion.

Zobacz: regulamin usługi (oferta na kartę)
Zobacz: regulamin usługi (abonament)

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~
1

2015-07-01 12:12:59

Fatalna siec. Z dnia na dzien wylaczono mi numer. Czemu? Nie potrafiono odpowiedziec, poza: bo tak. Nju i Orange - jak najdalej.

Odpowiedz

20. ~LTE na kazdym smietniku w Ossie
-1

2015-07-01 09:28:28

4: bierzesz dowlony lokalny adres z internetu i kupisz.

Odpowiedz

19. wlo
-1

2015-07-01 08:51:16

Hmmm... Powinni może rozpocząć sprzedaż kart prepaid zagranicznych operatorów?

Odpowiedz

18. wlo
-1

2015-07-01 08:09:24

17 - tzn. co? Jeśliby rozumieli to co by było? Nie byłoby tych pakietów w ogóle?

Odpowiedz

17. ~Twix
0

2015-07-01 02:36:33

Taniej ciągle lokalna kartę kupić niż bawić się w takie rachunki. Szkoda, że żaden operator tego nie rozumie.

Odpowiedz

16. darkangel
0

2015-07-01 00:27:51

~Mungo, gdyby tak jeszcze u każdego Opa były takie same usługi w Abo jak i prepaidzie to bylibyśmy w domu, a nie np w niektórych sieciach nie ma przekierowania połączeń, konferencji itp na kartę tylko w Abo.

Odpowiedz

15. mungo
-1

2015-06-30 18:49:44

Chwali się równe potraktowanie abonamentu i karty. To nie w stylu Orange. Czekam jeszcze na Orange na kartę do kompletu

Odpowiedz

14. Red_PL
-1

2015-06-30 18:21:16

@10 doczytaj regulamin a nie ciemnotę wciskasz ;)

Odpowiedz

13. wlo
-1

2015-06-30 18:09:44

W sumie macie rację... Po cholerę oni się licytują na te pakiety? Przecież wszyscy wiedzą, że taniej jest prepaid kupić na miejscu... Chore to wszystko jest...

Odpowiedz

12. wlo
-2

2015-06-30 18:04:25

8 - jak ktoś potrzebuje, niech szuka. Przecież zakazu nie ma.

Odpowiedz

11. ~
-1

2015-06-30 17:58:02

9, to za granicę jeździ się tylko na wakacje?

Odpowiedz

10. ~kambożan
1

2015-06-30 17:54:59

1- ale pakiet ważny 14 dni a nie miesiąc

Odpowiedz

9. myk6414
1

2015-06-30 17:54:29

Po cholerę na wakacjach 5GB Netu?

Odpowiedz

8. ~
0

2015-06-30 17:46:27

7 - może po to, żeby za niewiele więcej niż podane wyżej 80 zł (niecałe 20 euro) mieć nie 500 MB, a 5000?

Odpowiedz

7. wlo
-1

2015-06-30 17:36:14

3 - a po co tracić czas na czytanie (najczęściej w niezrozumiałym języku) regulaminów, cenników itp.?

Odpowiedz