DAJ CYNK

Przenieś numer do nju mobile z rachunkiem, a otrzymasz gadżet w prezencie

27.08.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5291

Ważne 3

6

Sieć nju mobile ponownie zachęca do skorzystania ze swojej oferty z rachunkiem, rozdając gadżety w prezencie. Tym razem do wyboru są dwa.



Sieć nju mobile ponownie zachęca do skorzystania ze swojej oferty z rachunkiem, rozdając gadżety w prezencie. Tym razem do wyboru są dwa.

Aby skorzystać z promocji, należy przenieść swój numer telefonu do oferty abonamentowej nju, a następnie przejść na stronę www.njumobile.pl/oferta/gadzet_od_njumobile i podać tam numer zamówienia, a także wybrać jeden z dostępnych gadżetów. Do wyboru są:

  • słuchawki Bluetooth SNAKE,
  • mini głośnik Bluetooth NANO LTE.

Wybrany gadżet zostanie wysłany do klienta po zakończeniu pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego. Z promocji każdy klient może skorzystać tylko raz.

Promocja obowiązuje od dnia 27 sierpnia 2018 r. do wyczerpania zapasów gadżetów.

Zobacz: regulamin_przenies_numer_od_innego_operatora_i_zgarnij_gadzet_od_nju_mobile_2

Źródło tekstu: nju mobile

Komentarze
Zaloguj się
21. ~
0

2018-09-03 12:51:08

16, jak zapominała wyłączyć dane to cóż powiedzieć - za wygodę trzeba płacić

Odpowiedz

20. ~
0

2018-09-03 12:49:19

18, bo T to jest elytarna sieć to i ceny muszą być elytarne

Odpowiedz

19. ~.we
0

2018-08-28 21:09:05

Widzisz, ale skoro prepaid spełnia w 100% moje potrzeby i oczekiwania to nie widzę "plusów dodatnich" abonamentu - możliwość "wydzwonienia wiecej" w momencie, kiedy wszędzie jest właściwie no-limit?A zaznaczyłęm tylko potencjalny minus - i tu raczej Twoja analogia jest bez sensu: ja nogę z gazu zdjąłem, ale w samochodzie sie zacieło i jechał dalej. Tutaj w przypadku abo masz /''niekończący się bak/'' a przypadku prepaid nadzieję, że w końcu się zatrzymasz ;-)

Odpowiedz

18. wlo
0

2018-08-28 14:13:53

toms - w zeszłym tygodniu dzwonił do mnie siostrzeniec, pytał jak to możliwe, ze 360 złotych za kilka megabajtów w Ukrainie z konta skasowało...Przecież nie masz prepaida - mówię, więc jaki problem? Nie - ale kolega ma w T-Mobile i mu całą kasę z konta zjadło ;-)Tak - miał szczęście, że nie ma abonamentu, bo by może nie 360 a 3600 zapłacił... Jednak - dlaczego go tak bardzo boli, że ma zero na koncie? Siostrzeniec ani grosza więcej nie zapłacił, a dokładnie tyle samo czasu i w tych samych miejscach przebywali ;-)

Odpowiedz

17. toms
0

2018-08-28 14:02:22

16 - akurat tutaj brak myślenia ma swoje minusy, a nie swoboda. Jak " zapomnisz" zdjąć nogę z gazu to też fotoradar pstryknie pamiątkową fotkę. I nie ma zmiłuj.

Odpowiedz

16. ~.we
0

2018-08-28 13:03:51

@4 - może i są, ale też ta swoboda ma swoje minusy - ostatnio znajoma była w bieszczadach i rachunek przyszedł większy, bo telefon często łapał zagraniczną sieć a zapomniała wyłączyć dane…Ja miałem inny przypał - byłem "zagramnicą", robiłem reinstall systemu w moim oneplus3 (dual sim, karta lokalna + polska) i w czasie pierwszego ustawiania telefon sam sie radośnie połączył z siecią i zaczął pobierać niewiadomoco (klinalem, ze nie chce laczyc sie z wifi na ekranie konfiguracji) i jedyne co to zniknelo mi z konta ~20pln -- jakbym mial abo to by nie wiadomo na czym sie zatrzymalo.W viking mobile moge sobie doladowac z dowolnego miejsca (mam podpieta karte) wiec jak mi braknie srodkow to szybko moge je uzupelnic -- jakos czuje sie bezpieczniej z takim rozwiazaniem.

Odpowiedz

15. ~miro
0

2018-08-28 12:04:27

@12 - tak @ , @ 13 dokładnie tak, to można włączyć w każdym momencie na stronie NJU na swoim koncie.

Odpowiedz

14. ~
0

2018-08-28 12:02:38

Ale porazka co to ma byc?

Odpowiedz

13. wlo
0

2018-08-28 11:33:32

12 - im dłużej tym lepiej włączył po zakupie ;-)

Odpowiedz

12. ~krzysp
0

2018-08-28 11:11:26

~miro: Masz no limit rozmowy/sms/mms i 30 GB w nju za 29 zł? Jakie usługi włączyłeś, że masz tak dobrą ofertę? :)

Odpowiedz

11. ~Orange Karta
0

2018-08-28 08:07:36

Mam Orange na Kartę, za 25 zł mam nielimitowane rozmowy i smsy, do tego ponad 50 GB internetu i co miesiąc pakiet internatu rośnie o 1 GB więcej za staż.

Odpowiedz

10. ViNYL
0

2018-08-28 08:04:50

@8: On nie wie czym jest abonament w nju, więc głupoty opowiada.

Odpowiedz

9. ~Za 29żeta masz?
0

2018-08-28 08:04:02

Ja wolę za 9 żeta w Virginmobajlu pakiet . szanuj swoje żety bo cie NJU zje. Bie

Odpowiedz

0

2018-08-28 07:59:48

@3: a w czym nju prepaid lepszy od nju abo?

Odpowiedz

7. ~miro
0

2018-08-27 22:13:25

Mam, używam kilka lat, chyba ponad 2 bo w abo mam 30GB za 29 zeta, w każdej chwili mogę zrezygnować, ale po co jak nie ma nic lepszego (nie mówię o wirtualnych operatorach).

Odpowiedz