DAJ CYNK

Pół miliona klientów Neostrady korzysta z Orange Open

31.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6937

Ważne 5

3

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange, pochwalił się na swoim blogu, że już 0,5 mln klientów Neostrady korzysta z oferty rabatowej Orange Open.

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange, pochwalił się na swoim blogu, że już 0,5 mln klientów Neostrady korzysta z oferty rabatowej Orange Open.

Orange Open umożliwia uzyskanie rabatu na abonament w razie posiadania przed danego klienta więcej niż jednej usługi z oferty Orange. Co ciekawe, średnia liczba posiadanych usług wśród użytkowników Orange Open wynosi aż 4,2 (liczone łącznie dla klientów indywidualnych i biznesowych).

Do skorzystania z Orange Open Neostrada nie jest niezbędna - rabaty przyznawane są również dla kilku usług mobilnych.

Zobacz: Nowy Orange Open - dla klientów indywidualnych i firm

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~burdel
0

2014-11-03 08:31:04

i tyle w temacie, sami nie wiedzą jak to ma się rozliczać co się zadzwoni to inne informacje inne kwoty a te rabaty to sprzedawcy obiecują nawet jak się nie należą chociaż tego to już tam chyba nikt nie wie czy się należą czy nie.

Odpowiedz

23. ~User
-1

2014-11-02 10:49:00

Jakoś bardziej przekonuje mnie usługa SmartDom, wydaje mi się bardziej atrakcyjna.

Odpowiedz

17. ~
1

2014-11-01 16:06:10

Mnie bardziej od ilości abonentów w Open, ciekawi CHURN (wskaźnik odejść klientów) w usługach stacjonarnych grupy TP.

Odpowiedz

16. ~wielkopolanin
1

2014-11-01 13:53:12

Czy nadal trzeba w orange ŚREDNIOWIECZNY posiadać telefon stacjonarny i płacić ŚREDNIOWIECZNĄ opłatę za utrzymanie łącza, żeby mieć neostradę?

Odpowiedz

15. kamil1221
0

2014-11-01 12:04:07

Cykl rozliczeniowy zmienia się wyłącznie przy połączeniu usług stacjonarnych z mobilnymi. Dawniej był to cykl 9/10 teraz 13/14 mies. W innym przypadku - usługi mobilne + mobilne cykl zostaje bez zmian.Orange Open jest dobrowolne - jeśli Kl. nie chce płacić mniej jego sprawa - jest możliwość braku akceptacji rabatu.

Odpowiedz

14. Heniio
0

2014-11-01 11:54:30

@10: możesz rozjaśnić co ma okres rozliczeniowy z rabatem wspólnego?

Odpowiedz

13. ~Szwagier wlo
-2

2014-11-01 11:15:28

Mam, korzystam i jestem zadowolniony

Odpowiedz

12. ~
3

2014-11-01 10:48:40

@9: Solorz wcale nie był pierwszy. Orange Combo istniało sporo wcześniej, podobnie jak SuperZestaw w T-Mobile.

Odpowiedz

11. Angemona
1

2014-11-01 10:33:14

@10 nie jest przymusowy. Jeśli nie chcesz korzystać, to nie musisz wyrażać na niego zgody zawierając umowę na usługi mobilne.

Odpowiedz

10. ~Tiktak
0

2014-11-01 09:48:13

Wszystko pięknie z tym rabatem, tylko rabat jest przymusowy, nie możesz z niego zrezygnować, ani zmienić okresu rozliczeniowego na inny niż ten jeden z rabatu. Więc czym tu się chwalić

Odpowiedz

9. ~
-1

2014-11-01 09:31:10

Orange Open to dobry kurs. Przyszłość to konwergencja usług. Solorz dostrzegł to jako pierwszy a inni idą jego śladem.Jeżeli i tak korzystamy z pewnych usług, to dlaczego ich nie połączyć u jednego operatora i zmniejszyć rachunki o połowę.

Odpowiedz

8. toms
1

2014-11-01 09:04:20

Panie Wojtku, może jakieś dane odnośnie liczby rezygnujących z usług Orange? Jestem jednym z wielu, którzy docenili Waszą troskę o wysoką jakość świadczonych usług i podziękowali Wam za dwudziestoletnią współpracę. I nie jest mi przykro z tego powodu.

Odpowiedz

7. ~Maciej2
3

2014-11-01 08:01:45

Jeżeli INNI nas nie chwalą - CHWALIMY SIE SAMI ! ;-)) .... nasz multiroom Orange HD działa rewelacyjnie ! ( ...a jak to brzmi!)

Odpowiedz

6. Heniio
0

2014-11-01 07:41:19

Mam tylko komórki i sobie chwalę.Dodatkowo przy przedłużeniu umowy i po uwzględnieniu wszystkich rabatów z 44,99 zjechalem do 22 z groszami.520 min i 1GB mi wystarcza.

Odpowiedz