DAJ CYNK

Podwójne doładowanie w T-Mobile na kartę i Heyah

02.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 53

Ważne 25

5

3. grudnia startuje nowa odsłona promocji Podwójne doładowanie, z której skorzystać mogą użytkownicy T-Mobile na kartę i Heyah na kartę. Wszyscy, którzy zdecydują się wziąć udział w promocji otrzymają podwojenie doładowania na swoje konto oraz darmowe minuty do wszystkich sieci.

2. grudnia startuje nowa odsłona promocji Podwójne doładowanie, z której skorzystać mogą użytkownicy T-Mobile na kartę i Heyah na kartę. Wszyscy, którzy zdecydują się wziąć udział w promocji otrzymają podwojenie doładowania na swoje konto oraz darmowe minuty do wszystkich sieci.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS o treści TAK na numer 80404. Koszt SMS-a to 5 złotych. Następnym krokiem jest wykonanie dwukrotnego doładowania swojego konta w przeciągu pięciu kolejnych dni. Minimalna wartość każdego z doładowań w przypadku T-Mobile na kartę to 25 złotych, a w przypadku Heyah - 20 złotych.

W ramach promocji wartość drugiego z doładowań zostanie podwojona do maksymalnej kwoty 150 złotych. Warto zatem zwrócić uwagę na to, by drugie doładowanie było na wyższą kwotę. Poza bonusowymi złotówkami na koncie, każdy kto weźmie udział w promocji otrzyma dodatkową "Mikołajkowo-Świąteczną" nagrodę gwarantowaną w postaci 30 darmowych minut do wszystkich sieci. Minuty wykorzystać można będzie przez 30 dni od momentu dodania ich do konta.

Promocja doładowań trwa do 15. grudnia.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się