DAJ CYNK

Podwójne Doładowanie w T-Mobile na kartę

03.11.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 27

Ważne 6

14

Od 3 listopada do końca roku w T-Mobile na kartę otrzymać można maksymalnie 150 zł w postaci Ekstra Złotówek, odpowiadających kwocie ostatniego doładowania.

Od 3 listopada do końca roku w T-Mobile na kartę otrzymać można maksymalnie 150 zł w postaci Ekstra Złotówek, odpowiadających kwocie ostatniego doładowania.W celu uruchomienia promocji należy wysłać SMS o treści TAK na numer 80404, a następnie doładować konto w ciągu 5 dni kwotą minimum 10 zł. Bonus o wartości doładowania (maksymalnie 150 zł) wpływa na konto w postaci Ekstra Złotówek. Można je wykorzystać na połączenia do wszystkich sieci (w tym stacjonarnych), SMS-y do wszystkich sieci i transmisję danych. Nie można ich wykorzystać na zakup usług i numery premium.

Aktywacja promocji oznacza jednocześnie włączenie pakietu:

  • dla użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z taryf Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot oraz Hot - Pakiet Internetowy 50 MB na próbę na 5 dni, kosztujący następnie 5 złotych na każde 30 dni,
  • dla użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z taryfy Frii - Internet 250 MB na próbę na 5 dni, kosztujący następnie 6 złotych na każde 30 dni.

Analogiczna oferta dostępna jest dla użytkowników Heyah na kartę.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy