DAJ CYNK

Powermat w kolejnych modnych restauracjach

19.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2880

Ważne 3

2

System Powermat pojawia się w kolejnych punktach.



System Powermat pojawia się w kolejnych punktach. Najmodniejsze warszawskie restauracje już niedługo zostaną wyposażone w kolejne PowerSpoty! W nowej lokalizacji goście za darmo będą mogli bezprzewodowo naładować swoje telefony i dodatkowo skorzystać z indywidualnych promocji.

Restauracja Orzo oraz kawiarnie MCoffee na Uniwersytecie SWPS to kolejne punkty gastronomiczne, które będą korzystać z najnowszej technologii komunikacji z klientami.

Energetyczna sieć Powermat rośnie z tygodnia na tydzień - obecnie to ponad 60 PowerSpotów w całej Polsce.
Chcemy by niedługo problem telefonu rozładowującego się poza domem w ogóle przestał istnieć. Sądzimy, że rozwiązanie Powermat już niedługo stanie się tak popularne w przestrzeni publicznej, jak dziś popularne jest WiFi - mówi Aleksandra Różycka kierownik projektów w Powermat Polska.

Źródło tekstu: Powermat

Komentarze
Zaloguj się
15. ~Koro
0

2018-02-19 18:18:21

@5 skoro kupują, to chyba jednak ich stać :D

Odpowiedz

14. ~ccc
0

2018-02-19 18:00:43

13). A wiesz jak mocno wzrosło zapotrzebowanie na prąd? Baterie są podobne jak kiedyś, ale na garba wrzucono im dużo więcej - tj tak jakbyś ciągle dorzucał do maluszka kolejne przyczepy z towarem...

Odpowiedz

13. ~ccc
0

2018-02-19 16:22:50

12). A wiesz jak mocno wzrosło zapotrzebowanie na prąd? Baterie są podobne jak kiedyś, ale na garba wrzucono im dużo więcej - tj tak jakbyś ciągle dorzucał do maluszka kolejne przyczepy z towarem...

Odpowiedz

12. ~
0

2018-02-19 16:15:22

Problem telefonu rozładowującego się poza domem przestanie istnieć gdy w końcu producenci zaczną dołączać normalne akumulatory a nie to co jest obecnie. Dawniej gdy bateria po naładowaniu trzymała tylko 2 dni to myślało się o wymianie na nową a teraz kupujemy nowego smartfona a bateria zdycha przed zmierzchem...

Odpowiedz

11. ~HD
0

2018-02-19 13:16:59

Naprawdę żenua z tymi bateriami w telefonach.Ktoś na tym musi kosić zaj...e siano bo nie wierzę, że nie ma technologii, która nie robiąc nam cegły z telefonu zapewni pracę urzadzenia przez choćby 3dni...

Odpowiedz

10. moldovva
0

2018-02-19 13:11:39

60 powerspotów w całej polsce? rzeczywiście jest czym się chwalić :D

Odpowiedz

9. mikkel
0

2018-02-19 12:02:40

Kupujcie baterie od hińczyków, oni Wam napiszą taką pojemnośc na obudowie jaką tylko chcecie.

Odpowiedz

0

2018-02-19 12:02:10

prawda, powinno byc ladowanie raz na tydzien dwa i tyle!

Odpowiedz

7. ~Tom
0

2018-02-19 11:45:36

To fakt rzadko czyli raz w tygodniu. Jak 3310 :) Pewnie takie ogniwa juz sa tylko na nie poczekamy.... A co moglo by dzis wyroznic flagowca? wlasnie taka bateria.

Odpowiedz

6. ~
0

2018-02-19 11:42:58

Oukitel K10000 lub najnowszy K10 [mający już 11000mAh] i problem rozwiązany :)

Odpowiedz

5. mikkel
0

2018-02-19 11:34:29

Mój galaxy A3 pierwszej generacji trzyma 4 dni bo służy przedewszystkim do dzwonienia i takie njusy czytam z usmieszkiem na twarzy. No ale jak ktoś musi się lansować w restauracji i ogrzewać swoje kosteczki i pić herbate na którą go nie stać to pewnie ma taki nawyk że jak gdzieś wchodzi to instyktownie skanuje wszytskie gniazdka.To tak jak ja kiedyś miałem sklep i sprzedawałem okna. Jak jechałem przez wieś to wszystkie domy skanowałem ;-)

Odpowiedz

4. ~
0

2018-02-19 11:18:48

proponuję by producenci telefonów dopasowywali baterie do zużycia a nie do widzi mi się - jak można wciskać do smartfona 4.5-5 cali 1250-1500mA...?

Odpowiedz

3. ruskov
0

2018-02-19 11:14:17

Daje okejke za takie pomysły

Odpowiedz

2. ~
0

2018-02-19 10:54:48

Łysy! Kursywa!...

Odpowiedz

1. Pyth0n
3

2018-02-19 10:46:24

Ja tylko powtarzam: "Nie chcemy, żeby telefony można było ładować szybko. Chcemy, żeby trzeba je było ładować rzadko".

Odpowiedz