DAJ CYNK

Przenieś numer do nju z rachunkiem i zgarnij gadżet

21.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4409

Ważne 4

1

Przenosząc numer do nju mobile z rachunkiem możemy zgarnąć jeden z trzech gadżetów - powerbank, słuchawki lub mini głośnik.



Przenosząc numer do nju mobile z rachunkiem możemy zgarnąć jeden z trzech gadżetów - powerbank, słuchawki lub mini głośnik.

Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy mają numer w innej sieci i przeniosą go do nju mobile z rachunkiem (nie dotyczy numerów przenoszonych z nju na kartę i Orange). Aby skorzystać z promocji, należy przejść do formularza dostępnego na stronie www.njumobile.pl/oferta/zgarnij-wybrany-gadzet-od-nju i wykonać 4 łatwe kroki, do których wskazówki tam znajdziemy. Gadżet otrzymamy, jeśli przeniesiony numer będzie aktywny w nju co najmniej przez jeden pełny cykl rozliczeniowy.

Otrzymać możemy:

  • powerbank 4000 mAh,
  • słuchawki Bluetooth SNAKE,
  • mini głośnik Bluetooth Eggi XG21016.



Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange

Tagi: nju mobile
Komentarze
Zaloguj się
36. ~Tajk
0

2018-03-02 17:48:49

A ja tylko marzę o ... połączeniu rachunku,dwa abo tel i jeden abo internet komórkowy ... blachostka ale ... nie jest mozliwe polaczenie w jeden rachunek ba nawet w jedno konto na www nju mobile !

Odpowiedz

35. ~
0

2018-02-27 22:42:31

nju forever

Odpowiedz

34. Iraaaa
0

2018-02-26 18:57:43

Przenosiłem dwa numery do NJU, z pierwszym to taka standardowa procedura: składasz wniosek o przeniesienie numeru, kurier dostarcza kartę SIM z umową, czekasz na zakończenie okresu rozliczeniowego, przekładasz kartę i wszystko ok.Natomiast przeniesienie numeru dodatkowego to już podobna ale jednak inna historia: zasadnicza różnica to to, że kasują za numer dodatkowy już od momentu podpisania umowy u kuriera, a nie z chwilą przeniesienia numeru.Numer dodatkowy nazywa się u nich tymczasowy numer dodatkowy, z którego możesz korzystać, ale z którego korzystanie jest z oczywistych względów bez sensu bo numer który przenosisz jest u "starego" operatora i to z niego korzystasz (no bo o to chodzi, że wszyscy znają ten numer ....).Myk polega na tym, że akurat w moim przypadku okres przejściowy trwa ponad dwa okresy rozliczeniowe i za te dwa okresy płacę u starego operatora i w NJU.Jak ktoś złoży dyspozycję zbyt wcześnie to zapłaci proporcjonalnie więcej.Działania NJU w tym zakresie są niekonsekwentne i nielogiczne (z numerem głównym nie ma takich cudów) i niestety zaskakujące ale zgodne z regulaminem (konsultant potrzebował 2 godziny co by się w tym połapać).Generalnie płaci się w okresie przejściowym u dwóch operatorów przy czym w NJU za tymczasowy numer dodatkowy z którego nie korzystasz ani nikomu nie podajesz bo jest numerem tymczasowym (tak sugeruje sama infolinia: korzystać ale nie podawać znajomym bo za chwilę będzie nieaktualny).

Odpowiedz

33. ~Tomek
0

2018-02-22 12:29:24

Kazdy orze jak moze. A gift mile widziany

Odpowiedz

32. ruskov
0

2018-02-22 12:17:26

no taaaaak jakies lambadziarskie gadzety maja niby przyciagnac potencjalnych klientow?

Odpowiedz

31. ~x
0

2018-02-22 11:50:38

Każdy ma swoje przeżycia z a2 widzę ;) A u mnie zdjęli anteny z Polkomtelu i założyli z NetWorkS! . Bo przejęli nadajnik . Więc muszę korzystać z O lub T .

Odpowiedz

30. paolo
0

2018-02-22 11:46:41

re 25, re 29: guzik prawda - a2mobile ma się dobrze i zbiera coraz więcej klientów, pół rodziny już tam zmigrowałem, zasięg i jakość połaczeń i internetu plusa (DL nawet 50Mb/s), świetne pokrycie kraju nadajnikami i za 19,90zł pełny nolimit!a osoby z Rzeszowa czy okolic nie muszą się bawić w kuriera (jesli przenosza do nich numer) tylko moga podjechac osobiście na Trębeckiego i tam podisac umowę. Przenosiłem nr z play to po podpisaniu u nich umowy po 30min był już SMS, że play uwolnił numer! Generalnie prawie cała rodzina siedzi już w a2mobile albo w plusie. jak kiedyś wielbiłem play to teraz od nich spie**** jak się tylko da! (coraz gorsza jakośc połaczeń, net LTE to porażka, zero promocji)

Odpowiedz

29. ~
0

2018-02-22 10:10:16

aż tak źle w a2mobile bo się zastanawiałam czy przenieść nr?

Odpowiedz

28. ~t
-1

2018-02-22 09:57:05

A ja właśnie po 3 msc , uciekłam z a2 do nju . Biuro obsługi mają czynne tylko w dni robocze , nie dają żadnych kopi kart rejestracyjnych numerów . I pamiętaj pan coś tam napisał i wzór podpisu . Po drugie prawdopodobnie aero2 , szykuje a2m do zmiany sterów - oddają ich w ręce Grupy CP . W nju płacę jak dzwonie , a tam zawsze teza bulić np. minimum 10 zł . No nic , zawiedli moje zaufanie . W Orange mi powiedzieli krótko Orange należy do Orange France i to oni decydują o wszystkich stawkach i promocjach . Nju to byłe PTK Centertel/ TP i to my ustalamy zasady . Więc wybieram PL , nie France :)

Odpowiedz

27. ~
0

2018-02-22 08:06:09

I częste awarie - ja nie mam awarii i 6 GB neta za free przez 3 miechy a potem to się zobaczy

Odpowiedz

26. ~Kontrowersyjne dziecko sztuki
0

2018-02-22 07:09:51

Nju jest kosior, mam 2 numery w abo ponad 2 lata, zmigrowalem do nie więcej niż 29zl i za te 29zl mam wszytko no limit i 30gb netu z usługi im dłużej tym lepiej

Odpowiedz

25. ~
0

2018-02-22 06:32:30

o a2mobole to nikt nawet nie słyszał , zdechnie toto jak MTV mobile czy inne FM od podróbek perfum

Odpowiedz

24. ~///
0

2018-02-22 06:26:16

a2mobile nadaje się, dla podstawówki oraz ,dla pradziadków.

Odpowiedz

23. ~///
0

2018-02-22 06:12:08

Nju ma dobrą ofertę głosową w duecie + internet dodatkowy. Nju internetowy, typowa usługą do internetu.

Odpowiedz

22. ~
0

2018-02-22 06:04:26

21, a co powinni dawać 500zl w gotówce przy umowie bezterminowej? Ty pewnie tak robiłbyś mają swoją firmę, wszystko rozdawał byś albo nawet dopłacał klientom.

Odpowiedz