DAJ CYNK

Polkomtel skupuje używane telefony, daje lepsze ceny dla przyszłych klientów

23.09.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9216

Ważne 10

19

Polkomtel skupuje używane telefony, lepsze ceny dla przyszłych klientów

Od 23. września Polkomtel we współpracy ze spółką Regenersis wprowadza program skupu telefonów. Oferta nie będzie ograniczona wyłącznie do klientów Plusa i może z niej skorzystać każdy, kto ma w domu niepotrzebny telefon.

Od poniedziałku każdy może sprzedać używany telefon w zamian za bon towarowy na nowy telefon w Plusie lub gotówkę uzyskaną przelewem bankowym. Telefon może być bez pudełka, ładowarki oraz akcesoriów dodatkowych, a jedynym warunkiem jest by był sprawny i posiadał baterię.

Udostępnione zostały do wyboru dwa kanały sprzedaży: online przez stronę internetową sprzedajtelefon.plus.pl lub osobiście w punktach sprzedaży sieci Plus.

W przypadku sprzedaży używanego telefonu w punkcie Plusa, klient będzie mógł otrzymać bon towarowy na zakup telefonu przy zawarciu umowy w sieci Plus lub przelewem bankowym otrzymać pieniądze na konto. Cena telefonu przy wyborze bonu towarowego jest o około 25% wyższa niż przy wyborze płatności przelewem, a bon towarowy można wykorzystać w tym samym punkcie w ciągu 30 dni od zakończenia transakcji.

W przypadku sprzedaży telefonu przez stronę internetową sprzedajtelefon.plus.pl, klient otrzyma zapłatę za sprzedany telefon przelewem bankowym.

Źródło tekstu: Polkomtel

Komentarze
Zaloguj się
41. ~qwer
0

2013-09-25 08:21:01

a jakiemu przeciętnemu Kowalskiemu będzie chciało się bawić w allegro??

Odpowiedz

40. ~Pawel
0

2013-09-24 19:13:46

HTC Desire S za 126zł... Interes życia.

Odpowiedz

39. ~dmc
0

2013-09-24 18:32:31

niech ***

Odpowiedz

38. ~Namakon
0

2013-09-24 09:51:39

Sprawdzi ktoś po ile chodzi u nich na stronie nokia 6300? Było nie było to już zabytek więc poniżej 500 nie zejdę :P A tak na serio to mają błąd jakiś u siebie, ceny przekierowuje im z serwisu żal.pl :P

Odpowiedz

37. ~
0

2013-09-23 19:05:44

powinni skupowac jeszcze zlom zlota i srebra za bony towarowe :P

Odpowiedz

36. ~
0

2013-09-23 16:44:35

@35 a Samsung E2370 też kupisz ode mnie za 50 zł? Mam takich starych około 8, topowe to każdy kupi, oczywiście uszkodzone też na allegro pewni upchniesz.

Odpowiedz

35. ~Punk
-1

2013-09-23 16:38:31

Marne oferty, lepiej już można wyjść na sprzedaży na allegro. Ale jakby ktoś chciał sprzedać Galaxy S4 im za te 900 zł, to ja dam 1 tyś i też ktoś będzie na plus. Chętni pisać.

Odpowiedz

34. ~
0

2013-09-23 15:44:52

Dobre ceny, na Allegro wam ledwo 1 zł dadzą za telefon bez niczego.

Odpowiedz

33. ~j
-1

2013-09-23 15:42:38

widze ze xperii z1 nie skupują :)

Odpowiedz

32. ~spidek
-1

2013-09-23 14:54:22

Galaxy s4 za 899zł. Uśmiałem się :)

Odpowiedz

31. ~Ja
0

2013-09-23 14:49:00

Samsung I5800 Bon w sklepie: 38 zł Chyba ich powaliło, na Allegro wezmę co najmniej 150zł.

Odpowiedz

30. ~
0

2013-09-23 14:09:25

@29, zła sława Regenersis skłania mnie ku podtrzymaniu tezy z @27 :P

Odpowiedz

29. ~
0

2013-09-23 12:53:09

@27 nie sądzę, regenerisis serwisuje prawie wszystkich producentów, również tych telefonów od operatorów. Raczej to będzie oddawane do powtórnego przetworzenia.

Odpowiedz

28. ~pabloki
0

2013-09-23 12:50:56

kolejny opertator który szuka frajerów.

Odpowiedz

27. ~
0

2013-09-23 12:40:20

Regnersis będzie wkładał pozyskane w ten sposób części do telefonów nadesłanych do naprawy gwarancyjnej ;>.

Odpowiedz