DAJ CYNK

Przenieś numer do Plusa i zyskaj nawet 9 miesięcy za darmo

08.03.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5726

Ważne 8

10

Od dziś nowi klienci Plusa mogą zyskać do dziewięciu miesięcy abonamentu za darmo. Wystarczy przenieść numer i skorzystać z oferty JA+ Abonament wraz z nową promocją PlusBanku Bonus Plus w programie smartDOM.

Od dziś nowi klienci Plusa mogą zyskać do dziewięciu miesięcy abonamentu za darmo. Wystarczy przenieść numer i skorzystać z oferty JA+ Abonament wraz z nową promocją PlusBanku Bonus Plus w programie smartDOM.

Od 8 marca dostępna jest nowa promocja Plusa przygotowana z myślą o klientach, którzy wybiorą ofertę JA+ Abonament i przeniosą swój numer z innej sieci. Otrzymają oni trzy miesiące abonamentu gratis, a jeśli dodatkowo skorzystają z najnowszej promocji PlusBanku mogą dostać jeszcze sześć miesięcy abonamentu za darmo.

W ramach promocji Bonus Plus w programie smartDOM, klienci, którzy założą konto w PlusBanku mogą liczyć na zniżki na usługi w sieci Plus. Wystarczy, że w każdym miesiącu przy użyciu karty debetowej lub naklejki zbliżeniowej wydanych do Konta Plus wykonają transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł, a zyskają 40 złotych zniżki na abonament telefoniczny przez pierwsze 6 miesięcy oraz po 10 zł zniżki w każdym z kolejnych 18 miesięcy. Oznacza to, że wybierając ofertę elastyczną za 39,99 zł abonament przez 6 miesięcy jest całkowicie za darmo, a później w obniżonej opłacie 29,99 zł miesięcznie. Klient, który przeniósł swój numer do Plusa z innej sieci otrzymuje więc łącznie dziewięć miesięcy abonamentu za darmo.

Wraz z nową ofertą dostępny jest smartfon LG K10 LTE z ekranem HD o przekątnej aż 5,3. Telefon można nabyć już za 0 zł na start, w ratach 25 zł miesięcznie.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
24. ~Arslan
0

2016-03-09 20:41:21

9 miesięcy za darmo, więc nie jest źle. Coraz bliżej mi do Plusa, bo jednak oszczędności w codziennych wydatkach to niestety ostatnio dla mnie ważna sprawa.

Odpowiedz

23. LuiN
0

2016-03-08 19:42:36

@21, akurat konwergencja ma tyle wspólnego ze SmarDomem co i nic. Przykładem prędzej jest VoLTE i HD Voice - ta sama usługa realizowana na różne sposoby. No a pionierem konwergencji to był bardziej Orange z UMA... wieeeeki temu.

Odpowiedz

22. ~Partyzant
0

2016-03-08 19:41:04

Tylko ze ten bank nie jest aż tak atrakcyjny.Choć sam korzystam z dwóch usług Plusa to jakoś Plusbank mnie nie przekonuje...

Odpowiedz

21. ~
1

2016-03-08 19:32:21

20, użyto zbyt trudnego słowa?

Odpowiedz

20. ~
1

2016-03-08 19:04:45

1. Konwergencji? Kto wam te skrypty pisze?

Odpowiedz

19. mikkel
-1

2016-03-08 18:08:54

Też jeszcze się załapałem na te 50zł,miałem rezygnować z telefonu bo mi niepotrzebny ale skoro otrzymałem słuchawkę którą sprzedałem i jeszcze upust ze smartdomu (-48zł) i jeszcze upust z banku to sumarycznie będę o ok. 1000zł do przodu przez 2 lata niż gdybym zrezygnował z telefonu no i mam abo z nielimiotwanym wszystkim i 7GB danych i nie wiem co zrobić z tą kartą. Zacząłem służbowo wykorzystywać.

Odpowiedz

18. ~ja
0

2016-03-08 17:33:44

Ja akurat znam bardzo dobrze tą promocje od środka;) Ale tez korzystam z niej jako klient na starych warunkach;)Teraz klienci plusa tez maja gorzej- bo wczesniej majac darmowy okres 3 lub 6 miesiecy za darmo bony były wypłacane i czekaly jako nadplata. A teraz beda wypalcane dopiero od platnego okresu..Najwyrazniej promocja za bardzo uderzyła po kieszeni, stad zmiana regulaminu.

Odpowiedz

17. wlo
-1

2016-03-08 16:56:11

No - korzystałem, bo teraz mam abonament nie kwalifikujący do tego "dodatku" ;-)

Odpowiedz

16. wlo
-1

2016-03-08 16:54:59

Może dlatego, że patrzę z punktu widzenia klienta korzystającego z tych bonusów, widzę pogorszenie oferty i inaczej widzę "przesłanie" komunikatu służb prasowych Plusa?

Odpowiedz

15. wlo
-1

2016-03-08 16:30:21

13 - 10 zł za płacenie kartą Plus Banku min. 500 zł miesięcznie to jedno.40 zł przez 6 miesięcy i 10 zł przez kolejne 18 miesięcy dotyczy umów z Plusem (!) - za zawarcie nowej albo przedłużenie dotychczasowej, do 29 lutego.30 zł przez 6 miesięcy dotyczy umów nowych i przedłużanych od 1 marca.Te bonusy przysługują tylko w przypadku gdy klient podpisze umowę i "jednocześnie otrzyma Bonus Plus wyszczególniony w pkt 2) powyżej" (czyli bonus za płatności min. 500 zł kartą). Bonusy się sumują, więc masz rację - sumarycznie będzie to po 1 marca 40 zł i 10 zł. W kontekście dotychczasowej promocji, gdzie te 40 zł i 10 były "dodatkiem"...OK. Niech będzie to tylko kwestia "sprzedania" promocji. Ładnie przerobione słówka ;-)

Odpowiedz

14. ~
0

2016-03-08 16:15:45

#11: ale do publicznego wyśmiania tylko ty się tu kwalifikujesz.

Odpowiedz

13. ~ja
0

2016-03-08 15:58:18

8. wlo - sam się naucz czytać dokładnie warunki promocji. 30zl przez pol roku to jest dodatkowo za przedluzenie/podpisanie umowy + 10zl dla kazdego, kto ma dowolną umowe i korzysta z karty plus banku. Reasumujac za podpisanie/przedluzenie umowy jest 40zl przez pol roku i potem 10zl.

Odpowiedz

12. ~
1

2016-03-08 15:33:45

8, a tak konkretnie, to o co ci chodzi? Już któryś raz piszesz te bzdury.

Odpowiedz

11. wlo
-1

2016-03-08 14:35:16

orson_dzi - informować ani ja ani Wy nie musimy. Wystarczy wytknąć błąd w komunikacie i wyśmiać publicznie. Prasa jest od rzetelnego informowania ludzi jednak chyba, nie? ;-)

Odpowiedz

0

2016-03-08 14:31:28

@8 Poinformuj o tym biuro prasowe Plusa.

Odpowiedz