DAJ CYNK

Plusoczytelnia już dostępna na smartfonach i tabletach

09.03.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2649

Ważne 7

4

Uruchomiona została specjalna aplikacja mobilna Plusoczytelnia, dzięki której cyfrowe gazety, e-booki i audiobooki natychmiast po zakupie są dostępne na telefonie lub tablecie.

Klienci Plusa już mogą się cieszyć ulubionymi lekturami w gdzie tylko się znajdują i mają na to ochotę. Uruchomiona została specjalna aplikacja mobilna Plusoczytelnia, dzięki której cyfrowe gazety, e-booki i audiobooki natychmiast po zakupie są dostępne na telefonie lub tablecie. Powstała ona we współpracy z firmą e-Kiosk S.A, największym polskim dystrybutorem e-prasy i właścicielem e-księgarni Nexto.pl.

Dzięki współpracy z firmą E-Kiosk S.A. klienci Plusa mają dostęp do ogromnej bazy dystrybuowanych przez nią tytułów i to bez konieczności logowania się do systemów bankowych czy podawania numeru karty kredytowej. Płatność umożliwia proste i wygodne rozwiązanie doliczania opłaty do rachunku telefonicznego lub pobrania należności z konta pre-paid.

Aby skorzystać z usług serwisu należy ze Sklepu Play pobrać aplikację Plusoczytelnia, a następnie zarejestrować się w serwisie podając jako login numer telefonu w sieci Plus. Od razu po rejestracji jest możliwość zakupu dostępnych treści i natychmiast można na swoim urządzeniu czytać lub słuchać zakupione pozycje.

Aplikacja Plusoczytelnia jest dostępna na telefony z systemem Android, a wkrótce będzie przygotowana wersja dla urządzeń z systemem iOS. Wraz z udostępnieniem aplikacji na smartfony uruchomiony został także nowy serwis internetowy www.plusoczytelnia.pl.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
4. ~Gary
3

2016-03-09 20:36:19

Spoko pomysł. Mimo wszystko wolę prasę, a nie jakieś artykuły na podstawie prasy w serwisach netowych, więc z plusoczytelni pewnie skorzystam.

Odpowiedz

3. a_lex
0

2016-03-09 16:51:07

Taaa, już widzę jak wszyscy w Plusie mają ajoesa. Daliby lepiej na mobilnego Windowsa. Ciekawe, jakie są w Plusie proporcje użytkowników poszczególnych systemów.

Odpowiedz

2. ~Kamil
0

2016-03-09 15:56:22

Jak zwykle zapomnieli o wydaniu aplikacji na Window$@

Odpowiedz

1. ~Opera
1

2016-03-09 12:15:28

Dane są naliczane z pakietów danych czy z video streamu poza pakietami, to Plus tu nic nie można być pewnym .

Odpowiedz