DAJ CYNK

Przedłużenie oferty 10 GB za doładowanie w T-Mobile

10.05.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7153

Ważne 10

6

T-Mobile przedłuża promocję, w której klienci Mixa i ofert na kartę otrzymują po doładowaniu pakiet 10 GB.

T-Mobile przedłuża promocję, w której klienci Mixa i ofert na kartę otrzymują po doładowaniu pakiet 10 GB.

Zasady promocji pozostają niezmienne - żeby otrzymać bezpłatną paczkę 10 GB danych w ofertach na kartę, wystarczy doładować konto kwotą minimum 25 zł. Paczka danych ważna jest przez 30 dni, a dodatkowe gigabajty przyznane są z każdym doładowaniem konta i rozliczone według daty aktywacji. Jak do tej pory, całą kwotę doładowania można więc przeznaczyć na wybraną usługę, np. nielimitowane rozmowy rozmów do wszystkich za 25 zł na 30 dni.

Klienci Mix-ów otrzymują pakiet 10 GB po każdym doładowaniu kont kwotą zadeklarowaną w umowie.

Bez zmian pozostaje również usługa darmowego radia, która jest teraz dostępna również dla użytkowników Mix-ów. Oferta obejmuje m.in.: Eska GO, Open.fm, PolskaStacja.pl, Radio ZET, RMFon czy Tuba.FM.

Promocja potrwa do 14 czerwca i T-Mobile nie wyklucza jej kolejnego przedłużenia.

Po otrzymaniu aktualnych regulaminów zaktualizujemy wiadomość.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
49. ~pabloki
1

2016-05-13 20:21:05

48 jak właczysz frii internet to codziennie dostajesz 50 MB a potem lejek do końca dnia .

Odpowiedz

48. ~T-M free
0

2016-05-13 20:02:29

Czy ktoś wie jaką ilość danych pakietowych będę miał jak wlacze w taryfie free opcję Internet? Narazie mam włączone darmowe rozmowy t-m i heyah, pozdrawiam...

Odpowiedz

47. wlo
0

2016-05-12 11:22:11

słoneczny - chyba mniejszość mniejszości?

Odpowiedz

46. ~
1

2016-05-11 23:25:34

Nie ma pewnosci ze zostanie na stale, wiec nie ma sensu przenosic numeru

Odpowiedz

45. Robcio
0

2016-05-11 21:37:19

Extra, że przedłużają. Mam nadzieję, że takie pakiety wejdą im w nawyk :)

Odpowiedz

44. kajf99
0

2016-05-11 21:27:06

Ktoś się może orientuje,czy w Orange free..8 giga za 28 zł przy przeniesieniu dają 36 giga na 5 miesięcy za doładowanie 100zl dodatkowo,czy tylko 6 giga za 30zl ważne tylko miesiąc, bo rozumiem ,że tutaj w t mobil te 10 giga po miesiącu niewykorzystane znika i nawet RWK nic nie daje

Odpowiedz

43. ~
0

2016-05-11 18:30:50

ErA vel timobajle to jakas porażka totalna sie zrobiła, marnie kończą

Odpowiedz

42. toms
2

2016-05-11 14:29:34

33, rcicho - jeśli po doładowaniu i uruchomieniu pakietu 10 GB nadal nie masz dostępu do LTE, a przebywasz w jego zasięgu, posiadasz kartę USIM, oraz stosowne urządzenie obsługujące tę technologię, to dzwoń i pisz do BOK-u. LTE w tym pakiecie ma działać we wszystkich taryfach, a zwłaszcza Frii. Przeczytaj uważnie punkt 2.14 Regulaminu i dociskaj konsultantów ile wlezie. Mnie LTE uruchomiło się bezproblemowo na 3 numerach w taryfie HOT. Kolejne 2 wymagały kilku interwencji w BOK, zakończonych sukcesem.

Odpowiedz

41. ~pabloki
0

2016-05-11 12:35:08

40. możesz włożyć sim dom tableta lub modemu i zużyjesz na luzie . jeśli tylko telefon to faktycznie ciężko zużyć , pewnie dlatego tak chetnie operatorzy dają duże ilosci transferu.

Odpowiedz

40. ~Laura
0

2016-05-11 12:19:12

Podziwiam Was że tak duży pakiet danych potraficie wykorzystać :D mimo dużej częstotliwości słuchania yt nigdy do końca pakietu nie wykorzystałam.@38 znając Tmobile możemy po nich spodziewać się wszystkiego, proponowałbym Ci przenieść numer :) nawet na 2mc to Ci się opłaca :)

Odpowiedz

39. ~marek
0

2016-05-11 11:29:54

to akurat mila niespodzianka bo nie spodziewałem się, że będą przedlużac tę ofertę. fajnie, 10 GB oststanio wykorzystałem do ostatniego KB (House of Cards mi w tym pomógł)

Odpowiedz

38. ~
0

2016-05-11 10:44:35

Na początku sceptycznie patrzyłem na ta promocje, ale jak oni ciągle ja przedłużają to chyba się przeniose i skorzystam bo równie dobrze mogą przedłużać w nieskończoność i takiej sytuacji dla mnie to najlepsza oferta

Odpowiedz

37. ~
0

2016-05-11 10:19:17

u mnie we frii po doladowaniu za25pln na trzeci dzien sami wlaczyli LTE i pisalem do boa zeby je wylaczyli,wole HSPA,jednak co do samych uslug prepaid to chociaz daja pelna sygnalizacje w kanale data w przeciwienstwie do orangutana.

Odpowiedz

36. ~Fcb
0

2016-05-11 09:56:41

Ja mam frii i Lte od samego początku promocji.

Odpowiedz

35. ~mkkot
2

2016-05-11 09:45:49

W pierwszej chwili pomyślałem: "dlaczego jako logo tego artykułu dali avatara Halseta??"

Odpowiedz