DAJ CYNK

Pocztówkę ze smartfona dostarczy listonosz

10.07.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4114

Ważne 7

1

Poczta Polska wprowadziła nową usługę, dzięki której można wysłać wykonane zdjęcie jako kartkę pocztową. Fotografia stanie się elektroniczną pocztówką, którą w tradycyjnej papierowej formie dostarczy listonosz.

Poczta Polska wprowadziła nową usługę, dzięki której można wysłać wykonane zdjęcie jako kartkę pocztową. Fotografia stanie się elektroniczną pocztówką, którą w tradycyjnej papierowej formie dostarczy listonosz.

Aplikacja neokartka, dostępna dla systemu Android, pozwala na kompozycję i dopasowanie zdjęcia oraz dodanie krótkiego tekstu na awersie kartki. Można także skorzystać z proponowanej galerii wzorów. Dodatkowo, dzięki lokalizacji GPS, można przekazać informację z jakiego miejsca kartka została wysłana. Neokartkę można również zaadresować do wielu odbiorców z książki adresowej.

Koszt wysłania neokartki wynosi 4,99 zł, a zapłacić można SMS-em lub poprzez płatności SkyCash. Zostanie ona wydrukowana w dużym formacie (połowa kartki A4) i dostarczy ją listonosz Poczty Polskiej.

Źródło tekstu: Poczta Polska, wł

Komentarze
Zaloguj się
22. guregori
0

2013-07-11 17:41:30

Można zamawiać wysyłkę za granicę?

Odpowiedz

21. ~r
0

2013-07-11 11:57:23

Nie wiadomo, może nie dostarczy lecz wrzuci awizo jak będzie miał za ciężką torbe i za małe śniadanie zje ;-)

Odpowiedz

20. ~r
0

2013-07-11 08:05:54

Ja jak nie muszę to z usług PP nie korzystam. Bo mam w pamięci te godziny wystane przed ich okienkiem i mi się niedobrze robi :-) no ale miło że coś próbują robić, konkurencja zadaje im bobu :-D

Odpowiedz

19. ~r
0

2013-07-11 08:01:34

#13: a co, chciałeś swoje gole d. koleżance z pracy podesłać i się wstydzisz? ;-)

Odpowiedz

18. ~
0

2013-07-11 07:01:05

Szkoda, że dla biedasystemu tylko.

Odpowiedz

17. ~
0

2013-07-10 23:41:22

Trochę lipa, że nie uwzględnili Symbiana i iOS, ale dobrze, ze w ogóle coś robią. Korzystał ktoś z Was ? Jak mam Nokię c5.02 to wyjdzie ładna fotka ?

Odpowiedz

16. ~sony xperia z
0

2013-07-10 20:10:27

dla sony xperia z - nie ma w sklepie tej aplikacji

Odpowiedz

15. ~
0

2013-07-10 20:03:54

Idiotyzm.

Odpowiedz

14. DanielR
0

2013-07-10 19:56:07

Większość Polaków - "geniusze", niestety kojarzy jedynie format A4, potrafiąc go sobie jako tako wyobrazić. "Format A5" - nic by im to nie mówiło. Za to "połowa kartki A4" prędzej. Proste? ;-)

Odpowiedz

13. ~Astis
0

2013-07-10 18:33:47

Juz widzę mankamenty usługi - kupilbym, ale przed zakończeniem chcą dane osobowe zamawiajacego a to mnie juz nie pasi ! Więc usługa nie dla mnie a szkoda. Podając jakieś inne dane - bez sensu .....

Odpowiedz

12. ~Mati
1

2013-07-10 18:21:30

Połowa A4 to A5 geniuszu ;D

Odpowiedz

11. ~Astis
0

2013-07-10 18:18:06

#10 dokładnie :))) a pomysł baaaaardzo pro ! Chętnie skorzystam :))) mam tylko nadzieje, że Poczta tego nie zgniecie, a jak nie Poczta T zmęczony listonosz . . . Zobaczymy, oceniamy :)))))

Odpowiedz

10. ~
1

2013-07-10 18:03:19

"Połowa kartki A4", autorzyno, nazywa się po prostu formatem A5.

Odpowiedz

9. Paweł
0

2013-07-10 17:55:20

już ze dwa lata korzystam z Touchnote. Kartka wychodzi w najdrożej opcji 0,79 euro więc taniej niż ten wynalazek. Wprawdzie nie jest formatu A4 :) ale jak mówił klasyk nie wielkość się liczy a technika.

Odpowiedz

8. ~A
0

2013-07-10 17:50:31

@1 W jaki sposób masz smsy premium za 30% ceny? Za 60% wiem jak to działa, ale za 30? A oferta spoko, jednak nic odkrywczego ;)

Odpowiedz