DAJ CYNK

Pogodynka warta prawie 100 zł dostępna za darmo

22.06.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10003

Ważne 6

6

Kto nie lubi aplikacji za darmo? Wraz z rozpoczęciem wakacji szczególnie przyda się taka, która pozwoli przewidzieć pogodę. Jaką wybrać?



Kto nie lubi aplikacji za darmo? Wraz z rozpoczęciem wakacji szczególnie przyda się taka, która pozwoli przewidzieć pogodę. Jaką wybrać?

Jedna z takich aplikacji czyli Weather - unlimited & realtime weather forecast normalnie jest warta 98 złotych. Teraz jednak jest za darmo. Pogodynka jest dostępna również w polskiej wersji językowej. Aplikacja oferuje bardzo dokładne pomiary i prognozy (do siedmiu dni), aktualizacje prognozy na bieżąco oraz ostrzeżenia przez złymi warunkami atmosferycznymi. Do naszej dyspozycji jest też widżet na ekran główny oraz mapa pogodowa interesujących nas okolic.

Aplikacja jest również przystosowana do ostrzegania przed sztormami i innymi poważnymi zagrożeniami. Program jest dostępny do pobrania pod tym adresem.

Zobacz: Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 263 zł
Zobacz: Apple usuwa ze sklepu aplikacje do kopania kryptowalut

Źródło tekstu: google play, wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~.we
0

2018-06-26 21:37:46

Najlepsza i ze stosunkowo najlepszą prognozą jest DarkSky (aczkolwiek problematyczna jest instalacja).A ta "aplikacja/'' to zwyczajny wykradacz danych, jadący na "promocji" (jak opisał LuiN@17) - takie aplikacje od razu powinny wylatywać ze sklepu...

Odpowiedz

31. ~Rafał
0

2018-06-24 12:10:31

Warta, raczej wyceniona.

Odpowiedz

30. ~rgfdfv
-1

2018-06-24 11:39:02

pies za milion

Odpowiedz

29. ~gość
1

2018-06-23 00:21:47

Pogosynka z zakresem uprawnień od A do Z - dziękuję nie chcę takiego smiecia nawet darmo. Otwieram rano okno i mam pogodę.

Odpowiedz

28. Maxcio
1

2018-06-22 22:35:09

To, że coś kosztuje kwotę X nie znaczy, że jest tyle warte :-)

Odpowiedz

27. Dorotea
1

2018-06-22 19:52:52

To nie są narzekania tylko stwierdzenie faktu - apka chce włączonego GPS i nie umie pracować przy ręcznie skazanej lokalizacji. Dlatego wolę wbudowaną, bo ta potrafi działać przy ręcznie wybranej miejscowości i nie zmusza do używania GPS.

Odpowiedz

26. ~Rolnik
0

2018-06-22 19:49:09

Ja żem korzystam ze strony burze.dziś.net i wiem kiedy ruszyć w pole a kiedy sie nabomblować

Odpowiedz

25. t r o i p
0

2018-06-22 19:47:27

Trochę, dziwne że apka chce dostęp do połączeń, ale jest to opcjonalne i na samym dostępie do lokalizacji też normalnie działa.Więc nie widzę powodów do aż takich narzekań, po prostu trzeba być świadomym użytkownikiem to tyle i aż tyle.

Odpowiedz

24. Dorotea
1

2018-06-22 19:32:01

Po co tej apce uprawnienia do nawiązywania połączeń i zarządzania nimi? Po co o nie prosi? Do tego jakieś dziwolągi w tłumaczeniu np: "fazy księżyca: przybywający księżyc garbaty". Jedyny plus to wygląd, reszta na minus moim zdaniem.

Odpowiedz

23. ~Mmm
1

2018-06-22 19:22:44

Ja bym nie dał nawet 0zł za taką aplikację, po co to komu? Obserwacja nieba, kolor nieba, zachowanie ptaków oraz obserwacja radarów burzowych dostarcza więcej informacji niż jakaś aplikacja. Jak już tak bardzo potrzebuję wiedzieć jaka będzie pogoda za 7 dni w danej miejscowości to odpalam sobie przeglądarkę w telefonie i wpisuje np "Kraków temp"

Odpowiedz

22. Dorotea
1

2018-06-22 19:22:10

Dlatego dla mnie to szpiegowska wydmuszka, owszem, ładna więc ludzie dobrze oceniają.

Odpowiedz

21. Dorotea
1

2018-06-22 19:20:41

W Androidzie Nougat 7.0 jest już w standardzie apka pogodowa, która spełnia swoje zadanie. Można w niej ręcznie wybrać miasto i działa z wyłączoną lokalizacją GPS. Tymczasem Weather - unlimited & realtime weather forecas za 100 zł (chwilowo za 0 zł) żąda włączenia GPS i bez tego nie chce działać.

Odpowiedz

0

2018-06-22 19:09:14

19)Stary, przeciez jest gromada takich appek, ładniejszych, brzydszych - kazdemu co innego słuzy i siè podoba. A jeszcze inny lubi przepłacać:-D1oozł..? To chyba zart....

Odpowiedz

19. iphoneski
0

2018-06-22 18:37:53

Ale po co to kupować? Nie wiem jak jest w android, ale iOS ma w systemie apkę do pogody, która... pokazuje pogodę i jest za darmo

Odpowiedz

18. wiemar
0

2018-06-22 18:09:51

od jakiegoś czasu obserwuję aplikacje do pogody. 90% jest zrobiona na tym samym schemacie (tak jak ta w artykule). zmienione są tylko grafiki. wadą tych aplikacji jest błędne wyswietlanie pozycji gps.

Odpowiedz