DAJ CYNK

Prezent przy wyborze oferty abonamentowej w Heyah

30.11.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3840

Ważne 3

9

Heyah wzbogaca pakiety Smart w ofercie na abonament o gadżety.

Heyah wzbogaca pakiety Smart w ofercie na abonament o gadżety.



Od 30 listopada osoby, ktore przez stronę operatora zamówią nowy numer lub przeniosą swój numer z innej sieci i wybiorą pakiet Heyah Smart M, L lub XL w opcji z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne otrzymają w prezencie powerbank. Oferta trwa do wyczerpania zapasów. Dostępne będą jednak kolejne prezenty - słuchawki i statyw do selfie.

Źródło tekstu: heyah

Tagi: Heyah
Komentarze
Zaloguj się
27. T.o.m.e.k
0

2015-12-02 15:59:08

@24Zobaczymy kiedy się poprawią. Jak do tej pory nadal 18GB do wykorzystania.

Odpowiedz

26. ~hejaheja
0

2015-12-02 14:09:19

Z heja to ja już podziękuję. Wieczny problem z zablokowanymi środkami na koncie i dziwnie naliczanymi opłatami... przeszedłem do vikings i jest mi o dwa nieba lepiej.

Odpowiedz

25. BUCKS
0

2015-12-01 20:35:48

@23 wlopo przeniesieniu numeru może pojawić się 5GB zamiast 2GB ale tylko tymczasowo, bo na drugi dzień dane w panelu www odświeżyły się i były już tylko 2GB. Przynajmniej osobiście sam to widziałem w 2 przypadkach i niestety nie był to bonus na stałe.

Odpowiedz

24. BUCKS
0

2015-12-01 20:28:57

c.d.W panelu www wygląda, że każdemu policzyli jakby miał wyjściowy limit 10GB, potem bonus (krotność) za staż, a następnie po wysłaniu SMS-a dodali każdemu kolejne 8GB, dlatego u Ciebie jest 18GB (10+8), a u mnie 33GB (2,5x10+8) :D Kumpela za staż ma 28GB (2x10+8) :DDział IT z Orange dał ciała :P

Odpowiedz

23. wlo
-1

2015-12-01 20:28:26

BUCKS - kolega synowi z TT na abonament nju przeniósł numer (czy tam pomógł, bo już pełnoletni student od tego roku jest, a że miał TT na siebie zarejestrowanego to i abonament też już tak został), do tej oferty z nielimitowanym wszystkim na komórki za 29 zł. Na koncie pojawił się pakiet 5 GB zamiast 2 GB. Zadzwonili, zapytali... BOK stwierdził, ze numer ma historię 12 miesięcy i należy się już 2,5 razy więcej! Jak widać wszędzie mogą zdarzać się pomyłki czy błędy ;)

Odpowiedz

22. BUCKS
0

2015-12-01 20:16:36

@21 coś mają pomieszane w systemie.W ramach standardowej oferty mam 2GB, za staż mam 5GB ale wczoraj wieczorem i dzisiaj rano po zalogowaniu do www miałem 25GB, a teraz mam 33GB :D Może jutro będzie jeszcze więcej :P

Odpowiedz

21. T.o.m.e.k
0

2015-12-01 18:55:13

Po przelogowaniu się tym razem pokazuje mój limit ustawiony na 18GB. Ciekawe czy to błędy systemu czy rzeczywiście dołożyli.

Odpowiedz

20. T.o.m.e.k
0

2015-12-01 18:50:07

Sie porobiło :) Również dostałem takiego smsa i w infie po zalogowaniu się na swoje konto mam już 10GB. Oby tak dalej nasi drodzy operatorzy :)

Odpowiedz

19. BUCKS
0

2015-12-01 18:47:16

Dodatkowo NJU z rachunkiem w ofercie do komórkowych za 29zł zamiast standardowych 2GB daje teraz 10GB/mc ale maksymalnie przez pierwsze 3 okresy rozliczeniowe, potem wracamy do standardowych wielkości limitów.

Odpowiedz

18. BUCKS
0

2015-12-01 18:43:23

@14Od dzisiaj NJU znowu rozdaje PowerBank Nokia DC-19, także jak ktoś chce to ma wybór ;)

Odpowiedz

17. ~
0

2015-12-01 16:32:54

@13 zgadzam się, ludziom zawsze się nie podoba niestety. A takie "tanie" słuchawki kilka lat temu długo mi służyły i były moimi ulubionymi. wiec można? można!

Odpowiedz

16. ~
0

2015-12-01 11:19:16

Heyah daje każdemu abonentowi po pół świni. A jak się komuś nie podoba, to może dostać po ryju :)

Odpowiedz

15. ~
1

2015-12-01 11:17:13

@13: Nie ma nic "za darmo". Gratis możesz tylko dostać po mordzie.

Odpowiedz

14. ~
1

2015-12-01 11:16:16

@13: Zapewne to będą zwykłe słuchawki za 20zł marki "China".Wcale się nie dziwię, że ludzie narzekają - na co komu powerbank, który nie jest w stanie szybko naładować telefonu i nawet nie wiadomo, jakie parametry zapewnia (napięcie, natężenie, pojemność wbudowanego akumulatora). Jak chcą coś dawać, to niech dają porządne gadżety, albo lepiej rabat na 1 abonament/aktywację o wartości gadżetu.NJU kiedyś rozdawało powerbanki Nokia, (wprawdzie jeden z mniej pojemnych modeli, ale przynajmniej pozostałe parametry miał dobre).

Odpowiedz