DAJ CYNK

Program Ambasador w Premium Mobile

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Program Ambasador to wypłacane co miesiąc realne pieniądze, przelewem na konto, za polecenie nowych klientów sieci Premium Mobile.Program Ambasador to wypłacane co miesiąc realne pieniądze, przelewem na konto, za polecenie nowych klientów sieci Premium Mobile.

Aby zostać Ambasadorem Premium Mobile, należy zacząć od rejestracji w programie na stronie ambasador.premiummobile.pl. Krok drugi to zachęcenie znajomych, rodziny, przyjaciół, koleżanek i kolegów do zostawienia swojego telefonu i wyrażeniu zgody na kontakt na indywidualnej stronie, której link znajduje się po zalogowaniu do programu Ambasador. Przedstawiciele Premium Mobile skontaktują się z poleconymi osobami i zrealizują wszelkie formalności. Ostatni etap to podpisanie umowy z nowymi użytkownikami sieci i przelanie środków pieniężnych Ambasadorom za polecenie marki Premium Mobile.

Aby maksymalnie usprawnić udział w programie naszym Klientom udostępniamy gotowe schematy postów na FB, maili, banerów. Można oczywiście po prostu wysłać linka z własną informacją albo zadzwonić i podać adres. I tyle. My kontaktujemy się z poleconymi osobami i załatwiamy wszystkie formalności. Za każdą poleconą osobę, która podpisze z nami umowę, otrzymywane jest wynagrodzenie. Im więcej osób poleconych tym większe miesięczne przelewy na konto - od 30 zł za jedną poleconą osobę, po nawet 80 zł za jedną osobę przy poleceniu więcej niż 30 osób! - skomentował Dariusz Chlastawa, wiceprezes zarządu Premium Mobile.

Jak podaje Premium Mobile, w pierwszym miesiącu funkcjonowania programu Ambasador czołowe miejsca zajęli Pan Sławomir Śpiewak, Pan Kamil Kurdziel oraz Pan Wojciech Michnik. Operator sieci gratuluje wszystkim zwycięzcom i jednocześnie informuje, że do końca tegorocznych wakacji do programu przystąpiło 500 klientów Premium Mobile i ciągle dołączają nowi.

Dodatkowe środki można wykorzystać na dowolny cel - załatanie budżetu domowego, artykuły szkolne, wyjazd za miasto w weekend czy wyjście do kina. Wyjątkowość tego programu polega na tym, że nie oferujemy bonów zniżkowych na nasze usługi, rabatów czy samych zniżek. Dajemy żywą gotówkę! Ponadto trzech najlepszych Ambasadorów w każdym miesiącu otrzymuje dodatkowe nagrody - podsumował Dariusz Chlastawa.

Zobacz: regulamin programu Ambasador

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Premium Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu