DAJ CYNK

Przystanki autobusowe z Hot-Spotem Play

02.12.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3836

Ważne 12

7

Sieć Play postanowiła umilić podróżującym oczekiwanie na autobus, montując na wybranych przystankach hot-spoty.

Sieć Play postanowiła umilić podróżującym oczekiwanie na autobus, montując na wybranych przystankach hot-spoty.

Punkty dostępu do darmowego Internetu powstały na wybranych przystankach w Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. Przystanki zostały oznaczone specjalnymi plakatami. Dodatkowo każdy, kto zaloguje się do sieci otrzyma darmowy starter do odebrania w Centrum Handlowym Arkadia.

Akcja potrwa do końca grudnia.

Źródło tekstu: Play

Tagi: Hot-Spot play
Komentarze
Zaloguj się
17. ~
1

2015-12-03 09:54:57

@16: Oficjalnie Virgin Mobile działa w zasięgu Play i T-Mobile. Na niektórych kartach owszem jest dostęp do Plusa i Orange, ale operator uważa to za błąd i w każdym momencie mogą go "napawić" pozbawiając Cię roamingu Orange i Plusa.

Odpowiedz

16. ~gmo zabija
-1

2015-12-03 09:36:29

po co jakies hotspaty ?, kupujemy za 29zl wszystko unlimitowane z virgin i już, play orange plus to stawki dla idiotow nie wiedzących ze virgin istnieje

Odpowiedz

15. ~ConradRac
1

2015-12-03 09:34:42

Za darmo dają to i tak źle:)

Odpowiedz

14. ~mpk
-1

2015-12-03 07:44:13

No tak, zainstalowali w miastach, w których nie czeka się zbyt długo na przystankach ;D

Odpowiedz

12. reboot
1

2015-12-02 19:47:50

Chyba CH Arkadia jest przykładem dla Warszawy, a w pozostałych miastach pewnie są inne centra handlowe podane jako punkty odbioru startera.

Odpowiedz

11. PlejSrej
-1

2015-12-02 18:02:31

Z pakietu net ssie w sreju, jak na przystankach 20 osób się połączy to już w ogóle kaplica będzie :p Zaloguje się, wezme starter i przeniosę do konkurencji hehe

Odpowiedz

-2

2015-12-02 17:07:11

Jaki sens instalowania tego po przystankach, autobusach czy tramwajach? Uprzedzając odpowiedź "dla turystów" - turysta kupuje sobie dedykowaną kartę polskiego operatora i ma wszędzie 3G/LTE, a nie marne do 2Mbit w wybranych strefach.

Odpowiedz

8. ~kilatango
-3

2015-12-02 16:13:20

już wsiadam w samolot do Warszawy aby odebrać starter Play w centrum handlowym Arkadia w Wa-wie? Co za kretyn to wy-myślił?

Odpowiedz

7. ~aha
0

2015-12-02 15:56:00

Pomysł spoko, ale internet od Play to tak jakby go nie bylo- mam to wiem, nic poza roamingiem tam nie działa. Smutna prawda.

Odpowiedz

6. ~Gość
1

2015-12-02 15:46:57

T mobile, powinna mieć hoty w biedronce :)

Odpowiedz

5. ~Nick
-1

2015-12-02 15:14:00

4 durne pytanie.... na wsiach masz jeden nadajni play na 10 miejscowosci, porzepchane i zatkane. Co więcej byś chciał? Jedziesz do miasta logujesz sie do play, zgarniasz wypasny starter i myslisz, że play to szczyt techniki i używasz LTE play mysląc, że złapałeś pana boga za nogi.

Odpowiedz

4. mpiter
-2

2015-12-02 15:09:15

Czy Polska składa się tylko z Krakowa, Warszawy i Wrocławia? Czy składa się tylko z dużych miast? Czy nie ma wsi i miasteczek?

Odpowiedz

3. ~kill649
0

2015-12-02 14:59:43

No nie, T i O maja teraz LTE w metrze :-) T-mobile nic za darmo nie da. Darmowe hostpoty w IC których prawie już nie ma na rzecz EIP to też nie są darmowe. Oczywiście o ile działa.

Odpowiedz

-3

2015-12-02 14:56:23

Plus w autobusach, Play na przystankach - to Orange czy T-Mobile w tramwajach? :) Na Kogo stawiacie??? ;)

Odpowiedz

1. ~
6

2015-12-02 14:49:40

Marketingowo nawet spoko, ale teraz i tak każdy ma smarta z netem. Z takim czymś trzeba było startować 10 lat temu.

Odpowiedz