DAJ CYNK

Promocja Świąteczna w Play na kartę

24.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 33796

Ważne 54

4

Play, póki co po cichu, wprowadza świąteczną promocję w ofertach na kartę. Nielimitowane rozmowy za 10 zł.

Play, póki co po cichu, wprowadza świąteczną promocję w ofertach na kartę.

Jak donosi jeden z naszych czytelników, użytkownicy telefonów na kartę w Play mają możliwość uruchomienia Świątecznej Promocji w portalu Play24.

Z informacji zawartych na stronie internetowej wynika, że w ramach promocji użytkownik nie wyda więcej niż 10 zł na połączenia z polskimi numerami komórkowymi i stacjonarnymi. Promocja potrwa do 1 stycznia 2015 roku.

Jak tylko otrzymamy więcej informacji na temat promocji, od razu Was o tym poinformujemy.

Aktualizacja
Znamy już wszystkie szczegóły promocji. Będzie ona obowiązywać od 24 listopada, do 1 stycznia. Dotyczy użytkowników taryf: Play Fresh, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na kartę, Play Karta, Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play, Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci, Lubię to!, Formuła MINI MAX na Kartę i Formuła Play na Kartę.

Promocję uruchamia kod *111*623*1# lub SMS o treści START.623 wysłany pod numer 111.

Zobacz: Regulamin promocji

Aktualizacja 2:
Sieć Play poprawiła zapis w regulaminie dotyczący końca trwania promocji. Dezaktywacja usługi następuje automatycznie 1 stycznia 2015 roku o godzinie 23:59.

Zobacz: Regulamin promocji - poprawiony

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
229. ~aladyn
0

2015-01-02 20:47:50

czy komos działa

Odpowiedz

228. ~torzysta
0

2015-01-02 14:55:59

U mnie chyba nie działa, ale godzinę temu wykonałem połączenie 3:30 na numer stacjonarny, po którym od razu sprawdziłem w Play24, że kosztowało mnie 1,01 zł, ale przed chwilą sprawdziłem, że nie ma już tego połączenia w billingu o.O, ale kasy za niego chyba mi nie zwrócili. Róbcie zrzuty ekranu na wszelki wypadek.

Odpowiedz

227. ~aladyn
-1

2015-01-02 12:24:37

działa u was poromo mamy 02.01 2015 i promocja dalej aktywna

Odpowiedz

226. ~aladyn
1

2015-01-02 11:03:41

dzała u was promo mamy 02.01 2015 i promocja dalej aktywna

Odpowiedz

225. ~
0

2014-12-19 08:35:13

Wiatm, a jeżeli chciałabym aktualnie teraz tę usługę dezaktywować to jak?

Odpowiedz

224. ~kopek
0

2014-12-11 16:50:28

Ktoś wie, czy ważność połączeń wychodzących musi być utrzymana nonstop, czy może być przerwa i po doładowaniu po 2 dniach oferta będzie ciągle aktywna? Punkt II.7 regulaminu nie jest dla mnie jednoznaczny

Odpowiedz

223. ~Maciej48NowyDwórMazowiecki
0

2014-12-04 22:00:04

Z tego co konsultant Play mi dziś mówił to przy taryfie rwk na kartę należy mieć na koncie minimum 10zł, następnie wpisujemy i aktywujemy kod i gotowe! w przypadku kont bez roku ważności darmowe minuty kończą się w momencie upływu terminu na wychodzące połączenia. Ponieli człowieki?

Odpowiedz

222. ~dyniowaty
-1

2014-12-04 02:23:48

ńajpierw wpisujemy kod i zatwierdzamy czy zasilić konto trzeba za 10zl i wtedy ten kod wlączający promocję uruchomić? Nikt nie napisał, a w regulaminie brak tego czy najpierw doładowanie za 10zł i ten kod czy odwrotnie

Odpowiedz

221. ReFury
2

2014-12-02 12:01:31

217. Konferencyjne rzeczywiście też można. Na stronie Play wpisałem i od razu znalazło się samo. :)

Odpowiedz

220. ReFury
0

2014-12-02 11:56:14

217. Tylko za pomocą komunikatorów. Zdaje się, że What/''sUp, BBM, Skype, etc.

Odpowiedz

219. ~
2

2014-12-02 08:08:34

@217 w części: "połączenia konferencyjne"

Odpowiedz

218. ~leon
-1

2014-12-01 18:23:49

dobra oferta tylko trza uważać że kod zmienia ofertę i wtedy mogą przepaść bonusy

Odpowiedz

217. ~Teresa Rozwora
0

2014-12-01 17:49:28

Mam pytanie do znawców tematu:Posiadam telefon w Play , 2 moich znajomych również , czy jest jakaś taka usługa gdzie te 3 osoby mogły na raz rozmawiać ze sobą?

Odpowiedz

216. ~drożej!
-2

2014-12-01 12:29:51

UWAGA .aleee lipa. miałem darmowe do playa w minimax, to po aktywacji tej /''promocji/'' teraz nalicza!!!!

Odpowiedz

215. ~Arek
-3

2014-12-01 09:00:16

Play reklamuje ofertę na kartę, bo nie stać ich na telefony. Od 5 dni w całej Polsce w Play nie można przedłużyć umowy z telefonem. Trzeba skorzystać z oferty konkurencji i przenieść numer tam, gdzie można w abonamencie wziąć telefon.

Odpowiedz