DAJ CYNK

Promocja dla studentów i nauczycieli na internet w Plusie

20.08.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5677

Ważne 6

1

Od 23 sierpnia wszyscy studenci i nauczyciele mogą skorzystać ze specjalnej promocji na internet w Plusie. Wraz ze startem nowej promocji rozpoczyna się również kampania reklamowa pod hasłem "Zmień internet domowy na Plusa".

Od 23 sierpnia wszyscy studenci i nauczyciele mogą skorzystać ze specjalnej promocji na internet w Plusie. Wraz ze startem nowej promocji rozpoczyna się również kampania reklamowa pod hasłem "Zmień internet domowy na Plusa".

By skorzystać z promocji wystarczy okazać w punkcie sprzedaży sieci Plus swoją legitymację studencką lub nauczycielską oraz dowód osobisty i w zależności od wybranego planu cenowego można uzyskać rabat nawet do 15 zł miesięcznie.



W promocji dla studentów i nauczycieli znalazł się także tablet Samsung Galaxy Tab2 7.0. W ofercie Plusa dla studentów i nauczycieli dostępny będzie od 49,90 zł miesięcznie. Osoby posiadające już własny sprzęt mogą skorzystać z oferty "tylko SIM".

Jednocześnie ze startem oferty dla studentów i nauczycieli rozpoczyna się kampania reklamowa "Zmień internet domowy na Plusa. Internet w Plusie szybszy od Neostrady". Plus chwali się, że według niezależnego serwisu Speedtest.pl mierzącego prędkości uzyskiwane przez użytkowników u wszystkich dostawców internetu w Polsce, internet w Plusie jest szybszy od Neostrady oraz dystansuje pozostałych operatorów mobilnych

Zobacz: speedtest.pl - ranking z pomiarów w okresie 23.06.-23.07.2013

Uzyskane wyniki to średnia ze wszystkich próbek testowych bez podziału na technologie dostępu. W przypadku Plusa jest to średnia prędkość wszystkich dostępnych łączy: LTE, HSPA/HSPA+, EDGE, GPRS.

Źródło tekstu: Plus, wł

Tagi: internet plus
Komentarze
Zaloguj się
33. ~K
0

2013-08-22 08:48:00

@28 Sprawdziłem na ruterze ilość przesłanych danych za ostatni miesiąc - 36 GB. W sieci dwa komputery i dwa smartfony dostawca kabel ADSL 6 mega. Z chęcią przejdę na LTE z większą prędkością ale te limity i ceny są na dzisiaj nie do zaakceptowania. Nawet przy haraczu za utrzymanie łącza wyjdzie taniej. Nie chce analizować jaką część idzie na youtube czy na inne pobrania. Tak więc przy obecnych cenach i limitach internet kablowy będzie się miał dobrze jeszcze przez długo czas.

Odpowiedz

32. ~Gej
0

2013-08-22 08:34:01

A kiedy promocja dla gejów? Czuję się dyskryminowany.

Odpowiedz

31. ~gosc
0

2013-08-22 08:29:15

do @23 świetny pomysł na pewno obrzucenie salonu jajkami rozwiąże wszystkie Twoje problemy. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że i tak sprzątaliby to pracownicy plusa którzy są bogu ducha winni :)

Odpowiedz

30. ~ziutasek
0

2013-08-22 08:25:21

Mobilny internet to albo BDI z areo 2 albo OFnK z RWK reszta ofert to o kant tyłka ...

Odpowiedz

29. mikkel
0

2013-08-22 07:51:56

sposób jest jeszcze lepszy i dla każdego. Podpisałem umowę na kartę sim bez urządzenia i na czas nieokreślony a po miesiącu przedłużyłem z routerem dwr921 i 20GB za 60zł na miesiąc no i do tego mam pobieranie nocne. Dla mnie to są najlepsze warunki. Oczywiście play nie wchodził w grę z wiadomych powodów.

Odpowiedz

28. ~Adam
0

2013-08-22 02:34:47

Internet kablowy to już przeżytek i czy sie wam to podoba czy nie:-)

Odpowiedz

27. ~@26
0

2013-08-22 01:04:07

a ja się wdzwaniałem i to dopiero były czasy. limitowany net jako domowy? hahaha. nawet nie kopiując sieci na pendrive/''y to jakiś absurd. rozumiem, że przenośny net ma ograniczenia, ale nie domowy.

Odpowiedz

26. ~
0

2013-08-21 23:22:42

Kiedyś się dzieliło w bloku SDI na osiem kompów i było dobrze (prędkość łącza 115 kbps).

Odpowiedz

24. ~Piotrek
0

2013-08-21 22:41:47

Za to są miejsca w Warszawie gzie jedynym łączem kablowym jest Neostrada 2 Mbit/s bo mają starą centralę i nie chca jej wymienić na nową bo się nie opłaci - żałosna Francuzczyzna oni są dobrzy tylko w dojeniu

Odpowiedz

23. ~
-1

2013-08-21 22:00:24

Kampania. Też przeprowadzę kampanię. Z kolegą jednym i drugim obrzucimy wybrane salony plusa jajkami i zgniłymi pomidorami za sprzyjanie tak żałosnej firmie, która nie ma w sobie nic do pokazania i przekazania ani tym bardziej nie umie przekonać nikogo do siebie. ŻAŁOSNY jesteś Krok.

Odpowiedz

22. ~Prawdziwy Europejczyk
0

2013-08-21 20:59:24

Tylko dla studentów i nauczycieli? Dyskryminacja!

Odpowiedz

21. ~mkkot
0

2013-08-21 20:10:26

Ech, poważnie? I co, będę mieć 6Mb w dół na 32kbps w górę przy pingu 115? Dziękuję. A u mnie na wsi na Śląsku jest tak: ADSL 10Mb/s/700kbps, Play HSPA+ (nie testowałem na poważnie, na telefonie ok 6Mb/s, radiolinia na 38Mb/s w dwie strony), Plus edge, T-mobile edge, Orange edge. A nie, przepraszam, Orange ma jeszcze CDMA. Jak mi ktoś postawi LTE, to się zastanowię jak sprawdzę łącze.

Odpowiedz

20. manyaky
-1

2013-08-21 19:41:41

Zmień internet domowy na Plusa - żart dnia. Spacedust, o jakim promieniowaniu mówisz? Gdzie znaleźć szczegóły?

Odpowiedz

19. ~a
0

2013-08-21 19:32:59

dogo i malo GB

Odpowiedz

18. ~17
0

2013-08-21 19:15:35

W sumie to na ok.120 dni, a nie 60 ;) Ale fakt to promocja wakacyjna z możliwością wykorzystania pakietu do października i zakupu wielokrotnego. Jak na wakacje to rewelka ale poza promocja to już kicha. Na szczęście w typowych warunkach łącze mobilne to tylko dodatek dlatego wystarczy mi 700MB za 7 zł na miesiąc i jest to dla mnie jak nolimit ;)

Odpowiedz