DAJ CYNK

Promocja w roamingu w Plusie na kartę

29.06.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6385

Ważne 4

6

Od dzisiaj Plus rusza z nową promocją dla klientów na kartę. Oferta nazywa się "Pakiety UE" i potrwa do odwołania, jednak maksymalnie do 9 października.



Od dzisiaj Plus rusza z nową promocją dla klientów na kartę. Oferta nazywa się "Pakiety UE" i potrwa do odwołania, jednak maksymalnie do 9 października.

Klienci posiadający pakiety nielimitowany otrzymają pakiet 100 minut na połączenia odebrane i wykonane w roamingu na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego czyli Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu.

Klienci posiadający Pakiet DATA otrzymają 0,5 GB internetu do wykorzystania na tym samym obszarze.

Zobacz: Regulamin oferty Pakiety UE

Zobacz: Nawigacja Plus 20% taniej
Zobacz: Internet na lato za darmo w Play

Źródło tekstu: Plus

Tagi: plus polkomtel
Komentarze
Zaloguj się
99. ~K. Badura
1

2018-07-02 14:36:07

O czym wy tu kar.wa kawka piszecie.?! przecie uszy więdną od samego patrzenia a jeszcze to czytać..Idzcie zróbcie zakupy swoim kobitom, dzieciom/wnukom pomóżcie w matematyce a nie pier.dzielicie o jakiś 5groszach co nawet psu na bude sie nie zda

Odpowiedz

98. wlo
0

2018-07-02 11:08:23

97 - nie ma mniejszej jednostki. T-Mobile widać swoim klientom musi takie rzeczy pisać ;-)Dawno temu Operatorzy liczyli VAT do 4 miejsca po przecinku - za poszczególne połączenia. Sumowali po cenie netto i później VAT naliczali od sumy. Wtedy to było OK.Dzisiaj niestety cenę podaje się dla konsumentów jak kwotę brutto - zaokrągloną do grosza oczywiście. Więc o ile w abonamencie sposób rozliczenia na koniec miesiączki może uwzględniać podsumy czy sumy, nawet dla klienta będącego konsumentem, to w prepaidzie... Nie sądzę. Plus miał kiedyś taryfę w Simplusie, gdzie pobierali opłatę za połączenia a potem wzracali... No ale to mimo regulacji cennikowej było skomplikowane ;-)

Odpowiedz

97. ~pabloki
0

2018-07-01 21:24:05

przegladałem cennik roamingowy - karta i nie znalazłem informacji że minimalna opłata za usługę transmisji danych wynosi 1 grosz. w tmobile jest podobne stwierdzenie także reklamacja musiała by w plsuei być uznana. taką mam opinie . w tmobile podaja ten 1 grosz i że jest zaokrąglana do tego 1 grosza.

Odpowiedz

96. ~pabloki
0

2018-07-01 21:15:41

także myśle ze oni to korygują nawet w prepaid. skoro moga naliczac live w trakcie przy dłuższej bezczynnosci.

Odpowiedz

95. ~pabloki
0

2018-07-01 21:14:37

94 tak , w prepaid nalicza od razu ale to nie wyklucza mozliwosci korekty poprzez pomniejszanei kolejnego wpisu o korekte . no i tak w abonamencie liczenie po billingu jest faktycznie męczące.a wogóle to znajomy z plushem zauwazył że sesje mimo nie zakończonego połaczenia danych sa naliczane live czyli nie po zakończonej sesji , normalnie pojawia sie w billingu gdy ma przeglądarke w tle.

Odpowiedz

94. wlo
0

2018-07-01 21:02:05

93 - jak będę miał czas i chęć, to przeliczę billing na wszystkie sposoby ;-)W prepaidzie nie ma korekt. Opłata jest naliczana od razu za połaczenie, za wiadomość czy za zamkniętą sesję transmisji danych.Może w abonamencie są? Nie wiem. Nie sprawdzałem tego, bo też nie jest to proste (zniechęcające wręcz) przy kilkudziesięciu stronach, po kilkadziesiesiąt pojedynczych pozycji na każdej stronie ;-)

Odpowiedz

93. ~pabloki
0

2018-07-01 20:50:49

92 i myslisz ze nie ma korekty finalnie?

Odpowiedz

92. wlo
0

2018-07-01 20:35:36

91 - ja wiem, ze nie ma... O tym mówię przecież... Czytaj ;-)Kontekst był taki, że ludzie płącą wiele więcej niż wynika ze stawki. Także przy dopłatach w limicie - tu większe są różnice, bo i stawka za GB niższa. A grosz za najmniejszą jednostkę liczą...

Odpowiedz

91. ~pabloki
0

2018-07-01 20:02:14

wlo 86 suma 6 groszy nie ma tu nic do rzeczy , jesli zużyles w sesjach 200kb opłata musi być skorygowana w rozliczeniu koncowym do 3 gr bo nie przekroczyło 1MB.w odniesieniu na mój post 85 o nielimitowanym pakiecie i niepomniejszaniu bardziej chodzillo mi o dostarczenie dowodu że jednak nie pomniejsza tez w limitowanych.89 tak jest w plusie . ja widziałem u znajomego z tmobile ze gdy ma pakiet z 10 gb i zuzywał duzo ponad różnice to bedac w roamingu ue (Niemcy) miał dostępny cały pakiet roamingowy po zalogowaniu a przy uzyciu roamingowym zmniejszał mu sie pakiet w roamingowy . może teraz sie kapnęli i zmienili rozliczenie bo faktycznie poprzedni ich cennik okresla tak jak w plusie kolejnośc zużycia. na razie kolega jest w PL wiec nie mam podglądu.88 ale to logiczne że użycie limitu w roamingu zmniejsza o tyle samo pakiet w kraju. inaczej by nie było to logiczne.poza tym popatrz jak skomplikowane dla wielu sa te zasady bo gdy pytasz o limit roamingowy data słyszysz przeważnie że 500MB co jest nieprawdą. z drugiej strony jak może widziałes albo nie ale w plusie pakiet 10GB w aplikacji zwięksono o te pół gb i jest 10,5 GB. no i sam mówiłeś że niejest to zwiekszenie po czym przynałeś w poście 81 że "faktycznie tak". to jak TY nie mogłeś zajarzyć to co sie dziwić konsultantom że oni recytuja 500Mb , 500MB, 500 MB i dopiero jak sie skonsultuja to wychodzi inaczej.

Odpowiedz

90. wlo
0

2018-07-01 17:37:07

Ad 89 - w ostatnim akapicie...Odwołuję ;-)Jednak można się zakałapućkać w dyskusji w Tobą...

Odpowiedz

89. wlo
0

2018-07-01 17:27:59

Zużycie pakietu krajowego...jeśli zużujesz więcej niż różnica pomiędzy dostępnym pakietem a pakietem UE - dalsze zużycie pomniejsza jak najbardziej pakiet roamingowy. Nie czystasz regulaminw?W szczególności jest to opisane w tych sytuacjach gdy pakiet roamingowy jest większy od krajowego - wówczas pakiet krajowy jest powiększany do pakietu roamingowego (np. w starych taryfach albo w starych pakietach internetowych).

Odpowiedz

88. wlo
0

2018-07-01 17:24:38

Orange - cennik abonamentowy:9. Korzystanie z Limitu GB powoduje pomniejszanie pakietu danych dostępnego na terenie kraju o liczbę wykorzystanych danych w Strefie 1.I prepaid:9. Korzystanie z Limitu GB powoduje pomniejszanie pakietu danych, dostępnego na terenie kraju, w ramach usługi, z której Abonent korzysta, o liczbę wykorzystanych danych w Strefie 1.

Odpowiedz

87. wlo
0

2018-07-01 17:04:46

Z cennika roamingowego prepaid T-Mobile:2.1.1. W Strefie Roamingowej 1A Użytkownik ma możliwość korzystania ze wskazanego w poniższej Tabeli 1 Limitu Danych UE, którego wielkość uzależniona jest od Wysokości Opłaty. Wysokość Opłaty to wartość opłaty za pakiet lub Usługę Telekomunikacyjną, które określone są w warunkach posiadanej przez Użytkownika oferty. Limit Danych UE stanowi część przysługującego Użytkownikowi nielimitowanego zasobu danych, który może być wykorzystany w kraju, albo pakietu danych (zasobu ograniczonego co do objętości danych będącego Otwartym Pakietem Danych), który może być wykorzystany w kraju. [...]2.1.3. Korzystanie w Strefie Roamingowej 1A z Limitu Danych UE powoduje zużycie danych z Limitu Bazowego Danych.2.1.4. Wykorzystanie w kraju wszystkich danych z Limitu Bazowego powoduje, że pula danych z Limitu Danych UE jest wyczerpana.Nie sądzę by inaczej było u innych operatorów. Sprawdzać nie będę, bo nie mam potrzeby. Ty możesz - jeśli masz w tym jakiś interes.

Odpowiedz

86. wlo
0

2018-07-01 16:55:49

84 - nie liczyłem tej sumy bajtów, a ile powinno być za 6 groszy...Nie - zamknięta sesja to naliczona opłata. Nic się nie koryguje. U żadnego z operatorów. To nie pakiet.85 - jeśłi masz nielimitowany to oczywiszte, ze nie ma z czego pomniejszać... Minuty nielimitowane Ci pomniejsza? Oczywista oczywistość - nie ma sensu porównanie.

Odpowiedz

85. ~pabloki
0

2018-07-01 15:23:05

wlo zrobiłem z ciekawości wywiad i wyszło że zużycie internetu w kraju nie pomniejsza w innych sieciach pakietu roamingowego w ue. a w plusie pomniejsza co jest widoczne w aplikacji plusa właśnie przez podzielenie pakietu z promocji z interetem zintegrowanym w plushu za 25 zł. ale w ragulaminach i cennikach nie widze takich informacji no i konsultanci opowiadają różne rzeczy wiec nie wiem ile w tym prawdy . mam w play internet ale nie mam pakietu z GB tylko bez limitu więc nic mi sie nie zmniejsza nawet po przekroczeniu regulaminowych 100 GB . z drugiej strony to że sie nie zmniejsza mogło by potwierdzać tezę że zuzycie w kraju nie wpływa na dostepną wielkośc pakietu roamingowego. też piszesz że Ci nie zmniejsza . a znajomi z orange mogą ieć bład i dlatego zmniejsza. ponoć rozporządzenie mówi o tym że pakiet internetu ma byc dosteny w roamingu od wysokości opłaty - to obaj wiemy , ale nie wiem czy mówi że wielkośc ta ma być niewzruszalna w relacji do zuzycia krajowego.

Odpowiedz