DAJ CYNK

Przesyłki pocztowe w Żabce i Freshmarkecie

10.11.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3861

Ważne 6

3

Od połowy listopada w niemal 450 sklepach Żabka i Freshmarket na terenie Warszawy i wybranych miejscowości w województwie mazowieckim możliwy będzie odbiór przesyłek kurierskich wysłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej.



Od połowy listopada w niemal 450 sklepach Żabka i Freshmarket na terenie Warszawy i wybranych miejscowości w województwie mazowieckim możliwy będzie odbiór przesyłek kurierskich wysłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Poczta Polska posiada największa w Polsce sieć click & collect. Uzupełnienie już istniejącej sieci (stacje PKN Orlen, kioski/saloniki Ruch, własne placówki) o sklepy Żabka i Freshmarket spowoduje, że klient dokonujący zakupów we wszystkich miastach w całym kraju dotrze do jednego z ponad 11 000 punktów odbioru w zaledwie kilka minut. Co ważne, to klient decyduje gdzie i o której godzinie chce odebrać paczkę, a sama usługa jest tańsza niż doręczenie przesyłki do domu.

Dokonując zakupu w Internecie i wybierając formę dostawy "Poczta Polska - Odbiór w Punkcie", klient otrzymuje możliwość odbioru przesyłki z wybranego sklepu Żabka lub Freshmarket. Gdy przesyłka trafi do wybranego przez kupującego sklepu otrzyma powiadomienie SMS-em z numerem paczki oraz adresem i kodem odbioru. Przesyłkę będzie można odebrać w godzinach otwarcia sklepów Żabka i Freshmarket - od 6.00 do 23.00.

Źródło tekstu: Poczta Polska

Komentarze
Zaloguj się
26. ~marcel123
0

2017-11-16 22:40:54

I super! Ja często korzystam z bliskiej paczki, więc wiadomość o tym, że paczki przy jej pomocy nadawane bede mógł odbierac we Freshu jest świetna (mieszkam w Szczecinie, a tutaj Fresh na Freshu jest) :)

Odpowiedz

25. ~
0

2017-11-10 16:50:36

do pas z nr 15 - co ty PITOLISZ? jak kurier ma sie wstrzelić (do tego PP) i przewieźć nawet w tym samym miescie w ciągu paru minut? przecież to jawna BZDURA

Odpowiedz

24. mpiter
1

2017-11-10 16:23:57

@23 ja nie chce ci się sprawdzać i wiedzieć, to po co chce ci się o tym pisać? Wyręczę cię, nie musi mieć adresu. Taki przykład, paczki z odbiorem w punkcie, w paczkomacie, czy poste restante.

Odpowiedz

23. ~pabloki
-1

2017-11-10 15:27:46

20 och nie pomyślałem że niektórzy myślą że dziś nie adresuje sie przesyłek tylko przesyła teleportem. nie chc mi sie sprawdzac w prawie pocztowym ale wydaje mi sie że przesyłka ma mieć adres odbiorcy i nadawcy.

Odpowiedz

22. ~platfus z inposta
1

2017-11-10 15:11:29

@21, widać, gdzie robisz zakupy i z kim się zadajesz.... nie każdy sprzedawca ma inpost bo ta firma to dno pracownicze i informatyczne. zachwalaj paczkomaty niedługo się o tym przekonasz, święta idą ;)

Odpowiedz

21. TomecekGD
0

2017-11-10 15:07:20

Po pierwsze żałosny zasięg usługi, po drugie nie ufam pracownikom żabki, często pracują tam patusy, a po trzecie wolę paczkomaty otwarte 24/7.

Odpowiedz

20. mpiter
1

2017-11-10 15:05:04

@pabloki od kiedy adres sklepu to TWOJE dane adresowe? No chyba, że mieszkasz u Pani Halynky na magazynku w Żabie.

Odpowiedz

19. ~pabloki
-1

2017-11-10 15:02:14

niechaj nasze dane adresowe latają wszędzie. powinni dodać sklepy rybne , warzywniaki itp było by podobnie jak było niedawno. wiecie o co chodzi.

Odpowiedz

18. ~~
0

2017-11-10 14:59:51

A u mnie listonosz wszystko donosi do domu. Oczywiście mieszkam na wsi

Odpowiedz

17. ~
0

2017-11-10 14:55:07

@11. mpiter Anglia to jedno wielkie zad..ie, wiec porownanie zadne.

Odpowiedz

16. ~
1

2017-11-10 14:54:03

Tylko poczta. Nie ma szans, aby przekazal swoja przesylke do rąk p. Ani z kasy.

Odpowiedz

15. mpiter
1

2017-11-10 14:49:14

@12 raczej się nie teleportuje, ale jak się nadawca dobrze wstrzeli, to dzięki serwisowi miejskiemu masz duże szanse dostać paczkę w kilka minut. Mowa o paczkach wędrujących w obrębie jednego miasta lub aglomeracji. Takie cuda Panie!

Odpowiedz

14. ~tmk
1

2017-11-10 14:46:50

@8 paczkomat jest najlepszy - szczególnie w okresie zimowym ten mobilny gdzie trzeba stać na mrozie w kolejce, nie wspomnę że w wawie inpost dostarcza paczki do tego paczkomatu który jest wolny a nie który został wskazany w zamówieniu, można sobie pozwiedzać zadupia bo tylko tam nie mają obłożenia

Odpowiedz

13. ~zyggi
0

2017-11-10 14:43:11

@8 - jesli czekasz z niecierpliwoscia na paczke 48h to i tak zdecydowanie za duzo...natomiast jesli czekasz z cierpliwoscia to wybierz list polecony ekonomiczny ;]

Odpowiedz

12. ~
0

2017-11-10 14:23:09

przepraszam ale co za idiota przepisuje bezmyslnie idiotyczne informacje z PP?jak w ciagu kilku minut ma sie znaleźć przedmiot w innym miescie?teleportuje się?

Odpowiedz