DAJ CYNK

Program premiowy w T-Mobile na kartę

20.05.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9708

Ważne 2

28

T-Mobile przygotował dla klientów ofert na kartę pakiet premiowy z minutami do wszystkich sieci.

T-Mobile przygotował dla klientów ofert na kartę pakiet premiowy z minutami do wszystkich sieci.

Aby skorzystać z promocji należy uruchomić ją SMS-em o treści TAK pod nr 432. Następnie należy konto doładować kwotą minimum 25 zł w ciągu każdego miesiąca. W czwartym miesiącu regularnych doładowań klienci otrzymują pakiet 20 minut do wszystkich sieci. Po 7 miesiącach pakiet wzrasta do 40 minut, a po 10 miesiącach do 60 minut. Status promocji można sprawdzić kodem *103*20#.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
72. ~Dobrawa
0

2016-05-30 11:43:22

pakiet premiowy całkiem całkiem, ja mam w t-mobile akurat abonament i też sobie chwalę bardzo. Wprowadzili teraz uproszczoną fakturkę bez zwyżek czyli dopłat za papierowe faktury, przenoszenie numeru albo nieterminowe płatności. fajna sprawa, widzę że starają się o klientów coraz bardziej :)

Odpowiedz

71. ~dj
0

2016-05-23 18:36:35

wstyd po całości ....

Odpowiedz

70. ~
0

2016-05-23 17:12:24

Niemcy tez zrobili kiedys podobna promocje w GG : :D:D:D

Odpowiedz

69. ~
1

2016-05-23 14:05:04

68- słabo rozumiesz, powiadasz? No to przynajmniej wiadomo w jaki target celuje T-Mobile.

Odpowiedz

68. ~
-1

2016-05-23 13:56:17

To są bonusy, więc słabo rozumiem wszystkie drwiące komentarze. Według mnie lepiej dostać bonus 20 czy 40 minut niż płacić za no limit którego sie nie wykorzystuję.

Odpowiedz

67. ~JeremiCh
0

2016-05-23 09:10:13

Czapki z głów dla marketingowców z T :D

Odpowiedz

66. amigo007
0

2016-05-23 01:43:39

No jak to komuś pasuje, to czemu nie. Jest wolny rynek i jak ktoś chcę, i lubi daną markę to zapłaci. I na takich klientów liczy tmobile. Ja tam osobiście jestem w redbullmobile. Wykupiłem jeden pakiet nielimitowanych 30 dni rozmów (w przeliczeniu na minuty), za 20zł na 30 dni. A teraz tylko przedłużam te minuty co 29 dni pakietem za 10zł. I gadam do oporu, we wszystkich sieciach. A nie tylko extra aż 20 minut... No ale jak kto woli. Mamy wolny rynek, i każdy płaci tyle ile uważa. Skoro ludzie cieszą się z 20 minut, to niech się cieszą :-)

Odpowiedz

65. ~Mirek
0

2016-05-22 21:06:02

Mnie tam te kilka minut i tak pasuje, skoro dają za darmo - także skorzystam z przyjemnością :)

Odpowiedz

64. ~
-2

2016-05-22 11:18:12

@chris99 Freemium nie daje zadnej poufnosci Twoich danych. Placisz samym soba. To fatalna oferta. Ja wiem, ze dzieci o czyms takim nie mysla (zakladajac, ze w ogole mysla), ale obiektywnie oferta w ktorej jestes billboardem reklamowym jest niekaceptowalna.

Odpowiedz

63. ~Krul
0

2016-05-21 21:22:33

Inni mają lepszą ofertę... Do oferty T-Mobile pasuje ta popularna piosenka: polecam odsłuchania całej :D

Odpowiedz

62. ~Caĺm7
1

2016-05-21 21:12:07

Jaką wielka łaskę robi t-mibile dając kilka minut do wszystkich sieci, u pozostałych opów no limit jest w standardzie.

Odpowiedz

61. Camis
2

2016-05-21 19:44:46

Haha, 1 kwietnia już był.

Odpowiedz

60. ~chris99
2

2016-05-21 18:13:35

Przeczytajcie cały regulamin tej promocji, to dopiero się uśmiejecie. Jak się spóźnisz z doładowaniem, to zaczynasz całą zabawę od nowa.Freemium bije ich na starcie bez straty grosza.

Odpowiedz

59. ~Caĺm7
0

2016-05-21 17:02:44

58). Aha, jasne! I dlatego dla ułatwienia jest specjalna procedura uruchomienia, a nie z automatu:-pKto tam się dowie jak nie czyta neta? W tv puszczą tego ,,czegoś" reklamę? Hahahahaha

Odpowiedz

58. ~nicki
-3

2016-05-21 13:39:56

skierowane jest pewnie do ludzi starszych, którzy głównie dzwonią i nie korzystaja z internetu wiec sie tak nie czepiajcie.

Odpowiedz