DAJ CYNK

Prezentacja nowej oferty Play

20.08.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8068

Ważne 12

6

Ruszył streaming z prezentacji nowej oferty sieci Play.

Ruszył streaming z prezentacji nowej oferty sieci Play.

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
41. ~ona
0

2015-08-21 12:30:56

Do 40@ Odpisalam dla komentarza nr 38..Poczytaj i nikogo nie oceniam kazdy ma to co chce czy abo czy karta.

Odpowiedz

40. wlo
0

2015-08-21 12:21:59

39 - a dlaczego mówisz jakby to był dla kogoś problem? Ja 18 lat mam abonamentowy numer (ten pierwszy bo "najmłodszy" też już 9 lat) i nie narzekam. Czy z tego powodu jestem nienormalny - jeśli normalny nie chce przepłacać, to ja przepłacam? Pewna jesteś??

Odpowiedz

39. ~ona
0

2015-08-21 12:12:47

Do 38@ Jasne,kazdy normalny czlowiek nie chce przeplacac a po co sie wiazac z umowa w abonamencie jak na karte sa lepsze oferty i wolnosc.Jesli dla Ciebie doladowanie konta jest takim wielkim problemem to sobie siedz w ofercie na abonament.

Odpowiedz

38. ~
0

2015-08-21 09:06:11

OD kąd Play powstał wiedziałem, ze chcą zniszczyć usługi abonamentowe i brną do tego dalej tylko naprawde ja uwazam, ze kazda oferta na karte to zabawa bo trzeba myslec o doladowaniu, a bo termin. To tylko dla tych co naprawde nic nie maja na glowie i mogą się bawic. Kaźdy dorosły i normalny clzowiek woli zaplacic 3-4 dychy raz na miesiac za uslugi i nie myslec, ze jak nie doladuje to guzik bedzie mial.

Odpowiedz

37. ~MACZETA
0

2015-08-21 07:50:00

Przewaga nad Virgin jest jedna. Mozez sobie uruchomic no limit na tydzien za 9 zl. Po tygodniu jak nie potrzebujesz to deaktywujesz a vm trzeba zaplacic za 30 dni z gory. A mms sa dla dzieci.

Odpowiedz

36. ~ola
0

2015-08-20 19:47:18

oferta dobra, jednak NJU potrafi dać całość za mniej - przy dwóch numerach

Odpowiedz

35. ~HM
0

2015-08-20 15:21:18

szkoda że nie ma oferty tylko rozmowy tak jak ma RBM za 20zł.

Odpowiedz

34. ~EE.uk
0

2015-08-20 15:12:00

@30: tak, też to słyszałem :D ofertę przygotował, ale szefostwo podniosło ceny. ;) wpadł

Odpowiedz

33. ~zdzich
0

2015-08-20 14:43:09

ludzie z Playa, proszę dołóżcie internet w ofertach "unlimited dla firm" bo to co teraz proponujecie w ofertach przedłużeniowych na 2 lata (!!!) nijak się ma do konkurencji !!! Kto podpisze z wami umowe na 2 lata jak virgin czy heyah dają juz teraz wyraźnie lepszą ofertę od was !!! Teraz standardem jest 5 GB w taryfach 29-35 zł/m-c bez długoterminowej umowy a u was co ??? proponujecie mi jak długoletniemu klientowi 4GB za 37 zł pod warunkiem przedłużenia umowy na 2 lata w ofercie bez telefonu???? liczę że Pan rzecznik się wypowie ...

Odpowiedz

32. ~Peter
-1

2015-08-20 14:09:19

Sorki, ale gdzie w tym wszystkim są MMS w porównaniu do Heyach za 35 zeta.

Odpowiedz

30. ~nicek
0

2015-08-20 14:02:44

4:27 to wszystko za 30 złotych na miesiąc :)

Odpowiedz

29. ~Merk
0

2015-08-20 14:01:28

MMSY są czasem potrzebne, starszej osobie wysyłasz zdjęcie wnusia i jest super. Ma natychmiast. Smartfona nie używa komputer rzadko ...

Odpowiedz

28. ~Play
1

2015-08-20 13:58:37

Musieliśmy spiąć cztery platformy równocześnie, do tego pojawiły się problemy techniczne z YouTube. Przepraszamy, ale liczymy, że najważniejsza jest oferta - a jaka jest oceńcie sami :)

Odpowiedz

27. kowal2200
0

2015-08-20 13:24:53

Zdjęcie do newsa na głównej jest naprawdę super! Gimbaza się cieszy ;-)

Odpowiedz

26. LuiN
0

2015-08-20 12:52:36

25, czytelnik11 - pośpiech robi swoje. Play spóźnił się z uruchomieniem streamingu, a zależało mi na puszczeniu go również u nas. Później trzeba było tę transmisję oglądać, by jak najszybciej przygotować newsy o ofertach. Jakaś drobna taryfa ulgowa by się przydała, a nie od razu bicie piany ;-)

Odpowiedz