DAJ CYNK

Premium Mobile podnosi wypłaty w programie Ambasador

01.02.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4579

Ważne 3

2

Operator wirtualny (działający na infrastrukturze sieci Plus) Premium Mobile postanowił zmienić wysokość wypłat w swoim programie Ambsasador. Będzie to zmiana bardzo korzystna dla uczestników.



Operator wirtualny (działający na infrastrukturze sieci Plus) Premium Mobile postanowił zmienić wysokość wypłat w swoim programie Ambsasador. Będzie to zmiana bardzo korzystna dla uczestników.

Do tej pory obowiązywały różne stawki zależne od liczby poleconych klientów. Za pierwszych dziesięciu było to 30 złotych, za następnych dwudziestu 50 zł oraz 80 zł za kolejnych. Wraz z pierwszym lutego te progi uległy likwidacji. Za każdego poleconego klienta będzie obowiązywała kwota 80 zł.

Aby zostać Ambasadorem Premium Mobile, należy zacząć od rejestracji w programie na stronie ambasador.premiummobile.pl. Krok drugi to zachęcenie znajomych, rodziny, przyjaciół, koleżanek i kolegów do zostawienia swojego telefonu i wyrażeniu zgody na kontakt na indywidualnej stronie, której link znajduje się po zalogowaniu do programu Ambasador. Przedstawiciele Premium Mobile skontaktują się z poleconymi osobami i zrealizują wszelkie formalności. Ostatni etap to podpisanie umowy z nowymi użytkownikami sieci i przelanie środków pieniężnych Ambasadorom za polecenie marki Premium Mobile.

Źródło tekstu: Premium Mobile

Komentarze
Zaloguj się
11. ~Nick
0

2018-02-04 11:33:56

A jak ktoś ma dwa numery to dostaje rabat 5 zł do faktury a jak trzy tak jak ja to mam fakturę mniejsza o 10 zł. Ogólnie tanio i wszystko działa bez problemów.

Odpowiedz

10. ~pillsxp
0

2018-02-02 22:03:58

Ja mam pełny no limit i 8 GB za 12.50 zł w Polsce plus roaming bez limitu i 2 GB internetu.Ale jeśli dają za 20 zł w Polsce bez limitu i 15 GB to myślę że lepsza to opcja niż a2 Mobile bo tak nie priotytetują.

Odpowiedz

9. ~Nju abonament
0

2018-02-02 16:27:43

Tania sieć, a niby gdzie?Pełny nolimit 15 GB i roaming za 19 zł.Jakieś pytania?

Odpowiedz

8. ~zaqwsx123
0

2018-02-01 21:29:56

Również u mnie cała rodzina posiada abonament w Premium Mobile. Jak mi się skończy umowa na internet mobilny to też przeniosę. POLECAM!!!! :)

Odpowiedz

7. ~
0

2018-02-01 16:40:48

Mam u nich 5 numerów i jestem mega zadowolony.

Odpowiedz

6. ~
0

2018-02-01 16:28:05

5, u większości (wszystkich?) operatorów płaci się z góry, przygłupie.

Odpowiedz

5. ~Rum
-1

2018-02-01 15:59:30

Bylem miesiac i ztezygnowalem nie polecam każą soboe płacić za miesiąc z góry złodzieje i tyle

Odpowiedz

4. ~Tomasz
0

2018-02-01 14:59:09

Dziwnie bym się czuł, jakbym wszystkim znajomym miał sieć podtykać, żeby mi 80 zł wpadło, ale widać musi to działać na ich korzyść. Ja się właśnie przenosiłem też do tych wirtualnych operatorów bo są zwyczajnie tańsi, ale jak sobie przeanalizowałem oferty i plany to jednak na Virgin Mobile się zdecydowałem

Odpowiedz

3. ~tkubon
0

2018-02-01 14:24:29

@2: Nie każdy, ale wystarczy trochę transmisji danych i rachunek się dość szybko nabija. Dobre tylko dla kogoś komu zależy na zasięgu plusa i niskich cenach. Jedynie odbieranie rozmów w UE jest gratis

Odpowiedz

2. ~Polska
1

2018-02-01 13:32:12

@1 nagłe każdy Janusz zaczal za granicę jeździć... A wszystko od czerwca 2017.

Odpowiedz