DAJ CYNK

Plush na Kartę z nową ofertą

22.04.2016

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16639

Ważne 16

19

Od 22. kwietnia Plush wprowadza nowe taryfy. To trzy nowe pakiety, wszystkie z dużymi pakietami transmisji danych i nielimitowanymi SMS-ami.

Od 22. kwietnia Plush wprowadza nowe taryfy. To trzy nowe pakiety, wszystkie z dużymi pakietami transmisji danych i nielimitowanymi SMS-ami.

Nowa oferta to:

  • 10 GB transmisji, rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych - za 29 zł (aktywacja kodem *136*11*04),
  • 5 GB transmisji, SMS-y bez limitu i 9 groszy za minutę połączenia na komórki - za 19 zł (aktywacja kodem *136*11*03),
  • 3 GB transmisji i SMS-y bez limitu - za 15 zł (aktywacja kodem *136*11*02).

Wszystkie pakiety są na 30 dni, a przeglądanie Facebooka nie obciąża pakietu transmisji.

Od startu nowej marki we wrześniu 2014 roku, ponad 1,1 miliona nowych klientów zostało użytkownikami Plusha. Użytkownicy oferty generują prawie 4 razy więcej użycia Internetu niż klienci Plusa Na Kartę. Wysyłają również 1,5 raza więcej wiadomości SMS i MMS.

Źródło tekstu: Plush

Komentarze
Zaloguj się
132. ~jacko
0

2017-02-19 13:16:02

moze i niezla oferta szkoda tylko ze nie dziala

Odpowiedz

131. ~daniel
0

2016-07-07 19:58:56

Kupilem nowa karte sim w plushu i mam podac kod sim karty jak to zrobic

Odpowiedz

130. ~Ja
0

2016-05-02 18:31:39

you tube chodzi na tym pakiecie ale apn: internet musi być. :)

Odpowiedz

129. ~Ja
0

2016-05-02 18:30:46

Na plus online. Można w najnowszym plushu tym z pakietem 10 GB za 29 zł włączyć też pakiet stacjonarny 200 min. za 5 zł. To niby takie no limit wychodzi za 34 zł. Mało tego jak przechodziłem z taryfy z rokiem konta. To wydłużenie na 10 miesięcy mi zostało. I wszystkie inne promocje czyli 5 doładowanie gratis i premia za staż.

Odpowiedz

128. ~Luk
0

2016-04-29 08:42:05

127. Walter ~ nie wiem czy deklasuje ale w orange w cenie 29 zł masz nielimitowane rozmowy do wszystkich siec + stacjonarne, nielimitowane smsy oraz internet 6GB+8GB = 14GB co miesiac

Odpowiedz

127. ~Valter
0

2016-04-28 21:12:24

Pakiet za 29 robi wrażenie. W T Mobile placę prawie 80 dych za to samo. Plush deklasuje taką oferta konkurencję.

Odpowiedz

126. piotrs1978
0

2016-04-27 20:04:01

Oferta Vikingow, o której mowa w komentarzu 124 jest ok. Ja korzystam z Lycamobile, bo mają dużo pakietów i korzystam jak mi pasuje. Jeżeli macie znajomych rozsianych po Unii Europejskiej wystarczy uruchomić pakiet Wszystko w Jednym i za 35 zł macie 300 minut na połączenia stacjonarne i komórkowe na wszystkie numery do UE, 200 sms-ów do komórek krajowych oraz 5 GB danych w Polsce (> Jeżeli ktoś woli no limit w kraju, to za 29 zł w pakiecie Do Wszystkich macie: nielimitowane rozmowy i sms-y oraz 6 GB internetu w telefonie ( Dla mnie to dobra oferta, bo nie korzystam z mms. Pakietów jest naprawdę sporo i każdy znajdzie co mu pasuje. Po 11 latach w abonamencie przechodzę w końcu na kartę A jeżeli chodzi o doładowania to można uruchomić na przykład cykliczne doładowanie w Payu i konto Lycyamobile będzie doładowywane automatycznie z Waszego konta bankowego (

Odpowiedz

125. ~Łuki
-1

2016-04-26 20:28:18

Właśnie usłyszałem w salonie Plusa, że marka Plush będzie niedługo wycofywana i b. mało klientów z niej korzysta :) - oczywiście wtedy gdy chciałem zrezygnować z umowy i przejść na kartę.

Odpowiedz

124. ~ccc
0

2016-04-26 20:17:42

Myślę że takie całkowite no limit to chyba wygrywa oferta Wikingów (sms mms, komórki stacjonarne) za 29 zł do tego 4 GB internetu, w NJU kosztowało by nas to max 39 zł ale mamy tylko 2GB internetu, Nju wygrywa w tym że tam płacimy tylko za to co zużyliśmy, nie trzeba kupować z góry pakietu. Nie korzystasz - nie płacisz. Sam korzystam z NJU ale to ze względu na dodatkowy numer za 9 zł, w tym przypadku max opłata za 2 osoby to 48 zł / 2 osoby daje po 24 na osobę,

Odpowiedz

123. ~Spycimir
1

2016-04-26 09:48:42

29 zł i nie muszę się o nic martwić. I jeszcze fb nie pożera danych - gitara jak dla mnie. Plus rozkwita. Czyżby wiosna? ;)

Odpowiedz

122. ~TP TP TP
0

2016-04-26 00:44:39

szukam jakiegoś abonamentu (sama karta sim) moje wymagania- bez limitu na komórki, stacjonarne, sms-y i przynajmniej 5-GB netu(dziś w prepaidzie płacę nie wiele ponad 20-zł za w/w usługi)chetnie wejde w abonament jesli jakis operator chce mnie pozyskać jako klienta na dłuzszy okres czasu (typu 12 msc a nawet 24 msc) oczywiscie musi zaproponować lepsze warunki niż obecnie korzystam.... TM, Orange, Plus, ew. Play czekam na oferty

Odpowiedz

121. ~xxxx
0

2016-04-25 17:52:52

Dorosli dzwonia na stacjonarki.Sama infolinia nc plusa to 30 minut czekania a na 801 to dopiero tnie.Jeszcze do lekarza (jak nie ja to dzieci i tez trzeba wisiec i po 50 polczen by za 51 zarejstrowac sie),do sklepow,mechanika,ubezpieczyciela,urzedu ,szkoly.W kazdym miesiacu cos wypadnie.

Odpowiedz

120. ~Wiktor
-2

2016-04-25 14:45:06

Komuś będzie pasować, innemu nie. Ważne, że Plush się zmienia na plus, że te oferty nie są byle jakie, tylko konkretne, na tyle konkretne, że można się na Plusha przesiąść z innej sieci.

Odpowiedz

119. mikkel
1

2016-04-25 09:30:13

rygor (@102) miał na myśli że DZIECI nie dzwonią na stacjonarki.Dorośli dzwonią np. do urzędów, ośrodków zdrowia itp. bo takie jest życie.

Odpowiedz

118. ~dsafeafdsaf
2

2016-04-25 00:19:28

NIE MA STACJONARNYCH. nie raz wisi się na infolinii 20-minutoferta dobra ale są lepsze, mnie nie zachwyca.... 29/180x150= 24 PLNnp Orange 26/110(115)x100= 23 PLN (wraz ze stacjonarkami) (więcej netu) np 36GB / 4 msc = 9GB (+ przechodzi na kolejny okres)

Odpowiedz