DAJ CYNK

#Pozdromocni - nowa akcja Mobile Vikings

11.12.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3723

Ważne 1

5

W odpowiedzi na coraz częściej spotykane fale hejtów, zobojętnienie wobec drugiej osoby i szerzący się chłód, Vikingowie postanowili zatroszczyć się o dobrą komunikację.

W odpowiedzi na coraz częściej spotykane fale hejtów, zobojętnienie wobec drugiej osoby i szerzący się chłód, Vikingowie postanowili zatroszczyć się o dobrą komunikację.

11 grudnia startuje akcja #Pozdromocni, której dopełnieniem jest uruchomiona aplikacja na Facebooku operatora. Do współpracy przy realizacji kampanii została zaproszona Krystyna Czubówna oraz Robert Gonera.


Mobile Vikings chcąc przełamać polską powściągliwość i pokazać, że warto być otwartym na innych, stworzyło specjalną aplikację pozwalającą na przesyłanie pozdrowień.

Źródło tekstu: Mobile Vikings

Komentarze
Zaloguj się
10. ~robert
0

2015-12-14 20:09:01

Mi też się podoba :) fajna inicjatywa, czy im się opłaci to już oni sami sobie niech liczą - ja na innego operatora bym ich nie zamienił :)

Odpowiedz

9. ~kokoskova
0

2015-12-14 17:48:48

moim zdaniem fajna akcja- ja jestem już w vikingach,i na pewno skorzystam

Odpowiedz

8. ~pixel
0

2015-12-11 17:26:23

Akcja fajna, tylko czy im marketingowo przełoży się na wzrost liczby klientów?!

Odpowiedz

7. ~pabloki
0

2015-12-11 16:53:20

czytała Krystyna Czubówna.

Odpowiedz

6. ~
0

2015-12-11 16:39:41

A do jakiej procentowo grupy nalezysz - 10% czy 90%. Nie obraz sie za pytanie - bo moze razem jestesmy

Odpowiedz

5. Zakrza
0

2015-12-11 15:20:20

Gdyby 90% Polaków nie było idiotami to też bym ich pozdrawiał na ulicy.

Odpowiedz

4. ~
0

2015-12-11 13:21:55

@4. Twoja wypowiedz bardzo mocno charakteryzuje profil Telepolis.

Odpowiedz

3. iperyt
-1

2015-12-11 13:15:13

Nie jestem /''/''uchodzcem/''/'' i nie muszę nim być bo takie przewidywanie to dzisiaj żadne jasnowidzenie tylko zwykłe łączenie dostępnych faktów.

Odpowiedz

2. ~
0

2015-12-11 13:08:13

@1. Ty jestes uchodzcem bo wszystko wiesz co bedzie

Odpowiedz

1. iperyt
0

2015-12-11 13:00:38

Niech oni się lepiej wezmą za ofertę bo odstają.W /''/''Brabancji/''/'' za 20- 30 lat będzie kalifat , a jegomoście z bananem na gębach będą w bardzo poważni w meczetach albo z odciętymi głowami.

Odpowiedz