DAJ CYNK

Promocja doładowań "Lato w Orange"

02.07.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 25480

Ważne 15

7

Od 1 lipca w Orange dostępna jest promocja, w ramach której za każde doładowanie konta kwotą min. 25 zł użytkownik otrzyma kod z ukrytymi minutami.

Od 1 lipca w Orange dostępna jest promocja, w ramach której za każde doładowanie konta kwotą min. 25 zł użytkownik otrzyma kod z ukrytymi minutami.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS o treści LATO pod bezpłatny numer 815.
Po doładowaniu konta użytkownik otrzyma SMS-em unikalny kod uprawniający do odebrania bonusu. Kod można wykorzystać samemu lub przekazać dowolnej osobie w ofercie Orange na kartę. Aby odebrać bonus, należy wysłać kod z SMS-a pod bezpłatny numer 80105.

Ilość minut uzależniona jest od sposobu doładowania i dzieli się na doładowania wykonane przez internet oraz doładowania 14- cyfrowym kodem doładowującym.

Doładowanie Bonus za doładowanie 14-cyfrowym kodem Bonus za doładowanie przez internet Ważność
25 zł 25 minut do Orange 50 minut do Orange 14 dni
40 zł 40 minut do Orange 80 minut do Orange 14 dni
50 zł 50 minut do Orange 100 minut do Orange 31 dni
100 zł 45 minut do wszystkich sieci 90 minut do wszystkich sieci 31 dni
200 zł 60 minut do wszystkich sieci 120 minut do wszystkich sieci 31 dni

Zobacz: regulamin promocji "Lato w Orange"

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
45. ~grand
0

2013-08-02 15:50:57

Ludzie ogarnijcie się. Jak jest promocja to się bierze. Minut może faktycznie nie jest za wiele, ale zawsze coś. Najpierw stękacie, że nie ma promocji, potem jak dadzą to mówicie, że mało minut. Nie pasuje wam drodzy hejterzy to nie korzystajcie z tego. Poza tym ostatnio Orange wypada dużo lepiej od biernego Play, które potrafi tylko kopiować. Pewnie ta tabelka już jest obrabiana przez sztab Play/''a :D

Odpowiedz

44. ~szmaj
0

2013-07-19 20:03:41

Nie wiem czemu ale po aktywowaniu tej promocji wlaczylo mi sie naliczanie minutowe..nie moge teraz za nic tego wylaczyc

Odpowiedz

43. ~mariusz
0

2013-07-14 16:23:19

Ta tabelka to śmiech ale na poważnie to tak jakby polakom napluć na twarz i powiedzieć Proszę bierzcie co jest.Ile jeszcze będziemy się godzić na taką drożyznę

Odpowiedz

42. ~
0

2013-07-08 21:50:27

@41 transmisje danych masz włączoną ? telefon skonfigurowany ?

Odpowiedz

41. ~neo
0

2013-07-06 14:48:43

Witam,kupilem wlasnie ten pakiet 6gb za 6zl i nie mogę odpalic facebooka...ani przez aplikacje,ani przez przegladarke.. :/ wiecie co to moze byc?

Odpowiedz

40. ~Zdegustowany
0

2013-07-04 17:57:50

ad 38.: Głupie pytanie... No jasne, że nie ma niczego złego w skomentowaniu tej czy innej promocji. Jednakże czym innym jest w miarę obiektywne i merytoryczne skomentowanie promocji, a czym innym jest robienie z jej powodu niemalże tragedii osobistej, przesadne stękajanie, jęczenie i wylewaje tu litrów pomyj na operatora, bo ktoś ma problemy psychiczne i musi się wyżyć, kibicuje innemu operatorowi lub po prostu ordynarnie ma w tym interes finansowy żeby zdyskredytować ofertę konkurencji. To że tobie się ta promocja nie podoba może wynikać z tego, że masz marne pojęcie o ofertach Orange na kartę - otóż dla korzystających z taryf Orange na kartę przeznaczonych głównie do dzwonienia i SMSowania ( np. POP czy One) ta promocja może wydać się słaba, a nawet śmieszna. Jednakże dla abonentów Orange Free na katrę (dedykowanej do korzystania z Internetu i w zasadzie bez pakietów na połączenia głosowe, czy SMSy) ta promocja niesie istotne korzyści.

Odpowiedz

38. PiotrM
0

2013-07-04 16:03:00

do 37. Co jest złego w skomentowaniu promocji? Gołym okiem widać, że kilka ostatnich promocji w telekomach jest po prostu skąpych, znacznie słabszych niż te do których nas przyzwyczaili w przeszłości. Niektóre są zwyczajnie śmiesznie . A to jest miejsce do szerokiego komentowania. Więc jeśli coś kogoś śmieszy, drażni, to pisze o tym właśnie tutaj. Tobie mają się prawo podobać promocje - mnie mają prawo śmieszyć. I nie zgadzam się z tym, że ta promocja daje "istotne" korzyści komukolwiek. Ty możesz myśleć inaczej.

Odpowiedz

37. ~Zdegustowany
0

2013-07-03 20:09:26

ad 33.: Mnie zaś drażnią takie oszołomy, które z tego typu promocji, jak ta w Orange (może nie rewelacyjna, ale daje istotne korzyści wielu użytkownikom - szczególnie tym z taryfy Orange Free na kartę) robią niemalże tragedię osobistą stękając, jęcząc i wylewając tu litry pomyj, że operator ośmielił się coś takiego zorganizować. Problemy z psychiką, czy może ktoś was opłaca??

Odpowiedz

36. ~@16
0

2013-07-03 11:05:47

A jak MTR będzie 0 gr/min? Koszty ponosi się nie tylko na MTRze....

Odpowiedz

35. ~@wszyscy
0

2013-07-03 11:03:42

Promocja może i spoko (ostatecznie to tylko PROMOCJA a nie cennik) gdyby nie no-limit na komórki w wykonaniu orange/''a wazny jeszcze kilka dni. Choć jeśli połączyc promocje... Doładować za 200, 7 miesięcy dzwonienie gratis, kod dla znajomego na 120 minut i 230 zeta na pakiety internetowe/rozmowy na stacjonarne/SMSy i MMSy/roaming...... Ogólnie - jeszcze przez chyba 3 dni bezkonkurencyjna jest promocja w ORANGE ONE. Bo 120 minut przy kilku(-nastu - a moze i -dziesięciu - zalezy ile kto zdoła wydzwonić) tysiącach brzmi blado.... Choc w porównaniu z innymi opami wygląda po prostu normalnie.

Odpowiedz

34. ~Calm7
0

2013-07-02 23:23:59

33). No to sobie wyobraź, jak mnie, zwolennika muszą drażić :-D

Odpowiedz

33. Blank
0

2013-07-02 22:59:57

31, dokładnie pakietem 6GB za 6 zł i to na 60 dni (!) zrobili sobie świetną reklamę. Takimi zagrywkami jak ta "promocja" mogą sobie tylko zaszkodzić. I o ile bynajmniej nie jestem zwolennikiem Orange, to takie działanie na szkodę firmy mnie drażni ;)

Odpowiedz