DAJ CYNK

Promocja doładowań w Play

24.06.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10246

Ważne 15

3

Play przygotował promocję doładowań. Tym razem będzie ona trwała trzy dni, od 25 do 27 czerwca.

Play przygotował promocję doładowań. Tym razem będzie ona trwała trzy dni, od 25 do 27 czerwca.

Skorzystać mogą z niej klienci ofert głosowych na kartę w Play, Mini Max na Kartę i Red Bull Mobile, doładowując konto poprzez aplikację Play na Facebooku lub stronę doladowania.play.pl. W zależności od kwoty doładowania przyznawane są bonusy, zgodnie z poniższą tabelą:

Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 100 SMS-ów
11-25 zł 100 MB
26-50 zł 100 minut do wszystkich sieci
51 zł i więcej 100% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24 godzin i ważny jest 30 dni kalendarzowych od dnia przyznania (z wyjątkiem bonusu MB dla oferty Formuła Mini Max na Kartę).

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
61. wlo
0

2014-06-29 11:19:33

~Von - nie rozumiem ludzi... Większość mnie przekonuje, że tego typu promocje powodują, że jestem stadną owcą, dojną krową itd. jeśli płacę stały i wysoki(!) abonament. Ty narzekasz, ze promocja jest za krótka... O co Wam chodzi właściwie?

Odpowiedz

60. ~Von
0

2014-06-29 06:13:17

Kurcze dlaczego play robi takie krotkie promocje?nie zdazylem bo w sobote dowiedzialem sie ze byla prom.do piatku

Odpowiedz

59. ~asffaf
0

2014-06-27 13:55:15

Dobra promocja, pamiętajcie aby sobie włączyc program doładowań. Zawsze to jakiś plus.

Odpowiedz

58. ~
0

2014-06-26 17:43:41

slaba promocja

Odpowiedz

57. ~dual sim user
0

2014-06-26 17:24:23

Nie skorzystam tym razem bo już mam duży zapas funduszy na kontach głównych, na trzech numerach w Mini-Maxie i po prostu doładowuję już planowo bez promocji. Zaczęło mnie trochę męczyć to wypatrywanie promocji, zwłaszcza że ostatnio są rzadko. Ale dzięki tym promocjom dla tych co lubią szukać okazji to najlepszy pre-paid na rynku. Sam mam abonament, reszta rodziny Mini-Max`a. NATOMIAST JAK ZWYKLE CIEKAWI MNIE KIEDY MOŻE BYĆ NASTĘPNA PROMOCJA ? :)

Odpowiedz

56. ~gość
0

2014-06-26 10:01:19

"Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby."Widać obca jest kultura marudom.Typowi "POLACY"- nic tylko wszystko dostać za free a jak nie to płacz.

Odpowiedz

55. ~klimass
1

2014-06-26 09:23:54

Ludzie co promocja doladowan znajdzie sie kilka płaczek co bedzie narzekac, jak to zle, jak niedobrze. Wam nawet jakby za darmo dali byloby zle. Nie pasuje nie doladowywac. Jak nie potraficie czytac regulaminu i znalezc sobie w necie sposobu na przedluzanie bonusu za 5zl miesiecznie, to widocznie oferta jest nie dla Was. Ja tam sie bardzo ciesze, znowu kilka telefonow doladowalem. Takie promocje mocno trzymaja w sieci.

Odpowiedz

54. ~
0

2014-06-26 01:56:14

Mogli by w koncu zrobic tak by uwzgledniano doladowania w punktach Play

Odpowiedz

2014-06-25 20:02:14

51@nikt Cię nie pominął. To o czym piszesz to jest profil w ofercie Play na kartę, kiedyś w Play Fresh

Odpowiedz

52. ~
0

2014-06-25 20:00:06

Jak zwykle ważność tylko 30 dni.

Odpowiedz

51. ~Marlon
-4

2014-06-25 17:38:24

A użytkownicy taryfy "Darmowe rozmowy i SMS-y w Play", czyli jak dla mnie jedynej trzymającej mnie w Play opcji, znowu pominięci!

Odpowiedz

50. ~Piotr
-1

2014-06-25 17:18:32

@49 no tak, powinni dać bonus 300% conajmniej :/

Odpowiedz

49. ~pabloki
1

2014-06-25 14:50:08

@48 zmieniłem , nawet nie mam pre paida . Doładowuje komuś jak sa promocje więc mam prawo do oceny. Wcześniej były lepsze bonusy i częściej,

Odpowiedz

48. ~gość
-1

2014-06-25 14:41:20

@47 Następny jęczący... Zmień sieć!

Odpowiedz

47. ~pabloki
0

2014-06-25 14:24:42

ale zaszaleli. słabo. po takiej przerwie powinni dać lepsze warunki . dla małych doładowań dali ochłapy.

Odpowiedz