DAJ CYNK

Rejestracja numerów Plusa w kioskach Ruchu

02.08.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4561

Ważne 5

5

Pracownicy kiosków Ruchu będą mieć wkrótce pełne ręce roboty. Do listy operatorów, których karty można zarejestrować w punktach Ruchu dołącza Plus.

Pracownicy kiosków Ruchu będą mieć wkrótce pełne ręce roboty. Do listy operatorów, których karty można zarejestrować w punktach Ruchu dołącza Plus.

Rejestracja numerów Plusa na kartę w kioskach Ruchu dotyczy wszystkich klientów - zarówno tych kupujących nowy numer, jak również tych, którzy numer już posiadają. Dane osobowe są przesyłane na serwery Plusa z zachowaniem regulacji prawych dotyczących ochrony danych osobowych.

Osoby posiadające już zarejestrowany na siebie numer mogą zarejestrować kolejny wysyłając SMS-a z już zarejestrowanego numeru:

  • jeśli klient ma aktywny starter - SMS o treści DOPISZ [numer_telefonu] np. DOPISZ 600123654 na numer 80106,
  • jeśli klient ma nowy, nieaktywny starter - SMS o treści zarejestruj [numer_telefonu] [numer_karty_SIM] np. ZAREJESTRUJ 600123654 894858412584 na numer 80106.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
52. ~Cadyk
0

2016-08-10 19:47:07

SMSem można ale chyba kolejną kartę. Pierwszą w Plusie można zarejestrować chyba tylko osobiście w różnych punktach, a te są w praktycznie każdej miejscowości bo Plus podpisał umowę z wieloma sieciami jak chociażby Ruch czy Neonet.

Odpowiedz

51. ~Paffcio
0

2016-08-09 22:04:11

Esemesem najprościej. Nic nie kombinujesz, wpisujesz wysyłasz i jest. To mi się w Plusie właśnie podoba. Prosto, bez historii :)

Odpowiedz

50. ~Kongor
0

2016-08-08 06:30:06

Fajna sprawa z tą rejestracją numeru przez SMS, duża wygoda, Mam już jeden numer na siebie i znalazłem jeszcze 2 karty z Plusa, których czasem używam. Teraz może będę używal częściej. Dziś sprawdzę jak wygląda ta rejestracja via SMS.

Odpowiedz

49. wlo
0

2016-08-04 10:36:01

Na zarejestrowanym od ponad roku, przeniesionym z abonamentu numerze.

Odpowiedz

48. wlo
0

2016-08-04 10:34:17

Wczoraj (03.08.2016) 19:45 wysłałem esemesa aktywującego promocję rocznej ważności konta, dzisiaj o 9 z minutami dostałem esemesa, że mam przedłużone konto - do 04.08.2017 do godz. 04:45 z sekundami ;-)

Odpowiedz

47. wlo
0

2016-08-03 19:32:26

Pytanie mam dotyczące bonusów "rejestracyjnych" w Plusie. Jak szybko aktywują te bonusy po aktywacji? Ktoś już coś aktywował?

Odpowiedz

46. wlo
0

2016-08-03 09:46:54

toms - przy zmianach realizowanych w punkcie, 7 dni praktycznie trwa zanim w ebok na koncie zmiany są widoczne...

Odpowiedz

45. ~
1

2016-08-02 22:55:22

#25: rodzaj aparatu nie ma tutaj ŻADNEGO znaczenia. Jeśli nie zorientujesz się i otworzysz streaming z adresem zaczynającym się na RTSP lub ściągniesz sobie np z google play aplikację, która odtwarza takie strumienie to zbankrutujesz przy najbliższym okresie rozliczeniowym. Posłuchaj sobie np takiego radia przez jeden dzień a zapłacisz 300zł, pomnóż to przez liczbę dni w miesiącu to się dowiesz ile taka "przyjemność" kosztuje. I nie będziesz miał ŻADNEGO ostrzeżenia, że otwierasz strumień RTSP. W przeglądarce możesz sobie to jeszcze sprawdzić ale w aplikacji już nie. Tylko w Plusie mamy takie "kwiatki". Pozostali operatorzy rozliczają wszystkie rodzaje połączeń tak jak powinno być czyli w ramach pakietów internetowych. Takie to "piękne" jest LTE w Plusie. Żeby mieć LTE po APN internet trzeba mieć kartę sim z taryfą internetową, np. Power LTE. W taryfach głosowych po APN internet LTE nie ma. Wolę jednak nie mieć LTE i spać spokojnie niż się potem mocno zdziwić płacąc rachunek.

Odpowiedz

44. toms
0

2016-08-02 22:44:19

Eksperymentalnie zarejestrowałem sobie kolejny numer w Plusie na Kartę i poszło bezproblemowo. Esemesa "Rejestruj [numer telefonu]" pod numer 80106, wysłałem z numeru wcześniej zarejestrowanego. Ciekawe, kiedy w Plus Online zmieni się status na " zarejestrowany". Poczekam do jutrzejszego wieczoru.

Odpowiedz

43. wlo
0

2016-08-02 22:13:07

41 - nie kombinuj... Bo przekombinowałeś już ;-)

Odpowiedz

42. ~Mobydick
0

2016-08-02 22:01:02

@30 Jakbym miał biegac jak u nas po kioskach to dałbym sobie spokój ale że wystarczy zarejestrować nr przez internet bez okazywania komukolwiek dowodu to inna bajka, dlaczego u nas tak nie można? Nie wiem ale ułatwiłoby to wszystkim życie.

Odpowiedz

41. ~pabloki
-1

2016-08-02 20:48:36

wlo ale to też otwierałoby drogę do rejestracji telefonicznej jeśli przenosiłeś numer to potem mógłbyć u obecnego operstora tylko ptwierdzić dane rpzez telefon bo inny ju z powtierdził a ponoć to niemożliwe.

Odpowiedz

35. wlo
1

2016-08-02 19:24:50

Art. 61b ust. 3. pkt 2 lit. c:Dostawca usług rozpoczyna świadczenie usług telekomunikacyjnych po podaniu przez abonenta danych określonych w ust. 1 i potwierdzeniu ich drogą elektroniczną przy wykorzystaniu środków identyfikacji elektronicznej służących do uwierzytelniania w systemie teleinformatycznym dostawcy usług telekomunikacyjnych, jeżeli dane abonenta zostały już zweryfikowane w związku z inną umową.

Odpowiedz

31. wlo
0

2016-08-02 19:19:53

27 - czytałeś ustawę? Mam po rzaz kolejny zacytować?

Odpowiedz

30. wlo
0

2016-08-02 19:17:43

20 - zarejestrowałeś chociaż jeden numer w ten sposób? Nie sądzę ;-)

Odpowiedz