DAJ CYNK

Prezenty dla pierwszych klientów Plusa

04.10.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 107373

Ważne 20

5

Z okazji 20-lecia Plus dla każdego ze swoich pierwszych klientów specjalny zestaw prezentów o wartości prawie 14 tys. zł.

Z okazji 20-lecia Plus dla każdego ze swoich pierwszych klientów specjalny zestaw prezentów o wartości prawie 14 tys. zł.

Klienci będący z Plusem nieprzerwanie od 1 października 1996 roku otrzymają w podziękowaniu za wspólne 20 lat prezenty odzwierciedlające pełną gamę usług i sprzętów oferowanych obecnie przez operatora.

Zestaw prezentowy zawiera:

  • Pakiet "Smartfon": Samsung Galaxy S7 lub inny dowolny smartfon z oferty operatora wraz z abonamentem na 24 miesiące z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne, SMSami i MMSami bez limitu i 5GB Internetu oraz pakietem IPLA.
  • Pakiet "Internet": Laptop HP 250 G5 lub tablet Lenovo Yoga 3 10.1 lub telewizor Samsung UHD 50"(4k) z abonamentem na 24 miesiące na Internet LTE Plus bez limitu danych wraz pakietem IPLA oraz routerem LTE Advanced.
  • Pakiet "Telewizja Cyfrowego Polsatu": pakiet 139 kanałów "Familijny Max HD" z zestawem antenowym i dekoderem EVOBOX PVR.
  • Pakiet "Prąd od Plusa": gratis pakiet 250 kWh miesięcznie przez 36 miesięcy.
  • Pakiet "AGD": wybrany sprzęt AGD, czyli kuchenka, pralka lub chłodziarko-zamrażarka z oferty smartDOM.

W ciągu najbliższych dni konsultanci Plusa skontaktują się z klientami, którzy od 1 października 1996 roku nieprzerwanie korzystają z oferty operatora i podziękują im za 20-letnią lojalność, poinformują o prezencie, ustalą jego ostateczny wariant i uzgodnią sposób dostarczenia.

Wszystkie umowy przez okres ich trwania (2-3 lata) są dla klienta darmowe.

Zobacz: Witek nadaje #32: z Piotrem Skrzypczakiem o 20 urodzinach sieci Plus

Poprosiliśmy biuro prasowe sieci o informację jakiej liczbie klientów przysługują w/w prezenty. Otrzymaliśmy jedynie zdawkową odpowiedź, że to, co było do przekazania zostało już przekazane.

Źródło tekstu: Plus

Tagi: plus
Komentarze
Zaloguj się
110. ~Ludvig
-1

2016-10-19 19:53:23

Raczej sympatyczna postawa Plusa. Podejrzewam, że niewielu takich klientów przez 20 lat się zebrało, ale jednak prezenty nie są byle jakie. Wizerunkowo na pewno plus dla Plusa.

Odpowiedz

109. ~Mieciu
0

2016-10-18 15:08:03

~WoWo ja jestem w Plusie już od przeszło 12 lat i jak widać po tym artykule lojalność popłaca. Mam nadzieję że i my doczekamy takiego fajnego uhonorowania stażu. Byłoby przemiło!

Odpowiedz

108. ~WoWo
0

2016-10-17 14:29:47

Wow! To jest dopiero reklama i pokazanie jak ważny jest stały, lojalny klient. Zazdroszczę tym, którzy konsekwentnie są z Plusem przez te wszystkie lata, sam pewnie też bym takim był, ale za młody jestem ;P Mój staż to dopiero albo aż 7 lat. Może na 10 lecie i ja coś dostanę od Plusa ;)))

Odpowiedz

107. ~pabloki
0

2016-10-17 12:33:15

plus nie udzielił informacji o liczbie klientów od dnia 1.10.96 bo jest ona zapewne bardzo malutka( i wtedy byłby wstyd w porównaniu do tmobile) lub nie ma takich klientow wcale . stąd tez dał duże prezenty. tylko jaka one mają wartość sumaryczną ? to dowodzi też że plus upadł już nisko i nie ma sie czym pochwalic.

Odpowiedz

106. ~wili
0

2016-10-14 06:56:44

Ostałych klientów trzeba dbać, i tyle. Tylko czemu o tym tak rzadko pamiętają.

Odpowiedz

105. ~Kick
0

2016-10-13 20:08:54

Mój tata się załapał... Normalnie byłem w szoku :D Ja bym wziął ten pakiet z galaxy s7, ale on stiwerdził, że bierze pakiet TV i tak też zrobił :D Mega mu zazdroszcze... :D

Odpowiedz

-1

2016-10-13 09:14:54

16 klientów od początku, nie za dużo :)

Odpowiedz

103. ~Remik
0

2016-10-09 22:41:01

Znakomity prezent od Plusa! Tak powinno być u każdego operatora. Świetne prezenty, choć powinni jeszcze podać ilu takich abo jest.

Odpowiedz

102. wlo
0

2016-10-09 19:27:26

Plej dzwoni. Orange do rachunków za stacjonarny i neostradę załącza drukowane zachęty. T-Mobile dzwoniło, ale już ze 2 lata nie pamiętam by dzwonili.

Odpowiedz

101. ~nMn
0

2016-10-09 19:18:30

wlo, jak do Ciebie dzwonią (z ery czy Orange) to kto daje lepsze oferty aby Cię "przekabacić" do siebie? :-)

Odpowiedz

100. wlo
0

2016-10-09 19:04:41

99 - to chyba nie Twój problem, ze ktoś siedzi gdzie siedzi?Ja na zasięg Plusa nie narzekam. Praktycznie nigdy nie mam problemu z dostępem do sieci. A jeśli mam to tylko tam, gdzie zasięgu nie ma żadna sieć ;-) W mojej okolicy są takie 2-3 miejsca gdzie jest z tym problem. Firmy tam funkcjonujące używają jednak dodatkowych systemów - a jakby któryś z operatorów miał zasięg, to chyba by nie używali?Jeśli natomiast w Twojej okolicy nie ma zasięgu Plusa, to - przynajmniej dla mnie jest oczywiste - że korzystasz z usług sieci, która ma dobry zasięg?

Odpowiedz

99. ~Stasio
0

2016-10-09 17:54:09

@97,@98;To się nigdzie nie wybierajcie i siedźcie w tej badziewiastej sieci jaką jest Plus, która ma obecnie najgorszy zasięg w kraju, niecałe 75% pokrycie tylko, z własnymi nadajnikami, które jeszcze niektóre powyłączali, wyjedziesz za miasto kończy wszystko, w wielu regionach nie zdążyli nawet podstawowego zasięgu zrobić za 20 lat istnienia, gdzie inne sieci mają pełny zasięg, nie wynajduje tej sieci im w telefonie wcale i wielu nie wie nawet o istnieniu tej sieci, chyba, że z reklam;

Odpowiedz

98. ~Luko
1

2016-10-09 17:35:26

Ehh, ależ teraz żałuję, że na jakiś czas zrezygnowałem z ich usług :D Skusiła mnie kilka lat temu konkurencja... Ale po skończeniu umowy od razu wróciłem. (Zasięg! - uwierzcie mi, że jest mega różnica) Teraz już się nigdzie z Plusa nie wybieram, więc może jeszcze kiedyś docenią moją wierność :P Pozdrawiam!

Odpowiedz

97. ~Kronos
0

2016-10-09 12:53:59

Na dziesiąte urodziny Plus zorganizował konkurs, w którym można było wygrac między innymi samochody, na dwudzieste rozdają prezenty dla lojalnych klientów. Póki co nigdzie się nie wybieram, jeśli chodzi o innych operatorów (a jestem klientem od kilku lat), więc może na ich trzydziestkę załapię się na jakiś wypasiony prezent.

Odpowiedz

96. ~Czesio
-1

2016-10-08 16:36:23

@91;Kiedyś to wyrównają tylko kiedy? I zasięgu sieci Plus nie będzie wcale, tym samym nie będzie wynajdować Plus wcale w telefonie w lokalizacjach ADAMOWO,ADAMOWO-ZASTAWA, MĘTNA, 17-307 Mielnik nad Bugiem, powiat Siemiatycze, woj. podlaskie, przy drodze wojewódzkiej numer 640,będąca przedłużeniem drogi krajowej numer 62 i dochodzącą również do krajowej 19, wiecznie, kolejne 20 lat istnienia tej sieci i jak widać nic się nie zanosi, żeby to zmieniło i ktoś logicznie myślący dodał tą jedną lokalizację choć podstawową GSM na istniejący tam nadajnik Orange jak swojej nie potrafią zrobić w końcu.

Odpowiedz