DAJ CYNK

Rabat na abonament i dwa razy więcej Internetu w Orange

02.02.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8177

Ważne 7

4

Orange przygotowało dla klientów abonamentowych dwie promocje - jednodniową z rabatem na abonament i drugą, z podwojonym pakietem internetowym.

Orange przygotowało dla klientów abonamentowych dwie promocje - jednodniową z rabatem na abonament i drugą, z podwojonym pakietem internetowym.

W ramach jednodniowej promocji klienci zawierający nową umowę lub przedłużający obecne zobowiązanie mogą otrzymać 20% rabatu na abonament w Smart Planach LTE w ofercie z telefonem i bez, w wariancie na 24 miesiące. W celu skorzystania z promocji należy kliknąć w banner na stronie internetowej www.orange.pl, a następnie złożyć zamówienie za pośrednictwem strony www.orange.pl/kupon.

Zobacz: Regulamin promocji

Druga promocja dotyczy również nowych i obecnych klientów zawierających umowę przez sklep internetowy Orange. W tym przypadku mogą z niej skorzystać osoby wybierające ofertę Smart Plan LTE z telefonem lub bez. W ramach promocji klienci otrzymają na okres 90 dni bonus w postaci podwojonego pakietu danych z podstawowej oferty.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
83. ~Jacek
0

2016-02-03 19:11:01

no dokladnie rabatowe chwilowki sa mile, ale na chwile. ale da rade zyc z promocji do promocji he he

Odpowiedz

82. ~Nicku
0

2016-02-03 14:03:50

Oferty Orange słabe ... Ratuja się tymi rabatami tylko żeby złapać klienta :) , a potem tragiczne oferty przedłużenia ... , przeniosłem usługi do Plusa w rabatach wychodzi mi dużo taniej :D

Odpowiedz

81. ~dddd
0

2016-02-03 11:30:25

79. zostaje 20zl (100 premiowana dodatkiem 10zl na konto glowne)przy uwzglednianiu cen detalicznych

Odpowiedz

80. ~vvvv
0

2016-02-03 11:08:40

78. a jaki najlepszy? ten ktoremu jestes lojalny? czy oceniasz jakosc uslug po zasiegu? rozumiem ze na tej ulicy speed test jest najlepszy dla plusa, ale 100 metrów dalej bedzie sytuacja calkiej odwrotna....kazdy ma problemy, nie da się ukryć, czeste problemy w orange, aktywacje pakietów po wielu godzinach w play, regulaminy t-mobile ze zmiana taryfy do 3/7 dni, play poza miastem, wszyscy są beznadziejninie ma najlepszego.

Odpowiedz

79. ~gruio
0

2016-02-02 23:30:33

Najlepsza oferta na prepaid to chyba orange po doladowaniu za 100 zl. Wychodzi wtedy,przez 3 miesiace, no limit rozmowy I smsy oraz 12 GB na mies. , a do tego zostaje jeszcze 10 zl. Przy takiej ofercie abonament nie jest juz w stanie wiele zaoferowac.

Odpowiedz

78. ~pablosox123
0

2016-02-02 22:25:13

@76 wszyscy operatorzy na podobnym poziomie.Zastanow sie co piszesz.

Odpowiedz

77. ~ddd
-3

2016-02-02 18:24:09

Play zawsze wygrywał cenowo, przez tyle lat, dzięki temu operatorowi mamy niskie ceny w PL, lecz ostatnio jak ma juz 14 mln klientów zaczął grać w hu... tak jak i pozostali. dzis oferty często gorsze niż u konkurencji...jedyny plus dla playa za internet 100GB za 45zł

Odpowiedz

76. ~dd
-2

2016-02-02 18:22:02

Play 35zł (3GB), Orange 26zł (dla prz), 30zł (8GB-10GB), Plus(Plush) 40zł (2GB), T-Mobile (nic nie robią w pre-paidzie czekam na nich od dłuzszego czasu, czy bedą w stanie dogonić konkurencję cenową).NAJAZNIEJSZE CENA: KAZDY GLUPI WIE ZE JAKOSC USŁUG U KAZDEGO OPERATORA STOI NA PORÓWNYWALNYM POZIOMIE, KAZDY MA GDZIEŚ KLIENTA

Odpowiedz

75. ~ddd
-3

2016-02-02 18:18:55

VirginMobile29zł (4GB) LycaMobile30zł (5GB)

Odpowiedz

74. ~DDD
-3

2016-02-02 18:17:35

po co przepłacać i zachwalać swojego operatora! owszem dziś zachecam do przenosin do orange, ale jak by nie dali promocji zachecał bym aby nr przeniesc do VirginMobile (kom, stacjonarne no limit, smsy i 4gb) lub LycaMobile (kom, stacjonarne no limit, sms-y 5gb). ew. RedBull lub Viking (ale tam nie ma pakietów cyklicznych, mozna zapomnic w danym dniu aktywowac pakiet)

Odpowiedz

73. ~rrrr
0

2016-02-02 16:48:36

Czy łączy się z 6 m-cami za 0 przy przenoszeniu numeru ?

Odpowiedz

72. ~ddddd
-2

2016-02-02 15:24:15

@71. szkoda ze nie masz pustego konta wtedy mozna by zrobić myk do innego operatora i na kolejny dzien wrócic do orange i wybrać taryfę orangę free i dopiero wtedy doladowac telefon np za 50 (15gb) lub 100 (36gb)internet za darmo za doładowanie a aktywować pakiet no limit za 26zł bez internetu(rok waznosci konta mozna wlaczyc bezplatnie po uplywie 3 miesiecy w sieci)jesli nie chcesz przenosic numeru i zmieniać taryfy to masz do wyboruza 30zł (no limit komorkowe, stacjonarne,smsy) START CYKL pod nr 272lub 35zł ((no limit komorkowe, stacjonarne,smsy i 2GB) START CYKL pod nr 696uwaga: najpierw schodzi bonus za doladowanie a dopiero zacznie jechac z pakietu)wykorzystac obecny stan konta i za miesiac lub 2 zrób myk do innego i z powrotem i bedziesz placil 26zł za wszystko ( a nawet mniej np 20zł ale o tym moze pozniej)

Odpowiedz

71. ~UFOjudek
0

2016-02-02 15:14:43

@69 numer z dwa lata juz działa, na koncie 50zl z groszami, aktywowałęm rok ważności konta zostało mi jakies dwa miesiace do końca, mam pakiet za doładowanie i orange smart z tego co wyczytałem

Odpowiedz

70. ~dddd
-4

2016-02-02 15:13:43

@66. to ma być pre-paid na zasadach abonamentu tylko w tanszych wariancie, dla mądrzejszych co wolą zaplacić niższą marże za to samo(abonament placisz fakture, pre-paid robisz doladowanie)

Odpowiedz

69. ~dddd
-3

2016-02-02 15:11:16

@68. numer w sieci od dawna czy swiezy?jaki stan konta? rok waznosci konta? masz jakis pakiet internetowy, czy internet za doladowanie?orange free?

Odpowiedz