DAJ CYNK

Promocja doładowań w Lycamobile

03.12.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4259

Ważne 0

0

Od 1. grudnia do 12. stycznia otrzymać można dodatkowe 20% do każdego doładowania Lycamobile realizowanego w sklepach Żabka oraz Freshmarket.

Od 1. grudnia do 12. stycznia otrzymać można dodatkowe 20% do każdego doładowania Lycamobile realizowanego w sklepach Żabka oraz Freshmarket.

Organizator promocji zastrzega sobie możliwość zakończenia jej przed 12. stycznia w razie wyczerpania zapasu promocyjnych doładowań.

Szerzej o ofercie Lycamobile pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Lycamobile

Komentarze
Zaloguj się
13. ~3.14
2

2012-12-04 11:27:49

Obchodzi to chłop podwórze jak ma nieduże... :-)

Odpowiedz

11. ~3.14
1

2012-12-04 09:39:29

Moźe ten kod Wam się przyda...*137#

Odpowiedz

10. ~
-2

2012-12-04 09:17:07

na stronie web konta jest wszystko, co do promocyjnych doladowań, to za doładowanie online chyba jest nadal przez cały czas 10% - jak ktos ma karte SYNC (alior), to dodatkowo ma 5% czyli 15% mniej paci (circa)

Odpowiedz

9. ~Zdegustowany
2

2012-12-04 03:20:40

@7 wiklef.. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Po pierwsze.. Kod USSD: "*131#" jest obecny na każdym starterze LycaMobilePL, więc nie ma opcji abym go nie znał. Po drugie.. Gdyby w/w kod USSD podawał aktualny stan pakietu transferu danych po doładowaniu (300MiB/30dni) oraz ważność połączeń wychodzących to BOK byłby zbędny a ten komentarz nie miałby racji bytu. Dla jasności - nie jestem przeciwny opłatom za połączenie do "BOK" - jestem nawet za. Pod warunkiem, że BOK służy do celów innych niż sprawdzanie stanu MiB z pakietu. Do tego celu powinien służyć bezpłatny kod USSD. "POWINIEN", ale.. Brak niezbędnego kodu. Mam wrażenie, że LycaPL wzoruję się w tej kwestii na poczynaniach PTC tylko w przypadku LycaPL nie mamy alternatywy w postaci "bezpłatnego sprawdzenia stanu OnLine". Stąd wynika moje oburzenie.

Odpowiedz

1

2012-12-04 00:57:33

akurat jak przenosiłem nr do lycamobile to dzwonilem do nich tak z 5-6 razy. Wtedy bylo jeszcze za free;), zdazylem;)

Odpowiedz

7. wiklef
-2

2012-12-03 23:48:53

@6 - Przecież jest *131# z tego co pamiętam, sprawdzisz stan konta, poza tym możesz to także przez ich stronę sprawdzić. Każdy operator ma płatny BOK, więc co w tym dziwnego?

Odpowiedz

6. ~Zdegustowany
2

2012-12-03 23:24:24

Operator LycaMobilePL wprowadza od grudnia 2012r. opłatę za połączenie z BOK. Brak kodów USSD podających aktualny pozostały stan transferu danych oraz ważność połączeń wychodzących. W takiej sytuacji gdy chcemy sprawdzić aktualny stan w/w danych musimy wybierać numer BOK (322) co w niedalekiej przyszłości będzie wiązać się z dodatkowym kosztem. Kod USSD z aktualnym stanem paczki minut w promocji "150minut za 15zł" dało radę udostępnić ale w przypadku "MiB po doładowaniu" już tego nie zobaczymy. Wredna zagrywka, oj wredna...

Odpowiedz

4. ~
1

2012-12-03 22:47:37

A co z bonusami doładowań ze sklepów Bocianek i Biedronka?

Odpowiedz