DAJ CYNK

Podwójne pakiety danych w ramach Happy Hours Cyfrowego Polsatu

06.10.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6534

Ważne 8

4

Na stronie www.cyfrowypolsat.pl ruszyła kolejna odsłona akcji Happy Hours, w której można zyskać dwa razy większy pakiet danych i dostęp do pakietów IPLA i LTE bez limitu danych w cenie abonamentu.

Na stronie www.cyfrowypolsat.pl ruszyła kolejna odsłona akcji Happy Hours, w której można zyskać dwa razy większy pakiet danych i dostęp do pakietów IPLA i LTE bez limitu danych w cenie abonamentu.

W ramach promocji dostępna jest oferta na pakiet 100 GB za 35 zł miesięcznie z rabatem programu smartDOM (standardowa cena to 59,99 zł). W trwającej tylko kilka dni promocji oprócz większej dwa razy ilości GB klient dodatkowo otrzyma:

  • LTE bez limitu danych w cenie abonamentu,
  • 3 pakiety tematyczne telewizji internetowej IPLA (IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI oraz IPLA FILMY I SERIALE) przez pierwsze dwa miesiące bez dodatkowych opłat,
  • router stacjonarny D-Link DWR-921E za 1 zł umożliwiający transfer z prędkością do 150 Mb/s.

Oferta jest dostępna do 12 października.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Komentarze
Zaloguj się
26. ~Punk
-1

2016-10-07 23:06:13

Też czekam na światełko u mnie i przechodzę z Plus`a i jego marnego SmartDom`u bo nie dość że oferty mają coraz gorsze to internet coraz wolniejszy.Gadajcie co chcecie, ale kabel to kabel i żądne pseudo LTE nie ma szans do stabilnego kabla.Ja się przekonałem ostatnio na własnej skórze po tym jak Plus poleciał po bandzie, teraz jak skończą u mnie światłowód kłaść to zaraz przechodzę do nich, a Plus niech dalej łapie jeleni na swój wolny internet.

Odpowiedz

25. ~NICKI
-1

2016-10-07 22:40:23

CP/Plus/Aero z moich doświadczeń najgorszy szajs. Pingi kosmiczne i słaby upload. Miałem Play posłuchałem "rad" z forum i się męcze z Plusem. Spadek prędkości mocno zauważalny. Polecam przed zakupem dobrze przetestować starter.

Odpowiedz

24. ~Syriusz
-1

2016-10-07 18:05:09

Świetna oferta, biorę

Odpowiedz

1

2016-10-07 17:49:37

Pabloki, zarejestruj się, spokojnie dodam Cię do listy blokowanych i już nie będę musiał czytać wywodów 14 latka.

Odpowiedz

22. ~Martuś
-1

2016-10-07 17:29:27

Fajna oferta!

Odpowiedz

21. ~pabloki
-2

2016-10-07 15:04:01

@Fanatyk7588 skoro nie rozumiesz że w sytuacji topniejącej bazy by szybko podnieść sprzedaż robi sie promocję by zmniejszyć róznicę to ja nic na to nie poradzę. to prosta rzecz do zrozumienia ale pewnie sie na tym nie znasz, nie każdy jest omnibusem. świecką tradycją jest że nie jestem zarejestrowany , nie jestem tu po to by sie wybijać jak niektórzy. ale widac wiele rzeczy nie rozumiesz . a może to plus tak na cb działa.

Odpowiedz

20. ~@9
1

2016-10-07 10:38:50

Na wsiach też jest padaka..zero inwestycji na terenach za miastem, orange.p4.tshambo stawiają BTSy dodają nowe technologie a plus wynajmuję tylko kloszarda z broda by to szambo reklamował.Plus to taki play bis-też tylko udają zaangażowanie...Kiedy przeleją te pieniądze co zaoszczędzili na aukcjiLTE?Kiedy?Co z aero 2 lte 2600 kiedy uke odbierze to zmarnowane pasmo?Kiedy??

Odpowiedz

19. wlo
1

2016-10-07 10:01:58

18 - zgadnij dlaczego wolę 10-megową Neostradę niż LTE od któregokolwiek operatora?Naprawdę... Mówicie o sobie i przestańcie generalizować!

Odpowiedz

18. ~
1

2016-10-07 09:57:06

MIuu, ale pitolisz. Zgadnij dlaczego siedzę na LTE zamiast na kablu neo (max 1,2M i oglądanie np YouTube na 240p)? Nie ma szans na jakąkolwiek rozbudowę o światełko. Zostaje tylko mobilne LTE. Radiowy net niestety drzewa zasłaniaja.

Odpowiedz

17. ~Miuu
4

2016-10-07 09:38:30

16 kablowy też może być do d.. trzeba sprawdzić na szczęście czasy gdy jeden był w okolicy powoli przechodzą do przeszłości i też jest spory wybór.

Odpowiedz

16. wlo
-2

2016-10-07 09:33:55

14 - no mylisz się. Zależnie od lokalizacji... Mam znajomych, którzy z kabla zrezygnowali, bo czy Plus czy Orange, dają więcej mobilnie (o cenie nie mówię, bo nerwy zdrowe są też warte określonej ceny) ;-)

Odpowiedz

15. ~Miuu
4

2016-10-07 09:32:28

13 - DOKŁADNIE!!! Ludziska nie wierzcie reklamie - kabel to kabel. Po co mi teoretyczne 150 transferu skoro chodzi tragiczniej niż najwolniejszy kablowy?

Odpowiedz

14. ~Miuu
0

2016-10-07 09:30:09

12 - w ofertach no limit to kabel zawsze taniej :D tyle ze i tak parę razy na miesiąc zabieram neta w teren więc musiał bym mieć dwa. Ale jeżeli ktoś tylko w domu korzysta to nie co się zastanawiać żadne "LTE" kabla nie zastąpi a szczególnie z Plusa/Polsatu. Następna umowa to będzie na pewno najtańszy net od opa + kabelek. I na pewno to nie bedzie to od plus-a. Może się z Playem przeprosze bo mają 10 zeta za 10 Gb i mozna nie placic jak się nie korzysta tyle że trochę z plusem się jeszcze muszę pomęczyć.

Odpowiedz

13. wlo
-2

2016-10-07 09:28:58

Ja np. na podstawie własnych doświadczeń, doświadczeń sąsiadów, wybrałem kabel świadomie. Lepsze stabilne 10 Mbps w Neostradzie (i tańsze) niż 5-20 Mbps skaczące i mulące zależnie od zachcianek sieci ;-)

Odpowiedz