DAJ CYNK

Plushowe Love w mixie na Walentynki

06.02.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6803

Ważne 3

9

Startuje kolejna kampania oferty Plush Mix. Specjalnie na Walentynki Plush Mix przygotował smartfony w promocyjnych cenach.

Startuje kolejna kampania oferty Plush Mix. Specjalnie na Walentynki Plush Mix przygotował smartfony w promocyjnych cenach. Wśród nich Sony Xperia E3 za 1 zł w ofercie elastycznej i doładowaniu 50/100 zł. A do tego Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich, Plush Internet.

W Plush MIX na Walentynki znalazły się:


Źródło tekstu: Plush

Komentarze
Zaloguj się
18. wio
0

2015-02-08 23:04:28

Ale mixa z W4 to chyba Plus ma najlepszego ;-)

Odpowiedz

17. wio
-2

2015-02-08 22:58:42

16).Plus jest najbardziej rentowną siecią, nr1, to dla Zygi jest najważniejsze.???;-)

Odpowiedz

16. ~lesser
-1

2015-02-08 22:29:56

Moze plus ma zasieg moze to pionier lte ale oferte ma *** a telefony najdrozsze masakra wszystkie sieci maja za darmo do wszystkich plus tylko do komorek matko Zyga wrzuc na luz daj cos nowego a nie tylko bank polsat i prad

Odpowiedz

15. wio
-1

2015-02-08 18:47:13

W mojej lokalizacji kiedyś plus miał jedną kreskę zasięgu (dało się rozmawiać przy oknie.) teraz jedna wielka biła plama ;-)

Odpowiedz

14. ~KASZALOTTTTTT
-1

2015-02-08 18:32:39

@13;Bublem i to bardzooooo dużym jest ten cały Plusssssss,a jego polityka prowadzi do jego całkowitej zagładyyyyyy;Już jest na dnie i praktycznie tonieeeeeeee!!!!!!!!Nie posiadać podstawowego zasięgu GSM i nic nie robić w celu tego poprawy, gdzie PLAY gdzie praktycznie nie posiada własnych nadajników ma ten zasięg GSM praktycznie wszędzie i prawie 100% powierzchni Polski i całkowity zasięg czterech sieci!!!!Plussss to stara zerdzewiała,pierdząca syrenaaaaaa t.z.w skarpetaaaaaaa;Brak mi słów na tą siec i szkoda nerwów i jak tego nie zmienią ten Stolarz nie poprawi to odradzam korzystania z jej usług Wszystkim!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

13. wio
1

2015-02-08 18:16:15

@11).Wychodzi na to że po modernizacji ten mercedes sie zestarzał, albo został wyprodukowany jako bubel ;-)

Odpowiedz

12. wio
-1

2015-02-08 18:13:03

@11 W moje lokalizacji nie opodal Warszawy 1 kilometr od głównej trasy Plus zasięgu nie ma wcale, kiedys T-mobile miało na Full a Orange 1 kreskę mniej, po modernizacji na networks jest od jednej do trzech kresek które są czasami gubione.Pozdrawiam ;-)

Odpowiedz

11. ~KASZALOTTTTTT
-2

2015-02-08 06:42:56

@8;kogo interesuje zasięg pojedynczych sieci???/liczy się najważniejszy zasięg podstawowy ogólny i całkowity przynajmniej GSM danej sieci i gdzie on jest i na jak największym obszarze Polski!!!!!!! Właśnie NetWorks!! bije wszystko na łeb i czemu do tego projektu nie dołączy Plus lub nie założy własnego oddzielnego w porozumieniu z Orange lub T-Mobile............???????@9;wyrównać to nigdy się nie wyrówna, nie porównuj malucha w tym przypadku jakim jest teraz Plus z mercedesem NetWorks! i młotku zasięg Plusa jest teraz tak *** że za większe miasto wyjedziesz i nigdzie z tego twojego Plusa nie dodzwonisz, ani nikt do Ciebie nie dodzwoni, a trzymać tego 3G to nie wiem czy tak trzyma i nie utonieeeee,bo gdzie ten zasięg tego Plusa 3G masz jak ludzie podstawowego zasięgu GSM nie mają poza miastamii w tyłek se wsadż tego Plusaaaa ,bo jak tak dalej będzie postępował to długoooo on na rynku już nie pobedzieeeeee;

Odpowiedz

10. ~KASZALOTTTTTT
-1

2015-02-08 06:09:43

PLUS MA ZASIĘG NAJLEPSZY? U MNIE BRAK JEGO PODSTAWOWOWEGO ZASIĘGU GSM,PODLASIE TEGO OBSRANEGOOOOO PLUSA!!!!!I CO..........? NIE WSPOMINAJĄC O UMTS!!!!!!!!! A ROBI SZTCZNE SREJ LTE !!!!!!ORANGE I T-MOBILE MAJĄ TERAZ TAKI SAM I NAJWIĘKSZY ZASIĘG W POLSCE W PROJEKCIE NETWORKS!,PLAY MA TEGO ROMANING TO MA TO SAMO ,A NAWET TROSZKĘ WIĘCEJ O PARĘ SWOICH NADAJNIKÓW W KILKU WIĘKSZYCH MIASTACH, TEŻ NIC NIE ROBI JAK TEN PLUS I DODAJĄC DO TEGO ROMANING PLUSA TO WYCHODZI ON MA NAJWIĘKSZY ZASIĘG, ALE DZIĘKI UMOWOM ROAMINGOWYM ,BO BY PADŁŁŁŁŁ!!!!!A PLUS SPADŁ NA WIELKIE DNOOOOOO WOGÓLE NIE ROZWIJA.U MNIE JAK PISAŁEM BRAK JEGO PODSTAWOWEGO ZASIEGU GSM ROBIĄ GO JUŻ 20 LAT I ZROBIĆ DZIADY NIE MOGĄ.W CIPSKOOOO I DUPSKO Z TYM PLUSEM DOŁADOWAĆ I WYSRAĆ CIEPŁYM GÓWNEM.TAKIE SIECI JAK TEN PLUS JUŻ DAWNO POWINNY PAŚĆ I PRZESTAĆ ISTNIEĆ LUB KTOŚ INNY POWINIEN GO PRZEJĄĆ, BO NIE ROBI ZASIĘGU, LUDZIE POSTAWOWEGO GSM NIE MAJĄ, NIE STAWIA WŁASNYCH NOWYCH NADAJNIKÓW GSM,TAM GDZIE NIE MA ZASIĘGU, NIE CHCE DOŁĄCZYĆ I WSPÓŁPRACOWAĆ Z INNYMI SIECIAMI W CELU DOŁĄCZENIA NA NADAJNIKI INNYCH SECI GDZIE TEGO ZASIĘGU PODSTAWOWEGO GSM NIE MA,NIE CHCE PODPISYWAĆ NOWYCH UMÓW ROMANINGOWYCH O WSPÓŁPRACY Z INNYMI SIECIAMI NP. NETWORKS! W CELU POPRAWY PRZYNAJMIEJ PODSTAWOEGO ZASIĘGU GSM I KORZYSTANIA Z INNYCH NADAJNIKÓW JAK SWOJE.SZMATNIKI I NAJGORSZA SIEĆ W POLSCE TEN PLUS. TEN SOLARZ DO TEGO DOPROWADZIŁ, BO KIEDYS JESZCZE JAKO TAKO SOBIE RADZIŁ;

Odpowiedz

9. ~
-3

2015-02-07 22:27:12

8, nie pobić tylko najwyżej wyrównać szanse, a i tak zasięg Plusa jest lepszy, np lepiej się trzyma 3G na 900 kiedy NetWorks zrzuca z 3G 2100 na 2G EDGE, żeby przełączyć po chwili na 3G 900, cały NetWorks

Odpowiedz

-1

2015-02-07 18:18:49

imposibru, plus ma najlepszy zasięg w Polszy wśród pojedynczych sieci. Jedynie łączone projekty w stylu Networks! go są w stanie pobić.

Odpowiedz

6. wio
-4

2015-02-06 18:54:53

4) Nie upolował kaszalota i zostało mu walenie ;-)

Odpowiedz

5. wio
-4

2015-02-06 18:53:16

Z ryb rypanie i walenie, misiowi zostało walenie;-)

Odpowiedz

4. ~pabloki
-1

2015-02-06 18:06:43

a skąd tam wziąl sie tań waleń ? rozumiem że to miała być taka aluzja do upolowania kaszalota( wiecie o co chodzi) który biologicznie należy do rodziny waleni. mogli tam wstawić jakąś upindrzoną misiolinę.

Odpowiedz

3. ~
-2

2015-02-06 17:54:49

Wszystko to takie cukierkowate jak kiedyś serce i rozum a oferta jak badziewna była tak dalej jest badziewna.

Odpowiedz