DAJ CYNK

Podwójna mobilność w T-Mobile - smartfony LG i zniżka na rower

27.10.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3768

Ważne 5

9

Smartfony ułatwiają nadążenie za pędzącą codziennością. By ułatwić szybkie przemieszczanie się T-Mobile oferuje rabat na rowery Plumbike do zakupu smartfonów LG.

Smartfony ułatwiają nadążenie za pędzącą codziennością. By ułatwić szybkie przemieszczanie się T-Mobile oferuje rabat na rowery Plumbike do zakupu smartfonów LG.

Klienci kupujący w sklepie internetowym T-Mobile smartfony LG - LG G4 lub LG G4c mogą skorzystać z 20% rabatu na ręcznie produkowane rowery Plumbike, które dodatkowo można własnoręcznie zaprojektować.

Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi, =przy nowych aktywacjach, jak i przedłużeniu umowy.

Promocja jest dostępna pod tym adresem.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
17. ~
0

2015-10-29 16:57:35

Fajna sprawa, teraz wszędzie ścieżki rowerowe i w mieście i poza się pojawiają, a dalej dużo ludzi rowerami jeździ. Dobry nawyk, więc promocja według mnie jak najbardziej trafiona.

Odpowiedz

16. ~
0

2015-10-28 19:09:28

15, po lodzie to i samochodem kiepsko się jeździ.

Odpowiedz

15. ~
0

2015-10-28 18:56:09

Tak? To jeździjcie na rowerze po oblodzonych chodnikach.

Odpowiedz

14. Morvius
-1

2015-10-28 10:19:37

@12 @13 no ale nie każdy to rozumie i tylko minusować potrafi :) rower jest dobry na każdą porę roku.

Odpowiedz

13. ~
1

2015-10-28 00:02:37

Nie ma złej pogody na rower, jest tylko źle ubrany rowerzysta. Mój rower to zakup zimowy. Odzież, akcesoria i osprzęt rowerowy również kupuję jesienią/zimą. Po co przepłacać w sezonie.

Odpowiedz

0

2015-10-27 23:47:57

@11 pacman. Nie każdemu przypasuje takie rozwiązanie, ale rower zyskuje na popularności. Coraz więcej dróg rowerowych wygrywa z korkami na mieście. Spocić można się tak samo w nagrzanym aucie nawet z klimą, czy w komunikacji miejskiej. Nie musisz rowerem pędzić, tylko normalnie jechać. Spocisz się tyle samo co inni jak nie będziesz gnał i założysz odpowiednie ciuchy. Radość i łatwość omijania korków - bezcenna. Ostatniej zimy miałem temperaturę poniżej zera tylko przez 14 dni. Szczerze polecam, jak ktoś nie musi pracować w garniaku oczywiście.

Odpowiedz

11. pacman
0

2015-10-27 23:18:40

@słoneczny11 czy 10 miesięcy ? Jeździć można, ale czy np. do pracy ? W październiku potrafi spaść śnieg, a od czerwca potrafi grzać nawet pod 30 stopni. Nie ma to jak przepocony człowiek i jazda na 8 godziny do biura czy urzędu. Do tego...wdychając to czym palą ludzie w domach czy co masz z samochodów. To bieganie na "świeżym powietrzu" w Krakowie xDTak ogólnie to jest na ścieżkami, ale trzeba na tą kwestię spojrzeć racjonalnie, a 10 mies. np. do pracy to jednak nie dla każdego jeśli nie jest zmuszony atrakcyjne rozwiązanie. Zresztą widać w kogo ta firma celuje, nie w fanów rowerów, a już na pewno nie płci męskiej, którzy robią wiele kilometrów ;)

Odpowiedz

10. ~Jazonx
1

2015-10-27 22:28:10

Przypomniał mi się taki dowcip : Pytanie do Radia Erewań:- Czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają darmo mercedesy?- Tak, to prawda, z tym że nie w Moskwie a w Leningradzie, nie na PlacuCzerwonym,tylko na Newskim Prospekcie,nie mercedesy tylko rowery i nie rozdająTylko kradną.A tak na marginesie tych reklam z Kotem to widzę heblowanie i rżnięcie desek .... czy deska to klient .... to ma być to nowe podejście do klienta hyhyhyhyhy

Odpowiedz

-1

2015-10-27 20:57:29

Co wy tu gadacie, że rowery się nie sprzedają jesienią? Przy naszym klimacie mamy praktycznie przez 11 miesięcy temperaturę na plusie. Rowery, szczególnie te drogie schodzą właśnie jesienią. Byle co "na komunię" schodzi na wiosnę. Przez dobre 10 miesięcy w roku można jeździć bez problemu.

Odpowiedz

8. ~gremlin
0

2015-10-27 18:12:45

Ja już myślę o przyszłym sezonie :) A telefony LG bardzo sobie cenię za niezawodność

Odpowiedz

7. ~
5

2015-10-27 18:08:08

Na wiosnę dadzą zniżkę na łyżwy.

Odpowiedz

6. ~gremlin
-1

2015-10-27 18:02:50

Taki rower to spoko propozycja, zwłaszcza że coraz więcej osób wsiada na dwa kółka, podoba mi się nieszablonowe podejście do promocji.

Odpowiedz

5. Morvius
-3

2015-10-27 17:45:46

Poza miastem może i się nie przydaje ;) pozdrawiam bezmózgie Yeti z wygodnego i suchego szlaku rowerowego :)

Odpowiedz

4. ~AL.Kaida
3

2015-10-27 17:39:08

Oferowanie rabatu na artykuł który i tak się nie sprzedaje w danym okresie to tak jakby się miało swoich klientów za bezmózgie Yeti tyle w temacie. Ten kto na to poleci to już dawno powinien być poddany eutanazji.

Odpowiedz

3. ~
3

2015-10-27 17:16:00

T-m , my już wam dziękujemy za wasze ekstra przydatne promocje!

Odpowiedz