DAJ CYNK

Premium Mobile podnosi wypłaty w programie Ambasador

01.02.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5576

Ważne 3

2

Operator wirtualny (działający na infrastrukturze sieci Plus) Premium Mobile postanowił zmienić wysokość wypłat w swoim programie Ambsasador. Będzie to zmiana bardzo korzystna dla uczestników.Operator wirtualny (działający na infrastrukturze sieci Plus) Premium Mobile postanowił zmienić wysokość wypłat w swoim programie Ambsasador. Będzie to zmiana bardzo korzystna dla uczestników.

Do tej pory obowiązywały różne stawki zależne od liczby poleconych klientów. Za pierwszych dziesięciu było to 30 złotych, za następnych dwudziestu 50 zł oraz 80 zł za kolejnych. Wraz z pierwszym lutego te progi uległy likwidacji. Za każdego poleconego klienta będzie obowiązywała kwota 80 zł.

Aby zostać Ambasadorem Premium Mobile, należy zacząć od rejestracji w programie na stronie ambasador.premiummobile.pl. Krok drugi to zachęcenie znajomych, rodziny, przyjaciół, koleżanek i kolegów do zostawienia swojego telefonu i wyrażeniu zgody na kontakt na indywidualnej stronie, której link znajduje się po zalogowaniu do programu Ambasador. Przedstawiciele Premium Mobile skontaktują się z poleconymi osobami i zrealizują wszelkie formalności. Ostatni etap to podpisanie umowy z nowymi użytkownikami sieci i przelanie środków pieniężnych Ambasadorom za polecenie marki Premium Mobile.

Źródło tekstu: Premium Mobile