DAJ CYNK

Rejestracja numeru Play w kioskach Ruchu

28.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7450

Ważne 9

6

Play, to trzeci po Orange i Virgin Mobile operator, który wprowadza możliwość rejestracji kart SIM w kioskach Ruchu. Póki co, częściowo ograniczoną.

Play, to trzeci po Orange i Virgin Mobile operator, który wprowadza możliwość rejestracji kart SIM w kioskach Ruchu. Póki co, częściowo ograniczoną.

W ponad 1800 punktach Ruchu można teraz zarejestrować karty SIM. Niestety póki co tylko w przypadku zakupu nowego starteru. Zarejestrowanie już posiadanego numeru nie jest jeszcze możliwe. Jak informuje rzecznik Play, w przyszłości pojawi się taka możliwość.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
68. ~
0

2016-08-01 10:20:59

ja jestem ciekaw jak kioskarze spełniaja warunki ustawy o ochronie danych osobowych

Odpowiedz

67. mars28
0

2016-08-01 08:20:34

Wyobraźmy sobie teraz sytuację, że chcę szybko kupić bilet, bo właśnie podjeżdża autobus na przystanek, a tu przede mną ktoś akurat rejestruje numer. Tak samo jak teraz, gdy mi się spieszy i chcę zapłacić za paliwo, a ktoś przede mną kupuje 3 hot-dogi i 2 kawy.

Odpowiedz

66. ~Antek
0

2016-07-30 09:55:48

Ciekawe ile przez te rejestracje ubędzie zamachów terrorystycznych w Polandii? Ano nic, bo ich jak do tej pory wcale nie było. Może tylko przybyć. Za to na pewno przybędzie kredytów i zarejestrowanych numerów, ale na tzw. slupy. Ale za to, to już PiSmatołki odpowiedzialności nie poniosą.

Odpowiedz

65. ~
1

2016-07-29 15:09:41

Oby tylko nie zdarzały się marudzące baby bo wtedy ciężko będzie zarejestrować. Z InPostem np. zszedłem pół miasta i nigdzie mi nie wysłali. Z kolei jak odbierałem to baba się zachowywała jakby to robiła za karę.

Odpowiedz

63. DanielR
0

2016-07-29 14:28:20

Ojciec rejestrował numer w zeszłym tygodniu w naszym miasteczku (ok. 14 tys. mieszkańców, jeden salon Play) i nie było z tym najmniejszych problemów. Bonusy za rejestrację też otrzymał.

Odpowiedz

62. ~tomek
0

2016-07-29 14:06:43

Do konca stycznia duzo czasu pewnie usuna awarie :) Jesli jest opcja salon czy kiosk wybieram salon. Pozdro

Odpowiedz

61. ~DanielR
0

2016-07-29 13:39:42

Ale trzeba przyznać, że trochę to dziwne. Takie problemy w tym samym momencie i w Play i u "lydera technologicznego". Ciekawe, jak się z tego wytłumaczą przed klientami.

Odpowiedz

60. ~
0

2016-07-29 13:30:59

@59, w salonach Play od pewnego czasu wcale nie ma tłumów, wręcz przeciwnie byłem jedynym klientem a byłem w kilku salonach w mieście. W Orange i Plusie faktycznie były kolejki 3-4 osobowe.

Odpowiedz

59. ~DanielR
-1

2016-07-29 12:39:21

Tam zaraz "awaria". Gdy szarzy pracownicy sieci zobaczyli i odczuli na sobie te masy spływające do salonów, by zarejestrować numer, postanowili wprowadzić "cichy" strajk, mający dać do myślenia rządzącym. ;-)

Odpowiedz

58. wlo
0

2016-07-29 11:40:14

57 - Podobno spaliły się wszystkie komputery w Plusie...

Odpowiedz

57. ~Golum
0

2016-07-29 11:34:05

W Plusie też awaria. Byłem wczoraj w głównym salonie w Wawie i podobno awaria ogólnokrajowa. Nie wiem czy dzisiaj już naprawili.

Odpowiedz

56. ~
0

2016-07-29 11:16:38

Niestety nie można zarejestrować numerów już od kilku dni. Pewnie w związku z tą awarią umożliwiają rejestrację w kioskach Ruch ale to dla lekkomyślnych chyba tylko.

Odpowiedz

55. ~34
0

2016-07-29 10:32:43

34. masz calkowitą racje. Mało tego, to Play zasila kasy OP i stac go na to. A zasieg LTE to tak jakz promieniowaniem slonca-w jednym miejscu silnie grzeje, a w innym wcale go nie widać. Taka jest struktura promieniowania na różnych częstotliwosciach.

Odpowiedz

54. ~Z
0

2016-07-29 10:23:40

W salonach jest problem żeby zarejestrować nr, wczoraj byłem i odesłał mnie z kwitkiem. A pomysł aby robić to w korkach ruchu to no cóż szanujmy swoją prywatność!

Odpowiedz

53. DanielR
1

2016-07-29 09:53:15

@mac (34), "delikatnie" się zapędziłeś i opowiadasz bzdury. To nie Play pierwszy wprowadził pełne 1/1 i bezpłatne naliczanie sekundowe dostępne dla każdego. Zrobiła to Heyah na długo przed Play. Już w 2004 roku.

Odpowiedz