DAJ CYNK

Prosto Na Kartę - nowa oferta dla klientów Plusa

09.03.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 25358

Ważne 15

24

Prosto Na Kartę to jednakowa stawka za usługi w Polsce i w roamingu w Unii Europejskiej oraz roczna ważność konta po każdym doładowaniu.



Prosto Na Kartę to jednakowa stawka za usługi w Polsce i w roamingu w Unii Europejskiej oraz roczna ważność konta po każdym doładowaniu.

Plus przygotował prostą ofertą dla osób, które nie włączają dodatkowych pakietów obniżających koszty i korzystają z bieżacego doładowania.

Prosto Na Kartę w Plusie, to:

  • Równa stawka 19 gr za minutę połączenia na komórki i stacjonarne, SMS-a i MMS-a oraz 1 MB transmisji danych w Polsce i roamingu w Unii Europejskiej.
  • Środki na koncie ważne przez rok po każdym doładowaniu.

Usługi dodatkowe:
  • Darmowe rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci Plus po doładowaniu za min. 25 zł/30 dni - włączenie usługi jest bezpłatne, a pieniądze w całości pozostają do dyspozycji klienta, który może je dowolnie wykorzystać.
  • Pakiet internetowy 3 GB za 5 zł na 30 dni.

Aby skorzystać z oferty należy użyć kodu *136*11*02#, a następnie doładować konto za minimum 25 z.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
322. ~Prosto na kartę
0

2018-07-07 20:30:12

Czy w tej taryfie jest naliczanie sekundowe? Jak doładuje za 5zł będę mógł wykorzystać kwotę przez rok, bez utraty środków i blokady poł wychodzących.?

Odpowiedz

321. ~Trolololo
0

2018-05-15 17:26:20

Jak to wyłączyć i wrocic do ja + na kartę?

Odpowiedz

320. ~tomas
0

2018-04-15 21:50:41

Na stronie: > jest napisane w PROSTO NA KARTĘ środki ważne rok po każdym doładowaniu a w cenniku taryfy prosto na kartę:

Odpowiedz

319. wlo
0

2018-03-21 17:19:12

Prepaidowcy już dzisiaj nie bardzo mogą mówić, ze prepaid króluje... no jest w zdecydowanej mniejszości... A co dopiero jak się okaże, ze jeszczejakiś milion leży?

Odpowiedz

318. wlo
0

2018-03-21 17:18:06

toms... Weź przestan. Ile w takim razie jest ciągle tych leżakujących? Już operatorom po kilka milionów prepaidów ubyło i uważasz, że jeszcze miliony leżą? Tak, moje leżą. Ale w takim razie, dla leżaków tym bardziej to dobra oferta jest - właśnie to mówię od począrtku ;-)

Odpowiedz

317. toms
0

2018-03-21 12:23:43

315, wlo - a choćby z leżakujących kart. Sam masz przecież takie. Moje karty z których aktywnie korzystam, to promil tego co posiadam aktywnego. Ale z jednym się zgodzę - wszystko wydzwonione powyżej 200 minut, kwalifikuje się do bezlimitu. Znacznie wygodniejsza opcja. Zaś dla tych, co rozmawiają długo ale dzwonią sporadycznie, jest T-Mobile za złotówkę dziennie. Dałem Teściowej i jest zachwycona.

Odpowiedz

316. ~Malutka kicia
0

2018-03-21 12:06:13

Dla mnie to akurat świetna taryfa jako Internet do tabletu. 5zł miesięcznie - u normalnego operatora nie ma chyba taniej. A 3GB to dla mnie aż nadto.

Odpowiedz

315. wlo
0

2018-03-21 08:58:11

313 - dlaczego nie ma sensu? W przypadku 500 czy 1000 minut, a nawet i to co ponad średnią dla danego segmentu wychodzi, ja osobiście uważam, że klient powinien wybierać ofertę bez limitu.19 groszy nie jest dla tych którtzu porezbują 100, 500 czy 1000 minut. To jest dla tych, którzy i 30 minut ni wydzwaniają.Tak - jest całe mnóstwo takich. - od razu zaznaczę. Bo skąd śrenia 2 godziny by się wzięła w prepaidzie jęlsi wszyscy - co wynika z konemtarzy - miliony minut wydzwaniają?

Odpowiedz

314. ~aaaaa
0

2018-03-21 08:40:49

za 15,90 mam bez limitu smsy mmsy i rozmowy w a2mobile na 31 dni a internet to można kupić nieraz i 1000 gb Orange za 150-200 zl na 6 miesiecy na necie

Odpowiedz

313. ~ktos nowy
0

2018-03-21 00:02:47

mogli by dać np prosto np 100 500 1000 minut do tego SMS tej ofercie klientów chyba mało to wo gule nieporozumienie gdyby stawka była 9gr to ok ale 19gr bez pakietu nie ma sensu

Odpowiedz

312. ~ktos nowy
0

2018-03-20 23:57:51

ale chyba nikt z tego nie korzysta brak pakietu minut goła stawka

Odpowiedz

311. ~Kocię
0

2018-03-20 20:56:06

#310. Tak, do: JA + NA KARTE I, Nowy Plush i Ja + Internet na Karte

Odpowiedz

310. ~ty
0

2018-03-20 10:49:19

A da się wrócić do innych taryf?.

Odpowiedz

309. ~macq
0

2018-03-19 23:06:46

Migracja kodem już działa. Plus online nie obsługuje tych zmigrowanych na nową taryfę numerów. Uwaga, z automatu włącza się poczta głosowa i notka sms. Promocja środki ważne rok aktywna jest na numerze przez 6 m-cy.

Odpowiedz

308. ~Kocię
0

2018-03-19 21:40:46

Coś się ruszyło. Migracja kodem przeszła, ale po niej numer przestał być obsługiwany przez Plus Online. Czyli, jak to mówią administratorzy IBM Domino: "Musi się przegryźć".

Odpowiedz