DAJ CYNK

Promocja płatności kartami Visa w aplikacji mobilnej Allegro

27.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5755

Ważne 3

3

Bezpłatna dostawa zamówienia przy koszcie wysyłki do 25 zł.

Dzisiaj ruszyła wspólna kampania promocyjna Visa Europe i Allegro. Głównym celem kampanii jest zachęcenie użytkowników dokonujących zakupów poprzez aplikację mobilną Allegro do opłacania ich kartą Visa, dzięki oferowaniu bezpłatnej dostawy zamówienia przy koszcie wysyłki do 25 zł. Promocja potrwa do połowy listopada.

Każdy użytkownik aplikacji mobilnej Allegro, który dokona za jej pomocą dowolnych zakupów i zapłaci za nie kartą Visa, otrzyma kupon o wartości do 25 zł na pokrycie kosztów dostawy zamówienia. Przy koszcie dostawy przekraczającym tę kwotę uczestnik promocji płaci tylko za nadwyżkę. Kupon zostanie przekazany użytkownikowi podczas finalizowania transakcji, pomniejszając jej całkowitą kwotę o wartość dostawy (do 25 zł). Użytkownicy opłacający zakupy kartą Visa poprzez konto w PayU, otrzymają kupon w formie zwrotu do 25 zł na rachunek karty, nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od dokonania transakcji poprzez aplikację mobilną Allegro.

W okresie trwania promocji, do 16 listopada, użytkownicy aplikacji mobilnej Allegro mogą dokonać do 20 transakcji premiowanych kuponem na darmową dostawę.

Źródło tekstu: wł

Tagi: allegro visa
Komentarze
Zaloguj się
22. ~se-b-ek
0

2014-10-29 12:24:49

@20 chyba chodzi o: "W przypadku więcej niż jednej promocji oferowanej w związku z daną Transakcją na Allegrow tym samym czasie Uczestnik może skorzystać tylko z jednej z nich w ramach jednej Transakcjina Allegro. Promocje nie łączą się."

Odpowiedz

21. giggle
0

2014-10-29 10:58:35

Z tego co słyszałem, Allegro już rozdaje ostrzeżenia za nadużycia opisane wyżej przez qcom.

Odpowiedz

20. marm
0

2014-10-28 19:15:46

15) W którym miejscu w regulaminie jest ,że nie można?

Odpowiedz

19. ~zyx
0

2014-10-27 21:19:29

Opłacało ci się taniej o 20 zł a nie opłaca z rabatem 25?

Odpowiedz

18. ~Polaczek
0

2014-10-27 20:07:35

Super, kupię teraz wór cebuli tylko za 1zł, bo Visa pokryje mi koszt dostawy :D

Odpowiedz

17. ~xyz
0

2014-10-27 19:23:43

Poprzednia promocja byla 3 razy po 20 , ja mam 2 konta wiec niektóre zakupy na zapas sie robilo (doladowanie tel.) A ta obezna z visa to sie mniej oplaca .

Odpowiedz

16. ~kris
0

2014-10-27 16:45:09

kolego @2 dzięki za podpowiedź. Bardzo zacna.

Odpowiedz

15. ~Piotrek
0

2014-10-27 15:45:42

@12 regulamin wie że nie można

Odpowiedz

14. ~Krzysiek
1

2014-10-27 14:50:24

Już 2 razy skorzystałem na poprzedniej promocji. Teraz jestem dyskryminowany bo nie posiadam karty Visa.

Odpowiedz

13. Antyfcb
0

2014-10-27 14:39:36

Mastercard dyskryminowany :(

Odpowiedz

12. ~Pytajło
0

2014-10-27 14:35:19

Ktoś wie czy można przy jednej transakcji skorzystać jednocześnie z tego kuponu na dostawę oraz tego wcześniejszego (na 20zł przy zakupie za min. 50zł)?

Odpowiedz

11. ~
0

2014-10-27 14:18:12

No to znowu w ruch Android live pójdzie :)

Odpowiedz

0

2014-10-27 13:01:22

Ta. Jak zwykle trzeba kombinować. Normalnie się nie da. Pewnie będą tacy co /''przerzucą/'' 20 kolejnych kosztów wysyłki na towar za 500zł. No ale promocja dobra. Zwłaszcza że idą święta :)

Odpowiedz

9. ~Piotrek
1

2014-10-27 12:58:03

Hehe najbardziej ucieszą się kurierzy - bo jeszcze przed gwizdkowym szalenstwem będą mieli dużo więcej roboty - jak VISA płaci kto normalny eźmie wysyłkę Pocztą-Polską skoro kurierem jest szybciej i przedmiot ubezpiczony do tys zł w standardzie ??

Odpowiedz