DAJ CYNK

Promocje Orange - rabat na abonament i prezent od LG

11.03.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7037

Ważne 12

3

Orange ponownie udostępnia kody rabatowe dla abonentów, tym razem za pośrednictwem Allegro. Dodatkowo kupując smartfon LG w prezencie można otrzymać powerbank.

Orange ponownie udostępnia kody rabatowe dla abonentów, tym razem za pośrednictwem Allegro. Dodatkowo kupując smartfon LG w prezencie można otrzymać powerbank.

Kody z rabatem 20% można kupić na aukcji Allegro. Ich cena, to 9 zł za sztukę. Po zakupie kod jest w ciągu kilkunastu minut przesyłany na wskazany adres E-mail i można go wykorzystać w sklepie internetowym Orange pod adresem www.orange.pl/kupon. Kupony są aktywne do godziny 23:59 17 marca. Promocja obejmuje wszystkie dostępne plany taryfowe w abonamentach głosowych i internetowych, z wyłączeniem Smart Planów LTE Open.

Zobacz: Regulamin promocji


Kod rabatowy można połączyć z trwającą od 8 marca promocją Upominek od LG. Przy zakupie w sklepie internetowym nowej aktywacji lub przedłużenia umowy ze smartfonem LG Zero, LG G4 Stylus, LG G4 lub LG V10 klienci otrzymają dodatkowo powerbank LG BP410 o wartości 100 zł.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Tagi: LG orange rabat
Komentarze
Zaloguj się
15. Dorota235
0

2016-08-18 15:53:58

Znalazłam kody rabatowe Orange tutaj .

Odpowiedz

14. ~
0

2016-03-17 11:50:03

Nie działa przy przedłużaniu mimo zapisów promocji. Zgłoszone do Orange ze ograniczają wykorzystanie kodu

Odpowiedz

13. ~Abrakadabra
0

2016-03-16 17:10:35

A obejmuje Smart Plan LTE Główny ?? Bo w regulaminie nie ma go na liście.

Odpowiedz

12. dwaeuro
2

2016-03-11 18:56:14

@9 Ani raz nie sprzedałem kodu, jeśli jakieś miałem i nie zużywałem to oddawałem za darmo na forum.

Odpowiedz

11. ~
3

2016-03-11 14:48:38

8, to ich prywatny folwark. Regulamin obowiązuje użytkowników, ich - już tylko prawo.

Odpowiedz

10. TomecekGD
0

2016-03-11 14:43:55

Tylko 6 miesięcy za 0 zł jest bardziej opłacalne niż 20% zniżki.

Odpowiedz

9. ~@8
2

2016-03-11 13:58:33

Do 8 . Czyzbys byl pracownikiem telesales ktory nielegalnie handlowal kuponami i masz teraz konkurencje w postacji oficjalnego dostawcy kuponow czyli orange? Wspolczuje...

Odpowiedz

8. dwaeuro
0

2016-03-11 12:31:42

@7 TU CHODZI O RÓWNE TRAKTOWANIE WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW.

Odpowiedz

7. ~
-3

2016-03-11 12:25:05

6, poskarż się Allegro, pewnie się przejmą i zdejmą ofertę.

Odpowiedz

6. dwaeuro
1

2016-03-11 12:04:16

Sprzedaż kuponów przez allegro jest nielegalna.

Odpowiedz

1

2016-03-11 12:03:32

@4tyle ile będzie odmówień?

Odpowiedz

4. ~nick
1

2016-03-11 12:01:09

durna promocja ;)Przykład: Klient kupuje na allegro kupon idzie do sklepu orange na www zamawia to i owo, następnie dostaje odmowe, ile zarobia na klientach ?

Odpowiedz

3. ~rrrrr
1

2016-03-11 11:57:54

a czy za aktywację jest pobierana jakaś opłata i dlaczego przed zakupem kuponu nie można przeczytać regulaminów poszczególnych abonamentów , a tylko regulamin promocji ?

Odpowiedz

2. ~turururu
0

2016-03-11 11:49:16

1@ Nie, z tą promocją się nie łączy.

Odpowiedz

1. ~rrrr
0

2016-03-11 11:47:38

a z 6-oma miesiącami za 0 przy przenoszeniu numeru też ?

Odpowiedz