DAJ CYNK

Premia za staż dla klientów usług na kartę Plusa

02.02.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7490

Ważne 13

6

Premia za staż to nowa promocja, w której klienci ofert na kartę w Plusie dostają nagrodę za staż w sieci w postaci ekstra bonusowego doładowania w wysokości 10 zł.

Premia za staż to nowa promocja, w której klienci ofert na kartę w Plusie dostają nagrodę za staż w sieci w postaci ekstra bonusowego doładowania w wysokości 10 zł.

W promocji Premia za staż klienci korzystający z ofert na kartę w Plusie otrzymają extra bonus w postaci doładowania 10 zł. Doładowanie to przedłuża ważność konta o 10 dni i może być zużyte na dowolne usługi dostępne w taryfie, z której się korzysta.

By wziąć udział w promocji Premia za staż trzeba zapisać się do niej poprzez wysyłanie na nr 80101 bezpłatnego SMSa o treści START. W odpowiednim dniu stażu SMSem zwrotnym otrzyma się kodem, który w ciągu 30 dni można bezpłatnie wymienić na bonusowe doładowanie w wysokości 10 zł. Bonusowe doładowanie można otrzymać w 3, 6 i 12 miesiącu, a później co kolejne 12 miesięcy stażu.

Z promocji Premia za staż mogą skorzystać abonenci ofert JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, natomiast nie obejmuje ona użytkowników taryfy Plush bez limitu.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
72. ~
0

2016-08-25 09:43:36

Taka to premia za staż, że im dłużej jesteś tym rzadziej dostajesz...

Odpowiedz

71. ~Zygfryd
0

2016-02-14 11:42:39

W przeciągu połowy miesiąca już 2 promocje dla kartowiczów :D Najpierw stażowe a teraz była promocja walentynkowa i 50% więcej do doładowania.

Odpowiedz

70. ~Krystianusz
0

2016-02-11 20:49:14

Każdy dodatkowy grosz na koncie się przyda ;) Sumując wszystkie te ich promocyjne akcje to już ładna sumka by się uzbierała. Nie wiem czy w innych sieciach też tak jest ale plus sypie tymi promocjami jak z rękawa.

Odpowiedz

69. ~Josip
0

2016-02-11 00:09:02

Plus ostatnio często dba o kartkowiczów, bo co kilkanaście dni daje jakieś ekstra doładowania czy prezenty.

Odpowiedz

68. ~Szaman
0

2016-02-09 21:43:49

Dobrze że Plus pomyślał o swoich starych klientach kartowych. Ale trzeba też podkreślić, że o nich pamięta bardzo często, bo często są bonusy na doładowania. Bez tego aż tak bardzo by się u nich karta nie opłacała.

Odpowiedz

67. ~Jubisz
0

2016-02-09 20:07:04

Ja w plusie od nie dawna :P ale to ile już promocji przez ten czas było to masakra :P Co doładowanie to coś dostaje. Ostatnio grę na telefon za free dawali :) Super sprawa

Odpowiedz

66. ~Henry
0

2016-02-07 12:48:03

Spoko :) Zawsze jakiś dodatkowy grosz wpadnie na konto :) Chociaż i tak te promocje typu 40% więcej na konto przy doładowaniu są w plusie najlepsze :D

Odpowiedz

65. ~zerr4
0

2016-02-06 01:10:31

A za 17 lat stażu to też 10 zł? Kiedyś Plus w podobnej promocji za staż dał 100 zł bonusu dla najdłużej korzystających z Simplusa...

Odpowiedz

64. ~Gilbert
0

2016-02-04 22:29:31

Posiadacze Plusa na kartę mają kolejna okazję, by zupełnie bez wysiłku zyskać dodatkowe środki na koncie do wykorzystania. Jak nie dodatkowe złotówki za doładowania, 50% więcej z jakiejś okazji, to teraz stażowe gratisy. I można gadać do woli.

Odpowiedz

63. ~ja
0

2016-02-03 11:35:03

co do 10 zł za rozmowe do wszystkich nadal to działa dziś to właczyłem.

Odpowiedz

62. wlo
0

2016-02-03 10:21:34

Oczywiście w samym mechanizmie premiowania - nic dziwnego ;-)

Odpowiedz

61. ~
0

2016-02-03 10:15:19

Za dwa piersze numery po 10zł 23 czerwca br. Za trzeci numer 10zł 23 marca br. Co w tym niejasnego?

Odpowiedz

60. wlo
0

2016-02-03 09:53:15

59 - no udało mi się ;-) Tylko powiedz - jakie premie mnie czekają przy stażu od 23.06.2001 a jakie przy stażu od 23.06.2015? I kiedy? Albo jeszcze jeden termin włączenia karty - 23.12.2015 ;-)

Odpowiedz

59. ~
0

2016-02-03 09:45:24

#20: Człowieku! Nie mieszaj tutaj ludziom w głowach. Wyślij sobie sms o treści INFO pod 80101 a zobaczysz, że chodzi o datę włączenia się do sieci.

Odpowiedz

58. wlo
0

2016-02-02 19:08:34

57 - oczywiście, że na to liczą! Takie są zasady regulaminowe przecież! Lojalnie to napisali - liczą na to, że po automatycznym odnowieniu skasują konto użytkownika na 25 złotych ;-)

Odpowiedz