DAJ CYNK

Rękawiczki do smartfona w nowej promocji Plusa

15.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2882

Ważne 3

8

Rękawiczki do smartfona to kolejny prezent Plusa dla użytkowników usług na kartę oraz mix.



Rękawiczki do smartfona to kolejny prezent Plusa dla użytkowników usług na kartę oraz mix.

Aby wziąć udział w promocji należy:

  • wysłać bezpłatnego SMS-a o treści REKAWICZKI na numer 80505,
  • doładować online konto na kwotę minimum 40 zł,
  • skorzystać z otrzymanego SMS-em kodu promocyjnego.

Aby odebrać prezent w postaci rękawiczek do smartfona należy wejść na stronę www.rekawiczkidosmartfona.pl i wybrać rękawiczki, a po przekierowaniu do sklepu Internetowego Soxo, dokonać zakupu poprzez podanie kodu promocyjnego. Co najważniejsze - nie ponosimy przy tym kosztów przesyłki.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
16. ~
0

2018-01-18 12:20:54

Promocja od 15.01 a dzisiaj już się skończyły..tak się klientów nie pozyska tylko straci ;

Odpowiedz

15. kArAkAn
0

2018-01-16 09:59:49

haha no nieeeee, czego to oni nie wymysla to glowa mala, rekawiczki wow

Odpowiedz

14. ~Jadźwiś
0

2018-01-15 21:29:27

Jakby dawali wibratory to Jadwidze z pod #10 by się zdało . Takie coś jej by to pomogło :)

Odpowiedz

13. ~Flej
0

2018-01-15 21:11:51

Czekam na szczotkę do czyszczenia kibla...

Odpowiedz

12. ~
0

2018-01-15 19:27:36

Kocham Plusa! To najlepsza sieć telekomunikacyjna w Polsce! Mam już od nich nowy abonament telefoniczny, telewizyjny nowe telefony i telewizory. Teraz w końcu przyszła pora na odzież chroniącą przed chłodem. To jest wspaniała wiadomość, że Plus postarał się o specjalne rękawiczki do mojego smartfona. Oby tak dalej Plusie. Czekam na rękawiczki do pilota, a potem do odizolowanych kabli i mycia muszli klozetowej. Normalne takie gumowe.

Odpowiedz

11. ~gekon
0

2018-01-15 17:05:13

podobno jakiś prezes fabryki odzieżowej z Łodzi narobił kosmiczny rachunek GPRSem w roamingu i zaproponował ,że rozliczy się w towarze,stąd te rękawiczki :)

Odpowiedz

10. ~Jadwiga
0

2018-01-15 16:27:47

Po raz kolejny Plus potwierdza, że jest leaderem (liderem) rynku telekomunikacyjnego w Polsce. Dla ludzi biznesu takie rękawiczki są niezastąpione. Jako key account (klient kluczowy) moja firma otrzymała kilkadziesiąt par takich rękawiczek, które jako souvenir (upominek) wręczamy naszym biznes partner/''s (partnerom biznesowym). Wniebowzięta! ;)

Odpowiedz

8. ~Tom
0

2018-01-15 16:09:52

W ten sposób plus nie pozyska nowych klientów.

Odpowiedz

7. ~pabloki
0

2018-01-15 16:03:21

nowosc. nie ma kosztow przesyłki. ale taka zima że rękawiczki nie potrzebne.

Odpowiedz

6. ~rt
0

2018-01-15 15:47:02

A jakie prezenty rozdają klientom abonamentowym? Nic :D

Odpowiedz

5. ~Iphoneski z Gsmonline
-1

2018-01-15 13:17:03

Brawo Plus, Plus to najlepsza polska sieć. Rękawiczki czapki szaliki kalesony nerki - to wszystko można dostać od Plusa, wystarczy tylko wykupić korzystny abonament

Odpowiedz

4. ~Abonent Polskiej Sieci Plus
-3

2018-01-15 13:08:28

Szczerze mowiąc wolałbym ocieplane kalesony, a te rekawiczki takie malo meskie. Tak czy tak - Plus jak zawsze liderem.

Odpowiedz

3. ~
0

2018-01-15 12:18:04

znacie jakieś ogrzewane elektrycznie rękawiczki które mają też właśnie palce do obsługi ekranów dotykowych?

Odpowiedz

2. ~Gość
0

2018-01-15 12:00:40

A ja poczekam jak będą dawać majtki reformy ;)

Odpowiedz

1. ~Nju abonament
2

2018-01-15 11:57:56

Rękawiczki? Eee, żeby majtki ocieplane dawali to może bym się skusił.

Odpowiedz