DAJ CYNK

Przedpremierowy pokaz nowego sezonu „Watahy” dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18108

Cyfrowy Polsat oraz operator sieci Plus wraz z HBO zapraszają swoich klientów na kinowy wieczór z „Watahą”. W czwartek, 5 grudnia, o godz. 20.00 w kinach sieci Cinema City w pięciu miastach odbędzie się prapremiera pierwszego odcinka najnowszego, trzeciego sezonu serialu „Wataha”.

To już druga taka akcja w ostatnim czasie - wcześniej operator zapraszał na film „Jak poślubić milionera”. Tym razem na użytkowników Cyfrowego Polsatu  i sieci Plus czekają zupełnie inne emocje -  prapremiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu serialu „Wataha”, który na antenie pojawi się 6 grudnia. Wystarczy wysłać SMS-a, aby otrzymać specjalny kod i cieszyć się seansem. 

Zobacz: Jak poślubić milionera - kinowy pokaz dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa
Zobacz: Kevin sam w domu na Święta. Co jeszcze pokaże Polsat?

Na klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa czekają specjalne pokazy w przededniu gorącej premiery. Pierwszy odcinek 3. sezonu „Watahy” wyemitowany zostanie 5 grudnia o godz. 20.00 w kinach sieci Cinema City w pięciu miastach Polski:

  • Warszawie – Galeria Mokotów,
  • Poznaniu – Kinepolis, 
  • Katowicach – Silesia,
  • Krakowie – Bonarka,
  • Wrocławiu – Wroclavia.

Aby otrzymać kod uprawniający do wejścia na salę oraz skorzystania ze specjalnie przygotowanego poczęstunku, wystarczy wysłać SMS-a, a w przypadku chęci wybrania się z osobą towarzyszącą, dwa SMS-y. Treść oraz numer, na który należy wysłać wiadomość, zależne są  od posiadanej usługi, operatora, z którego oferty się korzysta, oraz wybranego miasta. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków promocji.

Zobacz: Cyfrowy Polsat na święta proponuje telewizję internetową z dekoderem OTT
Zobacz: Black Weeks w Plusie i Plushu: smartfony, zegarek, tablet...

Szczegółowe informacje o pokazie kinowym dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa dostępne są w regulaminach promocji oraz na stronach: www.cyfrowypolsat.pl/wataha oraz www.plus.pl/wataha.

Poniżej regulaminy promocji:

 

Z „Watahą” w Bieszczady

Najchętniej oglądany serial HBO powraca na antenę już 6 grudnia. Akcja 3. sezonu odbywa się 2 lata po wydarzeniach z poprzedniej serii. Losy Wiktora Rebrowa, granego przez Leszka Lichotę, oraz prokurator Igi Dobosz, w którą wciela się Aleksandra Popławska, po raz kolejny zostaną złączone. Do obsady dołączyły także nowe twarze, m.in.: pułkownik Kuczer, w tej roli Borys Szyc, oraz szefowa ukraińskiej mafii – Barkowa, którą zagrała Evgenia Akhremenko.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus, Cyfrowy Polsat

Przewiń w dół do następnego wpisu