DAJ CYNK

Plush: 10 GB w prezencie

12.10.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 19720

Ważne 24

7

Od dziś klienci oferty Plush na Kartę mogą otrzymać 10 GB gratis. Promocja trwa do końca roku.

Od dziś klienci oferty Plush na Kartę mogą otrzymać 10 GB gratis. Promocja trwa do końca roku.

Aby skorzystać z promocji w Plush na Kartę należy:

  • mieć włączoną jedną z promocji: Internet, SMS-y i 9 gr/min, Internet i SMS-y, Rozmowy, SMS-y i 1 GB lub Rozmowy, SMS-y i 0,5 GB,
  • wysłać darmowy SMS o treści TAK na numer 80022,

Promocja trwa do końca roku, a jednorazowy pakiet 10 GB można wykorzystać do końca okresu bieżącej promocji z Internetem (bieżącego cyklu promocji z pakietem internetowym).



Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
55. rablosik
0

2016-02-08 08:32:19

Czyli na innym sterterze niż z napisem 10 giga nie da się aktywowac

Odpowiedz

54. ~jimmy
0

2015-12-12 11:57:15

#49 - jest mozliwosc powrotu z plusha do innych taryf plusa. Nie wszyscy o tym wiedzą, plus sie nie chwali tym rozwiazaniem. Aby wrocic z Plusha na dowolna taryfe plus, nalezy zmienic PLUSH na taryfe internetowa Plus - to jedyna dopuszczalna zmiana taryfy z Plusha. A pozniej z taryfy internetowej mozna przeniesc sie do dowolnej innej taryfy

Odpowiedz

53. ~Virus
0

2015-12-01 17:34:08

15zl trza wydac? Czy moge zaladowac za 5zl i 10zl? I bede mogl korzystac?

Odpowiedz

52. ~Edek
0

2015-11-13 13:26:04

Nie wiem czemu administracja Telepolis zwłaszcza autor tematu nie poinformował że aby skorzystac z tych 10GB trzeba wydać 15 zł na jakąś tam ofertę plus na starter iw cale tak tanio nie wychodzi a na pewno nie jest za darmo. Dlaczego nie zawarliście w artykule najważniejszej informacji przez to wygląda jak by był sponsorowany.

Odpowiedz

0

2015-11-12 09:31:06

50). jak to w tydzień..? to chyba Ty zwiększyłaś zapotrzebowanie?

Odpowiedz

50. ~Misia
0

2015-11-12 09:21:14

W play tak samo oszukują jak miałam umowę było ciężko 2GB przez miesiąc wykorzystać teraz w tydzień idzie. Wszędzie oszukują byleby ludzi wykorzystać.

Odpowiedz

49. ~ps.piotr
0

2015-10-27 21:11:44

Aby dostać 10GB to przede wszystkim trzeba mieć włączoną taryfę plush na kartę. Po zmianie nie ma powrotu do starej taryfy. Gdzieś jest to opisane w regulaminie tu na stronie trzeba poszukać Tam i tu na gorze strony jest opisane krok po kroku co trzeba zrobić..

Odpowiedz

48. ~Patrycja
0

2015-10-27 16:44:28

Witam mam problem,co musze zrobić aby dostać 10gb. Zmienić taryfe? czy jakieś doładowania? Z góry dzięki za pomoc!

Odpowiedz

47. ~ps.piotr
0

2015-10-20 22:37:52

Wszystko jest dobrze przemyślane Nic nie jet za darmo .Żeby mieć 10GB gratis trzeba wcześniej wydać minimum 15 zł na uruchomienie pakietu sms+ 2GB internetu. Inaczej gratis nie będzie aktywowany .Wysłałem darmowy sms i nic z tego...

Odpowiedz

46. ~Adriaan06
0

2015-10-15 21:57:37

Powinny być te 10 GB ale do jakiegoś cyklicznego pakietu internetowego np. za te 5, 7 lub 10 zł, wtedy by się opłacało nawet zmienić taryfę a tak to nie bardzo, a tak poza tym nowe pakiety internetowe w PNK bez limitu też by się przydały, w tej chwili Plus jest w tyle za konkurencją.

Odpowiedz

45. ~
0

2015-10-15 20:34:40

Już nawet w serialach tego Plusha reklamują. Ale jaja

Odpowiedz

44. ~miły
0

2015-10-14 12:38:51

I pewnie ważność konta 5 dni

Odpowiedz

43. ~
1

2015-10-13 16:26:53

W Plushu nie ma roku ważności konta? Czyli trzeba doładować nowy starter na jakąś znaczącą kwotę żeby mieć ważność i skorzystać z promocji?

Odpowiedz

42. ~Tomek
0

2015-10-12 23:36:09

No i bardzo elegancko. 10 GB gratis - to się da odczuć. Nie będzie mówienia, że plush nie poprawia oferty, tylko rozdaje pizze ;)

Odpowiedz

41. ~Honza
0

2015-10-12 22:31:38

Reklama całkiem niezła - do czego Plush nas przyzwyczaił - śmieszna, a sama oferta 10 GB za free to spoko promocja.

Odpowiedz